24 września 2019, 15:30 - Wejherowo (Stadion WKS Gryf Wejherowo)

Gryf: 12. Wiesław Ferra - 24. Kamil Kankowski, 2. Igor Biedrzycki, 3. Bartosz Gęsior, 5. Oskar Koprowski (74, 11. Mateusz Goerke), 13. Mariusz Sławek - 23. Szymon Nowicki, 10. Maksymilian Hebel, 18. Marcin Burkhardt (65, 4. Damian Lisiecki), 14. Paweł Czychowski (57, 19. Filip Szewczyk) - 9. Mateusz Majewski.

Lechia: 1. Zlatan Alomerović - 77. Rafał Kobryń (46, 6. Jarosław Kubicki), 25. Michał Nalepa, 4. Adam Chrzanowski (52, 7. Maciej Gajos), 31. Žarko Udovičić - 17. Lukáš Haraslín, 36. Tomasz Makowski, 9. Patryk Lipski, 27. Rafał Wolski, 11. Jaroslav Mihalík (18, 22. Filip Mladenović) - 28. Flávio Paixão.

żółta kartka: Koprowski.

sędziował: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
widzów: 420.

Totolotek Puchar Polski 2019/2020

Mecz przerwany w 29. minucie na 20 minut z powodu niewłaściwego zachowania kibiców.

źródło: własne / sport.trojmiasto.pl

Kryszanx96 - 24 września 2019, 17:41:17 - *.146.39.194.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

k.okrasa - 24 września 2019, 17:43:34 - *.dip0.t-ipconnect.de
lechia dzieki pomocy sedziego najlepszym skladem meczy sie z jakimś 4 ligowym gryfem, a potem takie drużyny pchają sie do pucharów i przynoszą nam wstyd

Pirat - 24 września 2019, 17:44:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda Gryfa mogli pyknąć Lechię ale narobił im strachu

Pakero - 24 września 2019, 17:46:21 - *.147.39.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@okrasa 2ligowym
@trau co mają śledzie do tego?

PM - 24 września 2019, 17:46:45 - *.dynamic.chello.pl
I bardzo dobrze! 2:0 do przerwy, także ci co mieli zarobić to zarobili, outsider II(I) ligi stanął na wysokości zadania, a obrońca może dalej bronić Pucharu.
A co do przedłużenia przerwy, wyczytałem, że na boisko wleciało piro, stąd też przerwali mecz i dużo doliczyli do I połowy. Ostatni raz widziałem takie doliczenie na finale edycji 17/18 (Arka - Legia), gdzie też leciała pirotechnika na boisko.
Serdeczne podziękowania dla Flavio za dobicie Gryfa.

barti - 24 września 2019, 17:50:15 - *.147.38.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale kompromitacja czołowa drużyna Ex klapy po 5 minutach przegrywa dwa zero to świadczy o poziomie naszej ligi żałosne to wszystko jest powinni z hukiem odpasc

Furmi - 24 września 2019, 17:56:33 - *.centertel.pl
Mihalik kontuzją czy aż takie dno pokazał, że go zdjął w 18. minucie?

skins - 24 września 2019, 17:57:15 - *.centertel.pl
Dorwiemy ich jeszcze .Teraz widać że trzeba było jechać i za płotu dopingować to by tak nerwowo nie było .Tak blisko i nie było nas kpina .ChWM
Nie popisali się.

tom - 24 września 2019, 17:57:49 - *.dynamic.chello.pl
Za cos takiego powinien być prokurator z urzędu.Ustawka na żywca.

Jeremi - 24 września 2019, 18:05:41 - *.dynamic.chello.pl
Policja nie wpuściła kibiców Lechii na mecz, żeby było spokojnie, a była taka rozpierducha, jak mało kiedy. Komendant policji w Wejherowie powinien dostać po łapach. Delegat PZPN obdzwaniał wszystkich ważnych, bo sędzia po kilku waleniach racami z wyrzutni w Alomerovica powinien zakończyć mecz, ale to była Lechia, a nie inna drużyna też na L, więc nie wolno było tak zrobić. Stokowiec zobaczył, że ci inni młodzi jak Kobryń czy Chrzanowski, to jeszcze nie to

Ali - 24 września 2019, 18:15:49 - *.209.174.32
A gosc to nie gosc tylko zwykła pała...

dino (L) - 24 września 2019, 18:15:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czekam na dzień gdy Jeremi przestanie wycierac sobie gebe moim klubem ktory jest oczywiscie znany ze strzelania rakietnicami w kibicow i piłkarzy jak tam sedziowanie w meczu z Koroną

oj - 24 września 2019, 18:41:07 - *.centertel.pl
Strzelali jak na sylwestra brawo A miało być bezpiecznie dużo policji i ochrony i Straż Miejska też 600 kibiców na meczu.Nowy Roku zaliczony brawo władze Wejherowa.

Jaś Niepan - 24 września 2019, 18:52:08 - *.dynamic.chello.pl
Lechia chciała wygrać na stojąco i po przerwie zaczęli grać.Wejherowo zapłaci za burdy gdyńskich chuliganów.Kibole Arki to matoły reprezentujące "lepszą zmianę"..

Danziger - 24 września 2019, 18:56:43 - *.dynamic.chello.pl
Ten mecz powinien się skończyć po tym jak almerovica arkowcy obrzucali racami.. a zrobili to kilkakrotnie.

Gizmo - 24 września 2019, 19:18:06 - *.play-internet.pl
Dziwią mnie te wpisy o kompromitacji. Przypominam że wynik brzmi 3-2 dla nich. Lechia ma taką pake że nie zdziwi mnie jak znów zdobędą puchar. Dziś Stokowiec pomieszal w składzie a kiedy zobaczył że po wariackim początku meczu było 0-2 to zrobił dwie zmiany i było pozamiatane. Po prostu.

@Lechistan - 24 września 2019, 20:18:45 - *.dynamic.chello.pl
Za coś takiego powinien być walkower widać, że celują w bramkarza z rakietnic. Wysłannik PZPN chyba był ślepy, że kontynuował ten mecz.

Marcinho - 24 września 2019, 21:18:51 - *.play-internet.pl
@cisovaag śmiej się, śmiej, obyś ty kiedyś oberwał, to długo będziesz się w szpitalu kurował. O ile nie spłoniesz na miejscu...

VAR - 24 września 2019, 22:46:01 - *.free.aero2.net.pl
Bandyci strzelają do bramkarza drużyny przeciwnej, a sędzia nie kończy meczu ! To jest skandal niesamowity. Tak właśnie funkcjonuje postkomunistyczna mafia PZPN i jej szef Boniek.

CB - 24 września 2019, 23:58:56 - *.dynamic.chello.pl
@VAR
Przecież ciągle apelujecie "piłka nożna dla kibiców", więc jest dla kibiców... Mogą robić co chcą, a nawet mają ochronę państwa...

BeeSKa - 25 września 2019, 5:41:15 - *.adsl.inetia.pl
Kolejna męczarnia drużyny z ekstraklasy. Gdybym ja był sędzią, to zakończył bym mecz po tej akcji z racami i miałbym gdzieś te 2-0. Potrzeba zdecydowanych decyzji inaczej zawsze tak będzie. Jest monitoring, bilety na pesel itd. Policja powinna wziąć się do roboty i zatrzymać idiotów, a klub powinien wtedy wytoczyć sprawę cywilną.
Ale co zwyczajny kibic może skoro przyzwolenie na takie zachowania idą z samej góry!Skoro sędzia nie miał odwagi zakończyć meczu to powinien ją podjąć PZPN, chyba można się skontaktować z szefostwem w normalny dzień pracy? Jest w końcu na meczu delegat od II ligi to na PP chyba też jest?

VAR - 25 września 2019, 8:51:53 - *.free.aero2.net.pl
Jeżeli Peszko dostał 3 miesiące kary za przypadkowe usiłowanie kopnięcia, to ile dostanie Gryf od PZPN ? Jaka może być kara dla tego bandyckiego wejherowskiego klubiku za usiłowanie zabójstwa ? Tak, wymierzenie rakietnicy w Alomerovića i strzał, to usiłowanie zabójstwa. Jak widać media nabrały wody w usta. Postkomunistyczna mafia Bońka PZPN, też milczą. To jest największy skandal w europejskiej piłce od lat. POkacapskie media pisały o petardzie, która wylądowała obok bramkarza. Nie, to był strzał, gdzie pocisk przeleciał z dużą prędkością obok głowy bramkarza Lechii !!! Gdzie jest prokuratura ?

BeeSKa - 25 września 2019, 9:12:40 - *.adsl.inetia.pl
@Up,
Czemu Gryf ma odpowiadać za dorosłego człowieka? Przecież gdyby mecz przerwali to by jeszcze stracili na tym: kary itd. Jedyna wina klubu to przyzwalanie na wnoszenie takiego sprzętu na stadion! Namierzyć tych co spowodowali zagrożenie zdrowia i życia. Niestety mamy takie prawo, że Alomerović musiałby złożyć sam zawiadomienie w prokuraturze. Oby to zrobił tak aby gnoja wsadzić na 3 lata + dożywotni zakaz stadionowy. Trzeba zwalczać taką patologię. Najgorsze jest to, że my jako kibice budujemy obraz pro-Polski, promujemy Patriotyzm poprzez wiele różnych akcji. A tutaj przez takich ludzi wszystko idzie na marne.
Gdyby ta sprawa zakończyła się pomyślnie (zatrzymanie,areszt,3 lata,jakaś grzywna,zakaz stadionowy) to ogólnie byśmy zyskali uznanie w społeczeństwie, że zaczynamy walczyć z bandytyzmem.

solidarno. - 25 września 2019, 13:29:59 - *.centertel.pl
Ochrona jakby zrobila porządek w licencjami na tym poziomie w PZPN to niebyloby takiego meczu. Zas takim wchrzanianiem sie tudzież na wniosek pomorskiej polityki robi se tylko robote. No jak jeszcze nie będzie futbolu w trojmiescie to bandy najmniejszego zatrudnienia w kraju przerzucą się na amatorską siatkówke. W sporcie w którym liczy sie nabicie zawodnika, a nie w bramke to bedziemy juz byle wspominac z rozrzewnieniem Zbyszka Bonka, bo żył w miare młodo jak obecnie nie bedzie wiecznie.

beznaparza - 25 września 2019, 14:01:44 - *.centertel.pl
Puchar Polski od rundy z extraklasowcem tylko tam jak trybuny mogą przyjąć gości zgodnie z licencją ~5%*4500=225 minimum.
A warunkowo to , jeśli jest zachowana kultura infrastruktury i zadaszona trybuna na 1000 dla mediów i vipów.
Najpóźniej w półfinale musi być mus Jupiterów , żeby na europejską ligę conference nie pchano "kokosów z palmy".