[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


18 czerwca 2019, 18:30:19 - mogiel
Terminarz II ligi 2019/2020

PZPN ustalił terminarz II ligi na sezon 2019/2020. Runda jesienna potrwa od 27-28 lipca do 30 listopada-1 grudnia, zaś runda wiosenna od 29 lutego-1 marca do 30-31 maja.

W miejsce "---" będzie grał zwycięzca III ligi, gr. I - Legionovia Legionowo lub Sokół Aleksandrów Łódzki.

Kolejka 1 - 27-28 lipca

Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce
--- - Skra Częstochowa
Garbarnia Kraków - Górnik Łęczna
Olimpia Elbląg - Lech II Poznań
Górnik Polkowice - Błękitni Stargard
Elana Toruń - Bytovia Bytów
Gryf Wejherowo - Widzew Łódź
GKS Katowice - Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola - Resovia

Kolejka 2 - 3-4 sierpnia

Pogoń Siedlce - Resovia
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo - GKS Katowice
Bytovia Bytów - Widzew Łódź
Błękitni Stargard - Elana Toruń
Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice
Górnik Łęczna - Lech II Poznań
Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów - ---

Kolejka 3 - 10-11 sierpnia

--- - Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów
Lech II Poznań - Skra Częstochowa
Górnik Polkowice - Górnik Łęczna
Elana Toruń - Olimpia Elbląg
Widzew Łódź - Błękitni Stargard
GKS Katowice - Bytovia Bytów
Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo
Resovia - Znicz Pruszków

Kolejka 4 - 17-18 sierpnia

Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo - Resovia
Bytovia Bytów - Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard - GKS Katowice
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź
Górnik Łęczna - Elana Toruń
Skra Częstochowa - Górnik Polkowice
Stal Rzeszów - Lech II Poznań
--- - Garbarnia Kraków

Kolejka 5 - 21 sierpnia

Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce
Lech II Poznań - ---
Górnik Polkowice - Stal Rzeszów
Elana Toruń - Skra Częstochowa
Widzew Łódź - Górnik Łęczna
GKS Katowice - Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard
Resovia - Bytovia Bytów
Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo

Kolejka 6 - 24-25 sierpnia

Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo
Bytovia Bytów - Znicz Pruszków
Błękitni Stargard - Resovia
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola
Górnik Łęczna - GKS Katowice
Skra Częstochowa - Widzew Łódź
Stal Rzeszów - Elana Toruń
--- - Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków - Lech II Poznań

Kolejka 7 - 31 sierpnia-1 września

Lech II Poznań - Pogoń Siedlce
Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków
Elana Toruń - ---
Widzew Łódź - Stal Rzeszów
GKS Katowice - Skra Częstochowa
Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna
Resovia - Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów

Kolejka 8 - 7-8 września

Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
Górnik Łęczna - Resovia
Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów - GKS Katowice
--- - Widzew Łódź
Garbarnia Kraków - Elana Toruń
Lech II Poznań - Górnik Polkowice

Kolejka 9 - 14-15 września

Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce
Elana Toruń - Lech II Poznań
Widzew Łódź - Garbarnia Kraków
GKS Katowice - ---
Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów
Resovia - Skra Częstochowa
Znicz Pruszków - Górnik Łęczna
Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg
Bytovia Bytów - Błękitni Stargard

Kolejka 10 - 21-22 września

Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów
Górnik Łęczna - Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa - Znicz Pruszków
Stal Rzeszów - Resovia
--- - Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków - GKS Katowice
Lech II Poznań - Widzew Łódź
Górnik Polkowice - Elana Toruń

Kolejka 11 - 28-29 września

Elana Toruń - Pogoń Siedlce
Widzew Łódź - Górnik Polkowice
GKS Katowice - Lech II Poznań
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków
Resovia - ---
Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa
Bytovia Bytów - Górnik Łęczna
Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg

Kolejka 12 - 5-6 października

Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg
Górnik Łęczna - Błękitni Stargard
Skra Częstochowa - Bytovia Bytów
Stal Rzeszów - Gryf Wejherowo
--- - Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków - Resovia
Lech II Poznań - Stal Stalowa Wola
Górnik Polkowice - GKS Katowice
Elana Toruń - Widzew Łódź

Kolejka 13 - 12-13 października

Widzew Łódź - Pogoń Siedlce
GKS Katowice - Elana Toruń
Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice
Resovia - Lech II Poznań
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo - ---
Bytovia Bytów - Stal Rzeszów
Błękitni Stargard - Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg - Górnik Łęczna

Kolejka 14 - 19-20 października

Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna
Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów - Błękitni Stargard
--- - Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo
Lech II Poznań - Znicz Pruszków
Górnik Polkowice - Resovia
Elana Toruń - Stal Stalowa Wola
Widzew Łódź - GKS Katowice

Kolejka 15 - 26-27 października

GKS Katowice - Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź
Resovia - Elana Toruń
Znicz Pruszków - Górnik Polkowice
Gryf Wejherowo - Lech II Poznań
Bytovia Bytów - Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard - ---
Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów
Górnik Łęczna - Skra Częstochowa

Kolejka 16 - 2-3 listopada

Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa
Stal Rzeszów - Górnik Łęczna
--- - Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard
Lech II Poznań - Bytovia Bytów
Górnik Polkowice - Gryf Wejherowo
Elana Toruń - Znicz Pruszków
Widzew Łódź - Resovia
GKS Katowice - Stal Stalowa Wola

Kolejka 17 - 9-10 listopada

Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce
Resovia - GKS Katowice
Znicz Pruszków - Widzew Łódź
Gryf Wejherowo - Elana Toruń
Bytovia Bytów - Górnik Polkowice
Błękitni Stargard - Lech II Poznań
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków
Górnik Łęczna - ---
Skra Częstochowa - Stal Rzeszów

Kolejka 18 - 16-17 listopada

Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów
Skra Częstochowa - ---
Górnik Łęczna - Garbarnia Kraków
Lech II Poznań - Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard - Górnik Polkowice
Bytovia Bytów - Elana Toruń
Widzew Łódź - Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków - GKS Katowice
Resovia - Stal Stalowa Wola

Kolejka 19 - 23-24 listopada

Resovia - Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków
GKS Katowice - Gryf Wejherowo
Widzew Łódź - Bytovia Bytów
Elana Toruń - Błękitni Stargard
Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg
Lech II Poznań - Górnik Łęczna
Garbarnia Kraków - Skra Częstochowa
--- - Stal Rzeszów

Kolejka 20 - 30 listopada-1 grudnia

Pogoń Siedlce - ---
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków
Skra Częstochowa - Lech II Poznań
Górnik Łęczna - Górnik Polkowice
Olimpia Elbląg - Elana Toruń
Błękitni Stargard - Widzew Łódź
Bytovia Bytów - GKS Katowice
Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszków - Resovia

Kolejka 21 - 29 lutego-1 marca

Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
Resovia - Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów
GKS Katowice - Błękitni Stargard
Widzew Łódź - Olimpia Elbląg
Elana Toruń - Górnik Łęczna
Górnik Polkowice - Skra Częstochowa
Lech II Poznań - Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków - ---

Kolejka 22 - 7-8 marca

Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków
--- - Lech II Poznań
Stal Rzeszów - Górnik Polkowice
Skra Częstochowa - Elana Toruń
Górnik Łęczna - Widzew Łódź
Olimpia Elbląg - GKS Katowice
Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola
Bytovia Bytów - Resovia
Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków

Kolejka 23 - 14-15 marca

Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków - Bytovia Bytów
Resovia - Błękitni Stargard
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
GKS Katowice - Górnik Łęczna
Widzew Łódź - Skra Częstochowa
Elana Toruń - Stal Rzeszów
Górnik Polkowice - ---
Lech II Poznań - Garbarnia Kraków

Kolejka 24 - 21-22 marca

Pogoń Siedlce - Lech II Poznań
Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice
--- - Elana Toruń
Stal Rzeszów - Widzew Łódź
Skra Częstochowa - GKS Katowice
Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg - Resovia
Błękitni Stargard - Znicz Pruszków
Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo

Kolejka 25 - 28-29 marca

Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
Resovia - Górnik Łęczna
Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa
GKS Katowice - Stal Rzeszów
Widzew Łódź - ---
Elana Toruń - Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice - Lech II Poznań

Kolejka 26 - 4-5 kwietnia

Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice
Lech II Poznań - Elana Toruń
Garbarnia Kraków - Widzew Łódź
--- - GKS Katowice
Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola
Skra Częstochowa - Resovia
Górnik Łęczna - Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard - Bytovia Bytów

Kolejka 27 - 11 kwietnia

Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów - Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna
Znicz Pruszków - Skra Częstochowa
Resovia - Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola - ---
GKS Katowice - Garbarnia Kraków
Widzew Łódź - Lech II Poznań
Elana Toruń - Górnik Polkowice

Kolejka 28 - 18-19 kwietnia

Pogoń Siedlce - Elana Toruń
Górnik Polkowice - Widzew Łódź
Lech II Poznań - GKS Katowice
Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola
--- - Resovia
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków
Skra Częstochowa - Gryf Wejherowo
Górnik Łęczna - Bytovia Bytów
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard

Kolejka 29 - 25-26 kwietnia

Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna
Bytovia Bytów - Skra Częstochowa
Gryf Wejherowo - Stal Rzeszów
Znicz Pruszków - ---
Resovia - Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań
GKS Katowice - Górnik Polkowice
Widzew Łódź - Elana Toruń

Kolejka 30 - 2-3 maja

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź
Elana Toruń - GKS Katowice
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola
Lech II Poznań - Resovia
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
--- - Gryf Wejherowo
Stal Rzeszów - Bytovia Bytów
Skra Częstochowa - Błękitni Stargard
Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg

Kolejka 31 - 9-10 maja

Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa
Błękitni Stargard - Stal Rzeszów
Bytovia Bytów - ---
Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków - Lech II Poznań
Resovia - Górnik Polkowice
Stal Stalowa Wola - Elana Toruń
GKS Katowice - Widzew Łódź

Kolejka 32 - 16-17 maja

Pogoń Siedlce - GKS Katowice
Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola
Elana Toruń - Resovia
Górnik Polkowice - Znicz Pruszków
Lech II Poznań - Gryf Wejherowo
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów
--- - Błękitni Stargard
Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa - Górnik Łęczna

Kolejka 33 - 23-24 maja

Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce
Górnik Łęczna - Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg - ---
Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków
Bytovia Bytów - Lech II Poznań
Gryf Wejherowo - Górnik Polkowice
Znicz Pruszków - Elana Toruń
Resovia - Widzew Łódź
Stal Stalowa Wola - GKS Katowice

Kolejka 34 - 30-31 maja

Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola
GKS Katowice - Resovia
Widzew Łódź - Znicz Pruszków
Elana Toruń - Gryf Wejherowo
Górnik Polkowice - Bytovia Bytów
Lech II Poznań - Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
--- - Górnik Łęczna
Stal Rzeszów - Skra Częstochowa

Pełny terminarz


źródło: własne / PZPN

Borubar - 18 czerwca 2019, 18:34:57 - *.icpnet.pl
Stal spadek pewne informacje.Nie ma kasy w klubie.

darek153 - 18 czerwca 2019, 18:35:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To wreszcie zaczynamy z Lechem II w Elblągu czy Wronkach ?

fs - 18 czerwca 2019, 18:40:23 - *.icpnet.pl
Najciekawsze dwumecze to GKS- Widzew, Widzew- Lech II i Resovia- Stal

Jsb - 18 czerwca 2019, 18:43:26 - *.play-internet.pl
Powitać borubara czekam na twoje wpisy zawsze treściwe pozdrawiam

Borubar - 18 czerwca 2019, 18:46:46 - *.icpnet.pl
Dziękuję.Wiem ,że czekasz na moje wpisy które są mega wartościowe.Pozdrawiam

hcyz - 18 czerwca 2019, 18:52:21 - *.ostnet.pl
Borubar ktora Stal?

Borubar - 18 czerwca 2019, 18:59:13 - *.icpnet.pl
Rzeszow

cyPower - 18 czerwca 2019, 19:01:48 - *.play-internet.pl
To rezerwy Lecha grają w 2 lidze?Może dojdą do Ekstrakopanej jeśli 1 drużyna spadnie(pomiędzy 1 a 2 drużyną musi być szczebel przerwy,ale gdy 1 drużyna spadnie,a 2 awansuje to obie mogą grać w 1.lidze,a wtedy Lech II awansuje a Lech spadnie do 2.ligi).Ciekawie czy wtedy podczas meczu Lecha II z Legią byłyby race

RZ - 18 czerwca 2019, 19:02:51 - *.play-internet.pl
21 września
stal Rzeszów 0:5 Duma Rzeszowa

Robinio - 18 czerwca 2019, 19:03:46 - *.play-internet.pl
Awans GieKSa Elana Górnik

hcyz - 18 czerwca 2019, 19:08:49 - *.ostnet.pl
No to zapamietaj Borubar moj nick bo znawca z Ciebie jak z koziej ...... Bede Ci to przypominał co kolejke. ZAPAMIETAJ NICK!

bvgh - 18 czerwca 2019, 19:13:34 - *.wegrow.domtel.com.pl
Przecież to nie ten borubar.

futbolista - 18 czerwca 2019, 19:18:34 - *.bois.qwest.net
a czy sa jakies pozytywne wiesci na temat tego, czy wogole jakis klub nie przystapi do rozgrywek, lub po rozpoczeciu ich, sie wycofa ?
potrzebne do pracy dyplomowej na temat " nie dania rady zalapac sie na afisz z roznych powodow " !!!!

strus - 18 czerwca 2019, 19:21:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
czemu 17 drużyn?

aleks - 18 czerwca 2019, 19:36:04 - *.160.110.246
Legionovia czeka na dołożenie kropki na i
Pozdrawiamy L z południa polski

j noge - 18 czerwca 2019, 20:19:39 - *.play-internet.pl
w pazdzierniku gramy taborem katowic ulicy wodnej

fansport - 18 czerwca 2019, 21:15:45 - *.dynamic.chello.pl
awans widzew, gks, polkowice, spadek stalowa wola, gryf, garbarnia, lech 2.

Leo - 18 czerwca 2019, 21:28:20 - *.system-net.pl
Katowice biorą po Widzewie każdego przeciwnika

FanRTs - 18 czerwca 2019, 22:00:14 - *.centertel.pl
No i Wielki Widzewuniunio nasz utknął w 2 lidze na dobre ! Mega mocna 2 liga o wiele bardziej niż 1 i zdecydowanie lepsza od Eklapy ! Drużyny które zajmą miejsce 1-4 na koniec sezonu bez problemu zdobyły by mistrzostwo i nie byłoby kompromitacji w europucharach jak z grajkami z Eklapy

kibicrzesz - 18 czerwca 2019, 22:34:48 - *.play-internet.pl
Mam pytanie.
Po co grać trzy kolejki z wiosny 2020 r i chodzić na mecze w Listopadzie i Grudniu ,gdzie pizga deszczem i niekiedy śniegiem ,zamiast w Czerwcu w normalnych warunkach ?
Ktoś , coś wie na ten temat , jak to rozkminia PZPN ?

ulaf - 18 czerwca 2019, 22:39:19 - *.toya.net.pl
Do Leo.
Nie mam czasu,żeby to przeanalizować ,ale ciekawi
mnie czy są inne takie "pary" jak Katowice-Widzew,
kiedy drużyna A zawsze w następnej kolejce gra
z przeciwnikiem drużyny B ( Katowice zawsze po Widzewie). Taka ciekawostka przyrodnicza!

jedrzej201 - 18 czerwca 2019, 23:32:11 - *.smgr.pl
Legionovia wejdzie, Lech II nadal we Wronkach. Elana do I ligi.

Rapek - 19 czerwca 2019, 0:19:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Leo, terminarze są zawsze robione algorytmicznie i nie ma par, tylko sekwencja 17 drużyn.

Gall Anoni - 19 czerwca 2019, 9:25:42 - *.dynamic.mm.pl
GKS I liga albo śmierć

lolson - 19 czerwca 2019, 9:51:25 - *.90.160.140
O co chodzi z tą Legionovią i Sokołem ? Problemy z licencją czy jak ?

Mariusz - 19 czerwca 2019, 10:07:18 - *.nowysacz.pl
lolson- III liga grupa I jeszcze nie zakończyła rozgrywek.

lolson - 19 czerwca 2019, 10:12:45 - *.90.160.140
O kurde, faktycznie. Nie sądziłem że jeszcze się gdzieś kopią o tej porze hehe dzięki

Koko - 19 czerwca 2019, 12:21:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzew z GKS do ekstraklasy

KORSARZ - 19 czerwca 2019, 13:16:36 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
Lech II powinien grac jako Amica Wronki
Awans: Widzew, GKS (jest spora szansa ze w końcu ten klub gdzieś awansuje :D) i Elana
Baraże: Resovia, Łęczna, Pogoń, Garbarnia
Awans po barażach: Górnik Łęczna
Spadek: beniaminek z gr I, Skra, Gryf, Błękitni

PM - 19 czerwca 2019, 13:51:48 - *.dynamic.chello.pl
Awans: GKS Katowice, Górnik Łęczna
Baraże: Stal Rzeszów, Pogoń Siedlce, Widzew, Górnik Polkowice
Awans z barażów dla polkowiczan.
Spadek: Gryf, Błękitni, Stal Stalowa Wola, Garbarnia

kupa - 19 czerwca 2019, 13:55:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@PM, masz rację. Właściwie to nie ma sensu rozpoczynać rozgrywek. I tak już wszystko jasne.

Ja - 19 czerwca 2019, 15:07:11 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl
Widzew i Elana druga liga roz.....

LEON - 20 czerwca 2019, 16:26:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak Widzew teraz nie awansuje to będzie cud

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas