24 września 2019, 17:16:29 - Bobek
Dwa gole Damiana Kądziora w Pucharze Chorwacji

Damian Kądzior strzelił dwa gole dla Dinama Zagrzeb w wygranym 7-0 (4-0) meczu I rundy Pucharu Chorwacji z NK Karlovac 1919. 27-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie.

24 września 2019, 15:30 - Karlovac (Stadion Branko Čavlović-Čavlek)
NK Karlovac 1919 0-7 GNK Dinamo (Zagrzeb)
Damian Kądzior 9, 55, Mislav Oršić 11, Bruno Petković 43 (k), Mario Šitum 45, Iyayi Atiemwen 82, Mario Gavranović 90 (k)

żółte kartki: Luka Vinski, Boris Veselić, Daniel Mićunović - Marin Leovac.

sędziował: Igor Pajač (Sveti Ivan Zelina).
widzów: 2000.

Cały mecz w drużynie gości mecz rozegrał Mario Šitum (w przeszłości Lech Poznań). Poza kadrą na to spotkanie znaleźli się Sandro Kulenović (kiedyś Legia Warszawa) oraz inny były lechita Emir Dilaver. Trenerem Dinama jest były szkoleniowiec Lecha Poznań Nenad Bjelica.

Szczepek - 24 września 2019, 17:43:30 - *.static.ip.netia.com.pl
Nazwisko sędziego :-D

haparoiden - 24 września 2019, 17:48:05 - *.dynamic.chello.pl
@Szczepek - no, Pajacz, co w tym dziwnego?

BBB - 24 września 2019, 18:08:59 - *.dynamic.chello.pl
@hemoroiden, ooo dziękujemy za lekcję czytania chorwackiego

fred - 24 września 2019, 18:37:40 - *.dynamic.chello.pl
niedlugo mecze eliminacji a my jeszcze nie poznalismy nazwiska nowego selekcjonera... oby w koncu ktos uznany

marmolada - 24 września 2019, 21:43:03 - *.146.50.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl