24 września 2019, 17:30 - Głogów (stadion GOS)

Chrobry: 1. Mateusz Abramowicz - 18. Michał Ilków-Gołąb, 26. Łukasz Góra, 3. Michał Michalec, 32. Przemysław Stolc - 7. Miłosz Kozak, 15. Maciej Diduszko (46, 16. Robert Mandrysz), 8. Szymon Drewniak, 19. Marcel Ziemann - 27. Adrian Benedyczak (89, 77. Dominik Piła), 11. Mikołaj Lebedyński (79, 10. Gerard Artigas).

Lech: 1. Mickey van der Hart - 2. Robert Gumny, 13. Tomasz Dejewski, 5. Đorđe Crnomarković, 27. Tymoteusz Puchacz - 17. Maciej Makuszewski (79, 38. Jakub Kamiński), 20. Mateusz Skrzypczak, 15. Jakub Moder, 10. Darko Jevtić (70, 24. João Amaral), 7. Kamil Jóźwiak - 9. Christian Gytkjær (86, 23. Filip Szymczak).

żółte kartki: Lebedyński, Ziemann, Mandrysz, Kozak - Jevtić.

sędziował: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
widzów: 1494.

Totolotek Puchar Polski 2019/2020

PM - 24 września 2019, 19:25:27 - *.dynamic.chello.pl
Biorąc pod uwagę ilość bramek, jakie Chrobry tracił w meczach na starcie I ligi, dzisiejszy wynik z Ekstraklasowiczem to jest sukces.
Ciekawe co czuł Djurdjević widząc, że do niego przyjeżdza poprzedni pracodawca.

Pan_Brat - 24 września 2019, 19:26:00 - *.centertel.pl
Słabiutki mecz Lecha, ale zwycięstwo w pełni zasłużone. Już dużo wcześniej to spotkanie mogło zostać rozstrzygnięte, ale sędzia z sobie tylko znanych przyczyn nie uznał zupełnie prawidłowego gola Jóźwiaka z pierwszej połowy. Widać było, że po stracie bramki Chrobry nawet nie udawał, że na coś liczy.
Na minus dla Lecha fatalne wyprowadzanie piłki. Kilka beznadziejnych strat, przede wszystkim bocznych obrońców. Gumny bez formy, a komentujący coś przebąkiwują o "następcy Piszczka" czy "wreszcie dobrym prawym obrońcą w kadrze". Bardzo mnie to rozbawiło.

fff - 24 września 2019, 19:26:21 - *.adsl.inetia.pl
Szkoda,że w pucharze Polski nie grają wyłącznie polscy piłkarze

maku - 24 września 2019, 19:27:50 - *.147.38.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lech słaby męczył się do 75 minuty

varadi - 24 września 2019, 19:39:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A Miedź pokonała dzisiaj rezerwy Zagłębia !!!

Stan - 24 września 2019, 19:43:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ekstraklapowy przeciętniak pokonał pierwszoligową miernotę No cóż taki mamy rodzimy futbolowy klimat

Kura - 24 września 2019, 19:44:34 - *.147.33.223.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wstydu nie było, nawet dobrze że odpadli, teraz trzeba grać na całego w Lidze.
@varai - co z tą Miedzią? Byłby wstyd przegrać z rezerwami małego Zagłębia ;-)

varadi - 24 września 2019, 19:48:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale jeśli Zagłębie przejdzie Koronę, to będę im dalej w PP kibicował!

obserwator - 24 września 2019, 20:13:29 - *.icpnet.pl
Bardzo slaby mecz w wykonaniu sędziego głównego i koleżków z VARu. Nieuznany prawidłowy gol Jóźwiaka a do tego Lechowi należał się karny za faul na Makuszewskim.

lph - 24 września 2019, 20:57:10 - *.wtvk.pl
Nie Lech słaby tylko po prostu dobrze realizował taktykę obraną na ten mecz. Wystarczy popatrzeć na posiadanie piłki. Chrobry nie miał najmniejszego zamiaru atakować, a Lech bić głową w autobus też nie zamierzał. Stąd pozorne męczarnie. Jak Lech przyspieszył to Chrobry nie miał nic do gadania, a przy 0:1 było wiadomo, że jest pozamiatane. Lech się nie zmęczył, Chrobry się nie zmęczył, a wynik taki, że broni obie drużyny. Tyle.

Maro - 24 września 2019, 21:00:36 - *.unknown.vectranet.pl
Do obserwstor - masz rację, tragiczny mecz sędziego, ale chociaż pomógł Lechowi przy drugiej bramce dyktując rzut wolny z kapelusza

hjk - 24 września 2019, 22:10:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
przy drugiej bramce faulu nie było, żeby lebedynski strzelil na 1 0 tez moglo być roznie,slaby mecz lecha i sedziego