17 sierpnia 2019, 16:00 - Stargard (Miejski Stadion Piłkarski)
Wojciech Fadecki 26 (k) - Adrian Błąd 19 (k), Arkadiusz Jędrych 43, Mateusz Kompanicki 71

Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki - 20. Jakub Szrek, 4. Wojciech Błyszko, 27. Jakub Ostrowski, 5. Oskar Nowak - 11. Krystian Sanocki (46, 23. Mateusz Bochnak), 19. Paweł Łysiak (74, 16. Karol Jabłoński), 10. Filip Karmański (78, 6. Paweł Bednarski), 24. Patryk Paczuk (62, 7. Michał Cywiński), 18. Wojciech Fadecki - 9. Piotr Kurbiel.

Katowice: 1. Bartosz Mrozek - 13. Kacper Michalski, 4. Arkadiusz Jędrych, 32. Radek Dejmek (86, 21. Zbigniew Wojciechowski), 16. Grzegorz Rogala - 30. Łukasz Wroński (41, 7. Arkadiusz Woźniak), 17. Michał Gałecki, 6. Jakub Habusta, 11. Adrian Błąd, 24. Szymon Kiebzak (82, 20. Patryk Grychtolik) - 19. Daniel Rumin (62, 25. Mateusz Kompanicki).

żółte kartki: Paczuk, Karmański, Szrek - Habusta, Michalski, Kompanicki.

MaVeN - 17 sierpnia 2019, 17:57:51 - *.dynamic.chello.pl
Katowice powinny zrezygnowac z meczów u siebie.
NA wyjezdzie same wygrane.

Tadam - 17 sierpnia 2019, 17:58:33 - *.dynamic.mm.pl
Nic dzisiaj Błękitnym nie wychodzilo plus do tego fatalna obrona i przegrana pierwsza od wielu miesiecy.

Jaworzno - 17 sierpnia 2019, 17:59:06 - *.centertel.pl
Wyjazdy nasze, u siebie zaczniemy wygrywać na nowym stadionie

Kibic - 17 sierpnia 2019, 17:59:18 - *.play-internet.pl
Dlaczego sędzia nie uznał bramki dla Błękitnych na 2:1 ??

Jasiu73 - 17 sierpnia 2019, 17:59:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo GieKSa!
Ważne 3 pkt!

syBEERka - 17 sierpnia 2019, 18:01:48 - *.kg.net.pl
Brawo GieKSa! Oby tak na grali na Bukowej. Pozdrowienia z Będzina, zwłaszcza dla ekipy z Mydlic.

Mydelko - 17 sierpnia 2019, 18:05:09 - *.197.121.57.threembb.co.uk
Mydlice druga stolica Śląska

Kleryk - 17 sierpnia 2019, 18:06:29 - *.146.98.142.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Oni powinni grać wszystkie mecze na wyjeździe, naprawdę

Mikołów - 17 sierpnia 2019, 18:11:23 - *.multimetro.pl
Miejmy nadzieje w środę na przełamanie na Bukowej.

Zajmon Leg - 17 sierpnia 2019, 18:16:58 - *.30.53.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czas na spadek Błękitnych.

do Kibic@ - 17 sierpnia 2019, 18:25:12 - *.dynamic.chello.pl
sedzia dopatrzyl sie zagrania reka u ktoregos z graczy Blekitnych

cPjŚ - 17 sierpnia 2019, 18:50:03 - *.dynamic.chello.pl
Ruch przegrał z Higieną 1-3

LuckyKSG - 17 sierpnia 2019, 19:06:36 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
Brawo Gieksa! A niebiescy przegrali, bo nie znają się na Higienie !

Kame - 17 sierpnia 2019, 19:24:41 - *.free.aero2.net.pl
Dobry mecz GieKSy! Pierwsza połowa dla Błękitnych pomimo bramek, ale w drugiej to GKS powinien nawet więcej bramek strzelić. To co miał Rogala w 79. minucie to chyba z szacunku do byłego klubu nie strzelił na 4:1!

Pesznoob - 17 sierpnia 2019, 19:40:46 - *.dynamic.chello.pl
Mydelko wracaj do chłodni w kranszwiku

rezultat - 17 sierpnia 2019, 19:41:10 - *.centertel.pl
Tymczasem w 4 lidze upadły bankRut vs Foto Higiena Gać 1-3

Piast GKS - 17 sierpnia 2019, 19:54:54 - *.102.23.86
Widzę że cięgle klubik z Katowic bez mistrza, bez kibiców i bez historii dalej kompleksy do Wielkiego Ruchu haha

Anty kurcz - 17 sierpnia 2019, 20:19:34 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
@piast gks, Widzę, że "CIĘGLE" macie problemy z poprawną pisownią, ale za to macie "CIĘGLE" najmniej kibiców w całej Polsce!

ino - 17 sierpnia 2019, 20:40:32 - *.75.115.61
karny Jędrycha z kapelusza. cwaniak Błękitny zmęczony położył się na ziemi bo się zmęczył i chciał chwilę odpocząć. Sędzia nie pojął o co chodzi i gwizdnął. Bląd nie rewelacyjnie ale poprawnie.Bukowa powinna zamknąć stadion to na wyjeżdzie wygrana pewna a tak znów w czapę. A może jakiegoś szamana zaprosić by zdjął zaklęcie tego stadionu

Zgredzik - 17 sierpnia 2019, 20:41:02 - *.telpol.net.pl
Ekstraklasa albo śmierć!!!
A nie, sorry, przecież wygrali w końcu...
Sorry...

KSGZ - 17 sierpnia 2019, 20:49:02 - *.147.99.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Piast gks bako puloki ponoc

RTS - 17 sierpnia 2019, 21:03:46 - *.centertel.pl
Zabawne że fanki 4 ligowego bankRuta wstydzą się nazwy swego klubu i podpisują się nazwami klubu z ekstraklasy. Bez kibiców to wy jesteście zobacz sobie dzisiaj trybuny tej ruiny która stoi przy cichej.

Dziadycyga - 17 sierpnia 2019, 21:04:44 - *.centertel.pl
Cyganyy dziady

Kame - 18 sierpnia 2019, 2:09:29 - *.free.aero2.net.pl
4 mecze GKS-u i 2 zwycięstwa. Patrząc na ostatni sezon nawet Radomiakowi wystarczyło wygrać połowę spotkań w lidze, żeby awansować z 1. miejsca ( wygrali 17 meczów z 34 ),a taki Bełchatów, który też zrobił awans już wygrał 16. Oprócz tego potrzebne są punkty za jakieś remisy i już można znaleźć sie w czołówce tabeli na koniec sezonu, gdy liga jest tak wyrównana jak obecnie przez cały sezon.
Na razie o awansie nie ma mowy, ale przy utrzymaniu takiego stosunku wygranych meczów do łącznej ich liczby to można coś więcej ugrać w tej lidze. Oby sie nic nie spieprzyło, a do poprawy w grze jeszcze dużo.
Liga nie wydaje sie dużo gorsza od pierwszej, tak jak PP pokazuje nie ma większych różnic pomiędzy ligami i nawet takim sprytem i skutecznością jak to dzisiaj zagrali można wygrać w tej lidze sporą część meczów.

voltt - 18 sierpnia 2019, 2:45:19 - *.dynamic.mm.pl
Bramka dla Błękitnych na 2;1 jak najbardziej prawidłowa . reka to moze byla ale u obroncy GKSU.
jest na YT powtorka spotkania mozna sobie obejrzec na spokojnie.

Kame - 18 sierpnia 2019, 2:58:40 - *.free.aero2.net.pl
GKS ma najlepszy start od sezonu ligowego 15/16 pod względem punktowym to też ciekawa statystyka. Na razie już więcej nie będę tu zaśmiecał

zet - 19 sierpnia 2019, 0:31:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dlatego też gramy w ..3 lidze. Bilans meczów u siebie w zeszłej rundzie: 1 zwycięstwo 8remisów i tyle samo 8 porażek.. Na 51 pkt. możliwych zdobywamy 11.. Ostatni mecz sezonu 2017/18, w którym bramkarz Bytovii strzelił gola w 97 min. był swoistym podsumowaniem. A teraz to samo. Wyniki wynikami.. Libiąż (KSGKS)!

ZET - 19 sierpnia 2019, 0:34:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oczywiście chodziło mi o cały sezon, z tymi meczami u siebie (1-8-8).

ŚwionyGKS - 19 sierpnia 2019, 1:34:03 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl