11 lipca 2019, 19:49:53 - kazik
eLE: KuPS 2-0 Witebsk

Fiński Kuopion Palloseura wygrał u siebie 2-0 (0-0) z białoruskim FK Witebsk w pierwszym meczu I rundy eliminacji Ligi Europy. Lepszy z tej pary będzie rywalem Legii Warszawa w kolejnej fazie rozgrywek, o ile wcześniej warszawianie wyeliminują zespół z Gibraltaru - Europa FC.

11 lipca 2019, 18:00 - Kuopio (Savon Sanomat Areena)
Kuopion Palloseura 2-0 FK Witebsk
Luis Carlos Murillo 61, Rangel 74

KuPS: 1. Otso Virtanen - 2. Kalle Taimi, 15. Babacar Diallo, 33. Vinko Soldo, 13. Luis Carlos Murillo - 20. Ville Saxman, 3. Reuben Ayarna, 8. Petteri Pennanen - 11. Ilmari Niskanen (72, 6. Saku Savolainen), 9. Rangel (86, 7. Ariel Ngueukam), 23. Issa Thiaw (77, 25. Tommi Jyry).

Witebsk: 1. Dmitrij Guszczenko - 4. Artiom Skitow, 17. Daniił Czałow, 25. Ołeh Karamuszka, 35. Nikołaj Zołotow, 7. Kiriłł Pieczenin - 10. Michaił Kozłow, 5. Wánderson Maranhão, 13. Akaki Chubutia, 29. Artem Starhorodśkyj (59, 11. Anton Matwiejenko) - 18. Maksym Feszczuk.

żółte kartki: Rangel, Thiaw - Wánderson Maranhão, Starhorodśkyj.

sędziował: Danilo Grujić (Serbia).

W zespole gospodarzy wystąpił były zawodnik Miedzi Legnica Petteri Pennanen, a trenerem gości jest Siergiej Jasinskij, który niegdyś występował w Jagiellonii Białystok.

Rewanż odbędzie się 18 lipca o 20:30 na Białorusi.

Liga Europy 2019/2020

ja - 11 lipca 2019, 19:59:05 - *.play-internet.pl
Oto poziom białoruskiej ligi gdzie wczoraj była podnieta po remisie.

esteban - 11 lipca 2019, 20:03:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szczypie dupa po dobrym meczu piasta, co :D ?

ja - 11 lipca 2019, 20:06:23 - *.play-internet.pl
Serio uważasz że to był dobry mecz ? litości.

kell1987 - 11 lipca 2019, 20:07:17 - *.plastcom.pl
Witebsk w tym sezonie zajmuje 10 miejsce na Białorusi, więc grają znacznie gorzej niż rok temu

pajacyk - 11 lipca 2019, 20:09:52 - *.m-brw.com.pl
Widzicie, spójrzcie sami, kojarzę jak co niektórzy straszyli L jakimś Witebskiem, a tymczasem wcale nie jest powiedziane, że oni wgle dojdą do 2 rundy... Do ja: skoro tak uważasz, to zobaczymy, co pokaże Cracovia, oby nie było posuchy... xD

ehri - 11 lipca 2019, 20:10:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Finowie będą ciekawym rywalem dla potężnego klubu z Gibraltaru

Realny - 11 lipca 2019, 20:14:44 - *.NET
I tak BATE spokojnie wygra na wyjezdzie z Piastem.

dch - 11 lipca 2019, 20:23:15 - *.toya.net.pl
@Realny, owszem wygra, haczyk w tym że wygra tylko na niby. Tak jak wczoraj BATE również nie odmawiam odniesienia zwycięstwa na niby. W rzeczywistości wczoraj był remis, a za tydzień wygra Piast.

jawor - 11 lipca 2019, 20:50:35 - *.dynamic.chello.pl
@pajacyk - wcale nie jest powiedziane, że Legia tam dojdzie

Zajmon Leg - 11 lipca 2019, 21:00:44 - *.147.104.124.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Realny
No niestety Masz racje. Piast polegnie w rewanżu.

fansport - 11 lipca 2019, 21:02:36 - *.dynamic.chello.pl
na niby to ty jesteś, a realnie, to piast grał już dwa razy w pucharach i odpadał z karabachem i goteborgiem, a bate lepsze.

haparoiden - 11 lipca 2019, 21:13:55 - *.dynamic.chello.pl
Lepszy Karabach i Goteborg niż potężne Dudelange remisujące u siebie z Maltańczykami czy Sheriff dostający u siebie 0:3 od Gruzinów.

Rapek - 11 lipca 2019, 21:27:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co tam Dudelange, oni z giblartarem remisują do przerwy

Yty - 11 lipca 2019, 22:00:23 - *.play-internet.pl
Nadal remis 70min.ale jaja. Toż to lepszy cyrk się robi niż w ubiegłym roku. Heh

rw - 12 lipca 2019, 7:13:31 - *.69.144.28