Totolotek PP: Ruch 3-3 pd. k. 3-4 Stomil

24 września 2019, 17:00 - Chorzów (Stadion Miejski)
Ruch Chorzów 3-3 pd. k. 3-4 Stomil Olsztyn
Konrad Kasolik 51, Mariusz Idzik 85 (k), Daniel Paszek 94 - Artur Siemaszko 18, Szymon Sobczak 82 (k), Jakub Mosakowski 119

karne: 1-0 Tomasz Foszmańczyk, 1-1 Szymon Sobczak, (1-1 Tomasz Podgórski - obroniony), 1-2 Mateusz Gancarczyk, (1-2 Mariusz Idzik - obroniony), (1-2 Wiktor Biedrzycki - nad bramką), 2-2 Michał Mokrzycki, 2-3 Jakub Mosakowski, 3-3 Daniel Paszek, 3-4 Waldemar Gancarczyk

Ruch: 94. Kamil Lech (117, 1. Dawid Smug) - 34. Mateusz Lechowicz, 2. Konrad Kasolik, 21. Bartłomiej Kulejewski, 5. Marcin Kowalski (106, 7. Mateusz Duchowski) - 23. Mateusz Winciersz (46, 27. Daniel Paszek), 28. Michał Mokrzycki, 17. Tomasz Foszmańczyk, 11. Tomasz Podgórski, 14. Mateusz Bartolewski (91, 26. Jakub Nowak) - 9. Mariusz Idzik.

Stomil: 13. Michał Leszczyński - 26. Eric Molloy, 96. Ołeh Tarasenko, 20. Wojciech Dziemidowicz, 4. Jakub Mosakowski - 90. Waldemar Gancarczyk, 70. Mateusz Cetnarski (66, 97. Wiktor Biedrzycki), 31. Maciej Pałaszewski, 27. Oktawian Skrzecz (101, 99. Dawid Rudnik), 8. Bartłomiej Niedziela (65, 11. Mateusz Gancarczyk) - 10. Artur Siemaszko (46, 9. Szymon Sobczak).

żółte kartki: Winciersz, Kowalski, Kasolik, Idzik, Paszek, Bartolewski, Podgórski, Duchowski - W.Gancarczyk, Pałaszewski, Molloy.

OKS - 24 września 2019, 19:49:01 - *.centertel.pl
Stomil Ponad Wszystko. Świetna wiadomość, że pokonaliśmy niemców.

Kibic - 24 września 2019, 19:50:54 - *.58.137.225
Super brawo Stomil pozdrowienia z Lomzy !!

PM - 24 września 2019, 19:51:30 - *.dynamic.chello.pl
Jaka szkoda, że Ruch nie wytrzymał tej dogrywki.

Juras - 24 września 2019, 19:52:15 - *.dip0.t-ipconnect.de
Ty z Olsztyna sam jesteś niemiec z dziada pradziada

BKS - 24 września 2019, 19:52:18 - *.222.117.192
Troche męki z III ligowcem , Ale PP rządzą się swoimi prawami

Piast GKS - 24 września 2019, 19:52:35 - *.14.72.10
Czytam że zaje..sty mecz Ruchu. Taki śmieszny stomil bez kibiców i stadionu powinno sie bzyknąć.
Kiedy grają złomiarze z Hindenburga?

Pirat - 24 września 2019, 19:53:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gumaki cieniutkie aż miło szkoda Ruchu że polegli z takimi patałachami

Piotr - 24 września 2019, 19:54:46 - *.25.182.182.static.3s.pl
Sędziowanie skandaliczne, Ruch okradziony...

Jan - 24 września 2019, 19:56:43 - *.play-internet.pl
Czy kibice Stomilu obecni na sektorze gości?

OKS - 24 września 2019, 19:58:54 - *.range86-186.btcentralplus.com
Powiatowi naukowcy z Suwalkow i innych elblongow nie podszywajcie sie pod kibiców Ruchu

StomilOKS - 24 września 2019, 20:00:13 - *.centertel.pl
Czysta radość dojechać niemców . Gratulacje Stomilowcy!

John - 24 września 2019, 20:02:19 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Stomil Allenstein vs Ruch Hajduki Wielkie

Zes - 24 września 2019, 20:07:17 - *.hsd1.il.comcast.net
Super kochany Stomilek ! Final Pucharu Polski Stomil - Legia ! Mecz przyjazni!

Flak - 24 września 2019, 20:11:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stomil?
Co to jest?

Ya - 24 września 2019, 20:12:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Zes a prosiłem cię abyś nie odstawiał psychotropów.

Hks - 24 września 2019, 20:14:34 - *.dynamic.chello.pl
HKS tylko Hutnik.
Duma Warmii jest tylko Stomil OKS!

Stomil - 24 września 2019, 20:21:30 - *.centertel.pl
Dobra dawać teraz Olimpię Elbląg bo czas przeprowadzić krucjatę po Elblągu.

BKS - 24 września 2019, 20:25:50 - *.222.117.192

@ piastgks - 24 września 2019, 20:32:31 - *.centertel.pl
Bez kibiców to w mcdonalds możesz sobie posiedzieć, klepnąć szwaba w chełm. :D W młynie was mniej, niż Rakowa jako gości, więc milcz, bo śmieszny hestes.

@ piastgks - 24 września 2019, 20:34:15 - *.centertel.pl
*hełm

(S) - 24 września 2019, 20:43:47 - *.dip0.t-ipconnect.de
Typ z piasta pisze ze Stomil nie ma kibiców hahah wariat albo hipokryta!!

Helmut60 - 24 września 2019, 20:59:55 - *.host.pobb.as13285.net
do (S) pewnie pisał to siedząc w Macu

mati - 24 września 2019, 21:00:06 - *.dynamic.chello.pl
na cichej tylko 60 kibiców haaaaaaaaaa

Wigry - 24 września 2019, 21:00:40 - *.174.65.152
Ostatnia minuta dogrywki i bramka na 3:3. Chyba brak doświadczenia młodych piłkarzy Ruchu.
Ciekawe czy pastwisko w Olszynie naprawili bo ostatnio lekki deszcz i zalało.

Kolo - 24 września 2019, 21:12:48 - *.internetia.net.pl
Finał pewnie w olsztynie na arena dela gruz

Stomilak - 24 września 2019, 21:18:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stomilu 2-wóch bez barw...

1962 GKS J - 24 września 2019, 21:28:22 - *.centertel.pl
Ruch spadek a puchar to w Niemczech ten z Oberligi,żegnamy ze smutkiem Polski Ruch witamy ten niemiecki w oberlidze.

ameba - 24 września 2019, 21:29:35 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ruch Chorzów...
To ten trup żyje???

@ wigry - 24 września 2019, 21:34:59 - *.centertel.pl
Jakbyś pastuchu jeździł na wyjazdy, to wiedziałbyś, że mamy w Oln murawę za 6 mln złotych- z drenażem, podgrzeqaną, jedna z najlepszych w kraju. A wigry? Sztama z Kętrzynem mówi za siebie. :D

BeeSKa - 25 września 2019, 6:14:13 - *.adsl.inetia.pl
Mam pytanie, po co trener Ruchu zmieniał w 117 minucie bramkarza? Kontuzja, czy "taktyczne" zagranie menagera Ruchu? Awans ze Stomilem to już byłby duży sukces, patrząc na miejsce Ruchu w Polskiej piłce.

cwikiel - 25 września 2019, 7:55:58 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Nie byłem na meczu ale napewno nie mogło to być zagranie 'taktyczne' ponieważ zmiana w 117' a bramka w 119' to nie mógł się spodziewać karnych przecież jak zmieniał to wygrywali 2-1

RUCH - 25 września 2019, 8:01:58 - *.adsl.inetia.pl
Do Edi:W Chorzowie jest bojkot kibiców i się nie podniecaj że było 550 jak nie jesteś w temacie.

BI - 25 września 2019, 8:25:31 - *.centertel.pl
Klub jest na krawędzi, o krok od rozwiązania, a ci bojkot sobie robią, kiedy właśnie klub należy najbardziej wspierać. Jprdl.

hon - 25 września 2019, 9:06:11 - *.ssp.dialog.net.pl
To był ostatni mecz Pucharu Polski dla Ruchu Chorzów bo w przyszłym sezonie nie zagrają, tylko będą grać w Pucharze okręgowym.

sopel - 25 września 2019, 10:18:50 - *.connected.pl
1ligowiec wygrywa fartem z drużyną, która gra 2 ligi niżej i jest na krawędzi upadku, a jego kibice świętują w komentarzach jakby wygrali ligę mistrzów xD no za wielkich ambicji to wy nie macie drodzy kibice stomila

Polityk - 25 września 2019, 15:29:47 - *.centertel.pl
Teraz na pewno prezydent wam wywalili Nowy stadion na bank już pewnie kilof kupił w Obi buhhhhhaaaaass ale jesteście żałośni

Domin - 25 września 2019, 15:37:37 - *.147.97.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Żądamy stadionu dla Ruchu na 30 tysiecy ludzi dla 552 kibicow !....

elzen - 25 września 2019, 15:37:45 - *.dynamic.chello.pl
skoro stomil grał z niemiecka druzyną to Ruch w takim razie grał z ruskimi za kresów niech się cieszą bo co im zostało jedynie derby z dynamem

Zmiana - 25 września 2019, 17:43:49 - *.dynamic.chello.pl
Co do zmiany bramkarza, info z Niebiescy kropka pl
,,Bramkarz Ruchu Kamil Lech nie zdołał dokończyć meczu ze Stomilem Olsztyn. 25-letni golkiper w drugiej części dogrywki doznał kontuzji i w 117. minucie zastąpił go Dawid Smug.
- Na gorąco nie wygląda to niestety zbyt dobrze. Polały się nawet łzy... Czekamy na wynik badania, na ten moment nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć - powiedział trener Łukasz Bereta.,,

Edi - 25 września 2019, 22:15:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do ruch: pisałem tylko liczbę kibiców . O co te pretensje czy tłumaczenia? Bojkot czy nie liczba prawdziwa. Tyłu kibiców oglądało ten mecz.

STOMIL - 26 września 2019, 11:30:15 - *.centertel.pl
Stomil rozegrał mecz bez Skiby(bramkarz), Bucholca, Kubana, Remisza, Lecha(lider zespołu), a na ławce zaczęli Mateusz Gancarczyk, Sobczak, Biedrzycki. Czyli bez 8 podstawowych graczy jeśli wszyscy są zdrowi. Do tego dwóch z nich weszło kiedy Ruch był rozpędzony po wyrównującej walce i każdy wie jak wtedy ciężko się gra szczególnie na wyjeździe. Także zluzujcie nt Stomilu bo raz, że Ruch to nie jest zespół "do bicia", a dwa że Stomil wystąpił drugim garniturem. Liczy się awans! Teraz czas na ligę i w sobotę w Olsztynie z Podbeskidziem tylko zwycięstwo!

:) - 18 października 2019, 12:13:07 - *.centertel.pl
Super wynik. To jest ostatni mecz na szczeblu centralnym rozegrany przez trupa bankRuta na bardzo długie lata. Gratulacje dla Stomilu