15 sierpnia 2019, 21:17:57 - Bobek
eLE: Dwie bramki Jakuba Świerczoka

Jakub Świerczok strzelił dwa gole dla Łudogorca Razgrad w wygranym 4-0 (2-0) meczu rewanżowym III rundy eliminacji Ligi Europy przeciwko walijskiemu The New Saints FC. Ponadto Świerczok miał asystę przy drugiej bramce dla gości. 26-letni napastnik został zmieniony w 81. minucie przez Claudiu Keșerü.

15 sierpnia 2019, 19:30 - Wrexham (Racecourse Ground)
The New Saints FC 0-4 Łudogorec Razgrad
Jakub Świerczok 36, 77, Jody Lukoki 42, Dan Biton 90

żółte kartki: Keston Davies - Dragoș Grigore, Rafael Forster.

sędziował: Kristo Tohver (Estonia).

W Łudogorcu zagrał też Jacek Góralski, którego w 69. minucie zmienił Dan Biton, natomiast w TNS w 78. na boisko wszedł Adrian Cieślewicz, zmieniając Ryana Brobbella.

Łudogorec wygrał w pierwszym meczu 5-0. Mistrz Bułgarii w IV rundzie eliminacyjnej Ligi Europy zagra z mistrzem Słowenii - NK Maribor.

Liga Europy 2019/2020

__________ - 15 sierpnia 2019, 21:23:54 - *.adsl.inetia.pl
strzelił dwie bramki okręgówce

__________ - 15 sierpnia 2019, 21:25:28 - *.adsl.inetia.pl
dzięki temu Adam Nawałka powoła go do reprezentacji

pacjent - 15 sierpnia 2019, 21:37:03 - *.free.aero2.net.pl
piszecie głupoty Kuba ma większy talent niż Lewy, naprawdę znam go od Tychów przez Bytom prawa noga KoDziro....Lewa Tsubasa

ja - 15 sierpnia 2019, 22:01:53 - *.play-internet.pl
Za to te mega silne Brondby przyjęło już 6 bramek od Bragi.

Boa - 15 sierpnia 2019, 22:11:19 - *.centertel.pl
Broendby w I rundzie to nawet 2-0 z Interem Turku przegrało, a taki Esbjerg który był 3 w lidze (Broendby 4 z 30 punktami straty do Kopenhagi i Midtyjiland) odpadł w II rundzie z Soligorskiem. A tak Stokowca chwalili za porażkę 4-1...

ja
To pokazuje na jakim poziomie są Polskie drużyny.

ja - 15 sierpnia 2019, 22:32:27 - *.play-internet.pl
Ja to wiem za to tzw "eksperci" z tv zakłamują rzeczywistość, żeby długo nie szukać chociażby wczoraj zachwycając się grą Legii gdzie poziom był żenujący i tak jest ciągle.

ja - 15 sierpnia 2019, 22:39:03 - *.play-internet.pl
Później taki przeciętny oglądający to łyka te gadki i finansuje tą żenadę chodząc na stadiony wykupując abonamenty na kanały sportowe. Biznes i kasa się kręci a poziom sportowy jak był żenujący taki pozostaje. Znacie drugi tak duży kraj w Europie który dostaje takie bęcki w piłce zarówno młodzieżowej jak i klubowej przez ostatnie lata ? bo ja nie. No ale co tam biznes i kasa się zgadza. Skończyło się 7 golami przyjętymi przez te mega silne Brondby.

Jansen - 15 sierpnia 2019, 22:59:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dziady kalwaryjskie z pastwisk bułgarskich,jak mieliście wygrać na Islandii w Reyjkaviku to was nie było,2 kupony u buka przez was straciłem,życzę wam w nast. rundzie pogromu.

poli 74 - 15 sierpnia 2019, 23:32:16 - *.nwrknj.fios.verizon.net
aja na miejscu legi sciagnal bym swierczoka i wilczka do legi i mysle zeby sie przydali.