25 lipca 2019, 22:24:24 - Bobek
eLE: FC DAC 1904 1-2 Atrómitos

Słowacki FC DAC 1904 Dunajská Streda przegrał 1-2 (1-2) z greckim APS Atrómitos Athinón w pierwszym meczu II rundy eliminacji Ligi Europy. Wygrany z tej pary będzie rywalem Legii Warszawa w III rundzie eliminacji Ligi Europy, o ile ta okaże się lepsza od fińskiego Kuopion Palloseura.

25 lipca 2019, 20:30 - Dunajská Streda (MOL Aréna)
FC DAC 1904 Dunajská Streda 1-2 APS Atrómitos Athinón
Kristopher Vida 35 - Javier Umbides 20, Giórgos Manoússos 43

FC DAC 1904: 36. Martin Jedlička - 26. Kristián Koštrna, 14. Matej Oravec, 24. Dominik Kružliak, 31. Erick Davis (73, 82. César Blackman) - 45. Lukáš Čmelík (60, 20. Dominik Veselovský), 4. Connor Ronan (30, 10. Kristopher Vida), 8. Máté Vida, 13. Zsolt Kalmár, 29. Marko Divković - 9. Eric Ramírez.

Atrómitos: 16. Balázs Megyeri - 19. Kyriákos Kivrakídis (43, 28. Spýros Nátsos), 44. Spýros Risvánis, 4. Dimítris Goútas, 3. Aléxandros Katránis - 9. Giórgos Manoússos, 15. Madson, 6. Cháris Charíssis, 8. Javier Umbides, 10. Clarck Nsikulu (61, 7. Farley Rosa), 39. Apóstolos Véllios (74, 5. Tal Kahila).

żółta kartka: Čmelík.

sędziował: Bastian Dankert (Niemcy).

W barwach DAC 1904 zagrał Lukáš Čmelík (w przeszłości Piast Gliwice), zaś w Atrómitosie wystąpił Dimítris Goútas (były zawodnik m.in. Lecha Poznań). Całe spotkanie na ławce rezerwowych Greków spędził Dawid Kort.

Rewanżowe spotkanie zostanie rozegrane 1 sierpnia o godz. 19:00 w Grecji.

Liga Europy 2019/2020

fansport - 25 lipca 2019, 22:34:13 - *.dynamic.chello.pl
z taką grą jak z kuopio, z grekami nie mamy szans, a jeszcze nie wiem, czy przejdziemy kuopio.

vega - 25 lipca 2019, 22:57:02 - *.play-internet.pl
z takim ręcznkiem jak treneiro Legii to odpadną z finami

Smuda - 25 lipca 2019, 23:06:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O ile Legia przejdzie to bedzie gwałt jak koniczynki na Wiśle.

(L)GBT - 25 lipca 2019, 23:19:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kuopio nie da rady Grekom, jednak to dwa inne światy.

PM - 26 lipca 2019, 0:12:23 - *.dynamic.chello.pl
A ja dalej wierzę w pojedynek Legia - DAC.

tom - 26 lipca 2019, 8:02:41 - *.dynamic.chello.pl
Czy mecz Kuopio-Atromitos brdzie w TVP Sport?

Leo - 26 lipca 2019, 8:23:56 - *.centertel.pl
Szkoda - że Słowacy nie wygrali...

Kowalski - 26 lipca 2019, 9:04:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zgniota tecze.Zreszta sam remis z Europa to najwiekszy blamaz w w historii

MaxR - 26 lipca 2019, 9:28:54 - *.centertel.pl
Czemu piszecie tylko o teoretycznych rywalach legii ???

MaxR - 26 lipca 2019, 9:59:18 - *.centertel.pl

Do tom - 26 lipca 2019, 10:31:18 - *.rev.poneytelecom.eu
A z jakiej racji ma taki mecz byc w TVP Sport ? Niech twoj Polsat pokaze, Polakow takie mecze nie obchodza, a ty mozesz se ogladac.

Do MaxR - 26 lipca 2019, 15:14:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piszą tylko o potencjalnym rywalu Legii, ponieważ potencjalnym rywalem Lechii jest Braga , która nie grała na tym etapie eliminacji, a o potencjalnym rywalu Piast pisane było w środę bo to albo Crvena Zvezda Belgrad albo HJK Helsinki czyli znowu drużyna fińska.

LEON - 27 lipca 2019, 15:54:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl