25 września 2019, 16:00 - Słupsk (stadion Gryfa)
Damian Mikołajczyk 26 (k) - Marcin Stromecki 11, Paweł Wojciechowski 34, Krystian Wójcik 45 (k)

Gryf: 12. Michał Kędzia - 14. Dawid Więckowski, 5. Krzysztof Wańdzio, 4. Daniel Piechowski, 3. Jakub Hołowienko (78, 11. Marcjan Majcher) - 22. Wojciech Barnik, 21. Paweł Szmytkiewicz (78, 7. Kacper Bednarczyk), 16. Tomasz Piekarski, 6. Bartłomiej Nałęcz (64, 19. Patryk Dąbrowski), 17. Joseph Amoah - 9. Damian Mikołajczyk.

Górnik: 44. Adrian Kostrzewski - 21. Jakub Zagórski, 2. Tomasz Midzierski, 5. Kamil Pajnowski, 3. Leândro - 23. Dominik Lewandowski, 7. Tomasz Tymosiak (70, 6. Paweł Sasin), 10. Krystian Wójcik (49, 31. Donatas Nakrošius), 8. Marcin Stromecki, 9. Aron Stasiak (46, 17. Dawid Dzięgielewski) - 28. Paweł Wojciechowski.

żółte kartki: Piechowski, Hołowienko, Barnik - Lewandowski.

sędziował: Maciej Pelka (Poznań).

W 44. minucie Paweł Wojciechowski (Górnik) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

Totolotek Puchar Polski 2019/2020

źródło: własne / Górnik Łęczna

HansGoeteP - 25 września 2019, 17:58:34 - *.184.252.148.ipv4.supernova.orange.pl
A czy w ataku Gryfa zagrał Kryszałowicz?

Jak - 25 września 2019, 18:05:25 - *.centertel.pl
Jakub Zagórski na stałe do pierwszej 11!

Yemiol - 25 września 2019, 18:08:02 - *.bb.online.no
To minuta po minucie karny? O co chodzi z tym?

kibic - 25 września 2019, 19:12:03 - *.ennet.pl
@Yemiol dwa karne były w przeciągu jednej minuty

y - 25 września 2019, 19:52:59 - *.146.232.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Słupsk to był przez lata solidny III-ligowiec (wg dawnego nazewnictwa).
Nie mają tam ambicji czegoś więcej niż regionalne ligi?

Kryszal - 25 września 2019, 19:55:39 - *.play-internet.pl
Odpowiedź do Y - Brak pieniedzy

dyl - 25 września 2019, 20:28:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
obecnie w Słupsku ambicje mieszkających w nim tubylców zaczynają i kończą się co najwyżej na odróżnianiu: "moje - twoje". Nasi obywatele to wolą zaistnieć w kraju poprzez wybór choćby na prezia miasta ...geja. Zaś nad bezkolizyjnością realizacji ambicji mieszkańców Słupska, de facto sprowadzających się głównie do gromadzenia elektro-mechanicznego badziewia, czuwa dzielna US Army w pobliskim Redzikowie...

y - 25 września 2019, 21:33:12 - *.146.227.223.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lepszy jawny gej - niż tabun poukrywanych w garniakach i czarnych kiecach, krzyczących przeciwko gejom. Ten pierwszy na pewno będzie uczciwszy. A liczy się i tak tylko to, czy ktoś jest dobrym gospodarzem, czy marnym.

ByłemTam - 25 września 2019, 21:42:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Pierwsza bramka dla Górnika to samobój Krzysztofa Wandzio, a nie gol Stromeckiego. Ogólnie Górnik nic wielkiego nie pokazał jak na lidera 2 ligi. Bramki jak dla mnie to przysłowiowe "szmaty", Gryf pokazał to co miał pokazać czyli poziom 3-4 ligi, ale spokojnie można było ten mecz wygrać. Tyle w temacie.

Chełmski S - 26 września 2019, 14:07:55 - *.play-internet.pl