Górnik P.: 1. Marcin Furtak - 25. Karol Fryzowicz, 6. Maciej Kowalski-Haberek, 3. Mateusz Magdziak, 77. Piotr Azikiewicz (46, 24. Martins Ekwueme) - 23. Eryk Sobków (75, 11. Dominik Radziemski), 30. Kamil Wacławczyk, 20. Rafał Karmelita, 17. Mariusz Szuszkiewicz (90, 21. Kacper Kocik), 16. Maciej Bancewicz - 7. Dawid Szymkowiak (58, 29. Filip Baranowski).

Górnik Ł.: 1. Patryk Rojek - 4. Maciej Orłowski, 25. Paweł Baranowski, 5. Kamil Pajnowski (80, 2. Tomasz Midzierski), 93. Karol Turek - 24. Michał Goliński (73, 21. Jakub Zagórski), 7. Tomasz Tymosiak, 40. Igor Korczakowski, 8. Marcin Stromecki, 9. Aron Stasiak (66, 19. Przemysław Banaszak) - 28. Paweł Wojciechowski (83, 23. Dominik Lewandowski).

żółte kartki: Wacławczyk - Turek, Orłowski.

mc - 10 sierpnia 2019, 21:09:13 - *.42.196.104
na razie nie ma komentarzy

Kultura - 10 sierpnia 2019, 21:15:57 - *.free.aero2.net.pl
Rzeczywiście. Ani jednego.

GKS LLB - 10 sierpnia 2019, 21:25:48 - *.play-internet.pl
Trenerze Kieres - Skończmy z tym sztucznym promowaniem młodych! Skoro nie ma ich w Górniku zbyt wielu to nie ma sensu na nich stawiać... Rojek i Stasiak powinni grać i na tym koniec, reszta nie dojeżdza poziomem. Kibiców nie interesuje wygrano w Pro Junior System, tylko AWANS ligę wyżej! A na pewno pierwsza "6" dająca grę w barażu. Poza tym, dlaczego nie gra Zagórski? Co z Nakrosiusem, Mackiewiczem? Zagórski jest naprawdę dobry, ma ten gaz, umie wywalczyć piłkę, aż mi się nie chcę wierzyć, że przegrywa rywalizację z Orłowskim/Turskim.
Niestety dzisiejszy mecz to parodia i gospodarze mogą być rozczarowani, że nie wygrali tego meczu.
W tym zespole jest potencjał, myślę że spokojnie można zestawić wyjściową "11" w mocniejszej obsadzie!
Lubartów miastem Górnika!

Ibrahim - 10 sierpnia 2019, 21:28:36 - *.petrus.pl
Wacula jest takim piłkarzem, że to masakra , że gra w 2 lidze, dla mnie to jest zawodnik na ekstraklasę. Wacula kibicuję Ci mordzia. Surdyk

Dpl - 10 sierpnia 2019, 21:32:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Polkowice powinni wygrać 5-1 druga połowa to dominacja Polkowic Łęczna broniła się w drugiej połowie.

Jan - 10 sierpnia 2019, 21:35:01 - *.ennet.pl
Do @GKS LLB, człowieku, zobacz na transfery Górnika (kto przybył a kto ubył), w gazetce o drużynie, która była roznoszona do skrzynek czarno na białym stoi. W jedną i druga stronę ruch jak na Krupówkach, a zatrważa to, ze w większości przypadków ci co odeszli - szukają klubu (tacy są dobrzy). Kto i po co ich zatrudniał na sezon i pół. Teraz podobnie, niech ktoś ze środowiska klubowego zrobi taka grafikę kadry, w której będzie jasno pokazane jaka jest kadra jeśli chodzi o czas występu w klubie i do kiedy mają ważne kontrakty, bo przez 2 miesiące to żadnego zespołu nie możesz zbudować, A jeśli masz zawodników zakontraktowanych na rundę/sezon i najczęściej na wypożyczeniu, to z tej mąki chleba nigdy nie będzie.... chyba , że Maser wróci ;) Z taką polityką hurtową to nie ma żadnego potencjału i przyszłości

Eden - 10 sierpnia 2019, 21:39:13 - *.centertel.pl
Weź Pan tego Tymosiaka bo patrzeć się nie da ..

GKS LLB - 10 sierpnia 2019, 21:39:38 - *.play-internet.pl
Panie Janie zgadzam się w 100%, co pół roku wymiana składu z której nic nie wynika! Gdy rok temu końcówka jesieni gra wyglądała już całkiem nieźle (przykładowa mecz Górnika z Rowem) to pozwolona Smudzie na rewolucję po czym... go zwolniono.
Wierzę w trenera Kieresia i mam nadzieję, że uda mu się zgrać ten zespół i stworzyć PRAWDZIWĄ drużynę!
Pozdrawiam

Polkowice - 10 sierpnia 2019, 21:43:07 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
Jaka szkoda tak wielkiej przewagi to nie mieliśmy w wielu meczach w 3 lidze tym bardziej żal przegranego meczu pisze przegranego bo ten remis to jak porażka

Ibra - 10 sierpnia 2019, 21:50:03 - *.petrus.pl
Ludzie, czy wy jesteście normalni, to co Wacławczyk gra to jest liga mistrzów, takiego zawodnika to bym widział w Lechii, albo w Lechu. Nie wspominając o Chojniczance👌

zagorski.w - 10 sierpnia 2019, 23:30:56 - *.dynamic.chello.pl