22 czerwca 2019, 18:51:35 - dyrovski
Legionovia w II lidze

W ostatniej, 34. kolejce grupy pierwszej III ligi Legionovia Legionowo wygrała ze Zniczem Biała Piska 4-2 (3-1) i tym samym zapewniła sobie awans do II ligi.

22 czerwca 2019, 17:00 - Legionowo (Stadion Miejski)
Legionovia Legionowo 4-2 Znicz Biała Piska
Kamil Wolski 24, 26, Piotr Krawczyk 38 (k), 68 - Karol Kosiński 11, Konrad Radzikowski 90

Legionovia: 1. Jakub Stefaniak - 2. Jakub Kabala (67, 4. Kacper Górski), 3. Rafał Zembrowski, 99. Daniel Choroś, 24. Kacper Będzieszak - 22. Piotr Krawczyk, 6. Konrad Zaklika (61, 77. Jacek Lewandowski; 72, 17. Jakub Karabin), 19. Luka Janković, 14. Patryk Koziara, 9. Eryk Więdłocha - 15. Kamil Wolski (61, 18. Marcin Burkhardt).

Znicz: 1. Kacper Czajkowski - 18. Mateusz Romachów (56, 14. Arkadiusz Bogdaniuk), 5. Andrzej Kosiński (71, 6. Konrad Radzikowski), 2. Mateusz Maliszewski, 19. Michał Kossyk - 21. Mateusz Jambrzycki, 7. Paweł Adamiec (63, 22. Paweł Dymiński), 99. Patryk Gondek (69, 16. Miłosz Sztachański), 10. Paweł Kossyk, 15. Marcin Fiedorowicz - 8. Karol Kosiński.

żółte kartki: Zaklika, Zembrowski, Kabala, Wolski - A.Kosiński, Gondek, Maliszewski.

sędziował: Mateusz Skrzypko (Białystok).

Żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Przemysław Masłowski.

III liga 2018/2019, grupa: I

dfg - 22 czerwca 2019, 18:52:20 - *.146.206.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sokół frajerzy...

Pinner - 22 czerwca 2019, 18:52:44 - *.dynamic.chello.pl
Podziękujcie Ursusowi

Kawi - 22 czerwca 2019, 18:55:21 - *.146.226.2.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Chyba 15 wygranych z rzędu - nie pamiętam czegoś takiego.

antifs - 22 czerwca 2019, 18:59:01 - *.dynamic-ra-11.vectranet.pl
bardzo ciekawa był poprzednia kolejka ursus - legionovia ursus prowadził 3:0 a w 15 min zrobiło się 3:4
Korupcja wróciła jak za starych dobrych czasów

ŁKS - 22 czerwca 2019, 18:59:17 - *.centertel.pl
Gratulacje z Łodzi, mam nadzieję, że ogracie 2 razy tych cieniasów z Reanimacji 2015 😃

Kibic Widz - 22 czerwca 2019, 19:03:35 - *.toya.net.pl
Do ŁKS :a was ograją Legia Warszawa,Lech Poznań i inni :-) ,więc sobie daruj

WE - 22 czerwca 2019, 19:03:41 - *.centertel.pl
Brawo Novia! Powodzenia w drugiej lidze!

TAG - 22 czerwca 2019, 19:06:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Legionovia?Pierwsze słyszę normalnie?!

Raf - 22 czerwca 2019, 19:22:13 - *.dab.02.net (*.147.209.240)
Za ten mecz z ursususem żebyście spadli nie wierzę że uczciwe to wygraliście

Rts - 22 czerwca 2019, 19:51:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Haha. Dobrze, ze nie Sokół.

patern - 22 czerwca 2019, 20:06:15 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Dlaczego Sokół nie wygrał z Lechią?

adal - 22 czerwca 2019, 20:09:13 - *.nycmny.fios.verizon.net
korupcja w polsce ma sie wysmienicie dlatego w pucharach europejskich nie istniejemy

kiolkio - 22 czerwca 2019, 20:34:37 - *.adsl.inetia.pl
Do Raf . Nie obchodzi nikogo w co wierzysz. Masz male pojecie nie tylko o pilce ale w ogole o sporcie Z 4 grup 3 ligi najbardziej na awans zasluzyla wlasnie LEGIONOVIA.

fansport - 22 czerwca 2019, 20:42:40 - *.dynamic.chello.pl
brawo, sztuką jest wrócić po roku do 2 ligi, bo awansować stamtąd jest najtrudniej, awansuje tylko zwycięzca grupy.

Bolo - 22 czerwca 2019, 20:46:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje

luki - 22 czerwca 2019, 20:49:58 - *.147.35.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rok temu podczas meczu Znicz- Rozwój w Pruszkowie po waszym spadku do 3 ligi od osób związanych z Legionovią usłyszałem słowa "Niestety dostaliśmy się do czyśćca ". Rok ciężkiej pracy dał Wam efekt powrotu na szczebel centralny, który niestety teraz Rozwój opuścił i chyba ten nasz czyściec może potrwać dłużej niż Wasz. Gratuluję sukcesu.

opolczyk - 22 czerwca 2019, 20:50:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ostatnie tak robione awanse miały miejsce w czasach fryzjera! OSZUŚCI!W trakcie sezonu będą ich wyrzucać z 2 ligii wspomnicie moje słowa.

ole - 22 czerwca 2019, 20:54:53 - *.184.156.39.ipv4.supernova.orange.pl
Skończcie z tą korupcją bo to już się staje nudne. Novia zasłużyła na awans swoją postawą i grą na boisku. Sokół miał kilka punktów przewagi, roztrwonił to i sam do siebie może mieć pretensje

Michal1908 - 22 czerwca 2019, 21:19:01 - *.146.170.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ciekawe jak to się ma do "zawieszonych czerwonych kartek"

Tadek - 22 czerwca 2019, 21:56:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Korupcja!

Olsza - 22 czerwca 2019, 22:49:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oto 3 powody dla których Legionovia awansowała:
1. Wałek z Zambrowem (z 0:2 na 3:2, a ostatnie 2 bramki w osłabieniu).
2. Zawieszenie czerwonej kartki - wałek nr 2.
3. Wałek nr 3 czyli mecz z Ursusem, gdzie napastnik omal nie pobił rekordu Lewego z meczu z Wolfsburgiem

jedrzej201 - 22 czerwca 2019, 22:50:27 - *.smgr.pl
To było do przewidzenia. Legionowo wraca na szczebel centralny po roku przerwy. W stosunku do ostatnich kolejek nie zaszły żadne zmiany w strefie spadkowej ani na pozycji lidera. Ostatnim spadkowiczem został Mazur Ełk, spadku uniknęły kluby, które cały czas były w bezpiecznej strefie: Huragan Morąg i Ruch Wysokie Mazowieckie. Wojtek Wocial i jego Victoria Sulejówek spadli do IV ligi, ale w razie gdyby Victoria i Mazur miały tyle samo punktów, to Victoria wyprzedziłaby Mazura stając się najlepszym spadkowiczem.

gość - 22 czerwca 2019, 23:14:27 - *.111.246.131
Najważniejsza jest postawa Fair Play.

ole - 22 czerwca 2019, 23:17:45 - *.184.156.39.ipv4.supernova.orange.pl
Olsza
Byłem na tym meczu i żadnego wałka nie bylo, Legionovia wyszła odmieniona i gdyby nie bramkarz rozniosłaby Olimpie - byłem na tym meczu
MZPN tak zdecydował wiec pretensje do nich miej
Także byłem na tym meczu i róznica miedzy Novia a Ursusem była taka że Legionovia grąła do końca a Ursus już witał się z gąską i sądził że nic mu sie nie zdarzy, po pierwszej bramce Nocia przycisneła i Ursus nie mial nic do powiedzenia
Sokół miał przewagę po pierwszej rundzie, roztrwonił ją i sam moze miec do siebie pretensje a gadka ze wałek tu wałek tam jest już mega nudny, czas zmienić płyte

... - 22 czerwca 2019, 23:36:28 - *.30.21.140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Następny po Polkowicach klub bez kibiców, z frekwencją na poziomie a-klasy...

@patern - 23 czerwca 2019, 1:40:26 - *.opera-mini.net (*.47.12.105)
Bo grająca spokojnie Lechia ich wypunktowała. Doprowadzenie do wyrównania można próbować wytłumaczyć rozluźnieniem przdd finałem PP w środę. Gol dla Lechii na 3:2 był w pełni zasłużony.
W pierwszej połowie Sokół miał dosłownie jedną sytuację bramkową, w drugiej poza golami niewiele więcej.
Ogólnie Legionovia była za solidna na III ligę i dobrze, że sobie idą. W tym roku nikt do grupy I nie spadł i w następnym sezonie będzie ciekawa walka o awans bez wyraźnego faworyta

Prezrs - 23 czerwca 2019, 6:32:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Weźcie się sokóly zamknij ie mieliście 8 punktów przewagi teraz macie 5 straty porozmawiaj ów może z puljarzykami i trenerem kto grał u buka . Novia wygrała 16(szesnascie) osioly meczów z rzędu co wszystko kupiła.... Nie osmieszajcie sie to że dwa razy odwróciła losy meczu to tylko świadczy o czym o klasie drużyny czy o korupcji..... Zalosni jesteście...Novia HB 96

Aaa - 23 czerwca 2019, 10:05:22 - *.ostnet.pl
Mecz z ursusem ustawiony. Widać jak bramkarz dwie bramki dał a na 3-4 obrońcy ursusa stali. Popatrzcie na skrót meczu.

klares - 23 czerwca 2019, 13:22:06 - *.146.50.12.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Legionowie życzę szybkiego spadku za mecz z Ursusem tutaj pachnie wielkim przekretem Pzpn powinien sie zainteresować każdy milczy nic się nie stało

Pinner - 23 czerwca 2019, 13:27:04 - *.dynamic.chello.pl
Tak jak krzyczano w 1993 że cała Polska widziała
(ale co widziała że drużyna Legii chciała zdobyć tytuł po 23 latach)

Grzegorz - 23 czerwca 2019, 14:50:22 - *.play-internet.pl
Jutro wpłynie do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w meczu Ursus- Legionovia w przerwie meczu 4 zawodnikow wzięło łapówki za ustawianie meczu na korzyść Legionovi Zobacyzmy co z tego wyjdzie

Klos-Novia - 23 czerwca 2019, 17:02:57 - *.dynamic-ra-09.vectranet.pl
Pisać każdy może co chce.
Kto był na meczu z Olimpią Zambrów widział doskonale jak Novia przycisnęła i wyszarpała te zwycięstwo.
Novia ma znakomite drugie połowy,w przerwie w szatni trener raczej ich nie chwali,suszarka i koniec.
Ursus to drużyna pierwszej połowy,trzy dni wcześniej w meczu z Lechią Tomaszów prowadzili 3-0 i w 57 minucie przegrywali 3-4
Gratulacje za awans dla zawodników i trenera.

Patelniusz - 23 czerwca 2019, 17:06:29 - *.dynamic.chello.pl
@Grzegorz, a Ty z Łodzi chyba skoro o donoszeniu na milicję piszesz. 60 u was dostatek.

LEON - 23 czerwca 2019, 19:17:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje

mario - 23 czerwca 2019, 19:34:02 - *.dynamic.mm.pl
Za ten walek powinni ich zdegradowac na najnizszy poziom rozgrywkowy a Sokol powinien awansowac...

Rrrr - 23 czerwca 2019, 19:46:20 - *.adsl.inetia.pl
Jestem blisko pilki nie tylko jako kibic i twierdze ze legionovia wywalczyla awans uczciwa walka naleza sie im ogromne gratulacje

joki - 23 czerwca 2019, 20:20:39 - *.146.26.189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie piszcie glupot że legionowo wywalczyło awans i była wolą walki i uczciwa gra

Hrabi - 23 czerwca 2019, 21:38:45 - *.play-internet.pl
Ludzie przecież Ursus jak by walczył o pozostanie Legionovia dostała by baty te wyniki to śmiech na sali wstyd

misiek - 24 czerwca 2019, 19:52:20 - *.centertel.pl