Legia: 33. Radosław Cierzniak - 41. Paweł Stolarski, 5. Igor Lewczuk, 4. Mateusz Wieteska, 16. Luís Rocha - 18. Arvydas Novikovas (70, 82. Luquinhas), 15. Domagoj Antolić, 24. André Martins (87, 34. Iñaki Astiz), 77. Mateusz Praszelik (79, 14. Michał Karbownik), 21. Dominik Nagy - 20. José Kanté.

lol - 25 września 2019, 22:23:38 - *.play-internet.pl

darko - 25 września 2019, 22:24:39 - *.30.51.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jaka wielka szkoda myślałem że będzie niespodzianka

Sandecja - 25 września 2019, 22:25:23 - *.147.39.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sandecja na was czeka....

Garix82np - 25 września 2019, 22:27:13 - *.play-internet.pl
Kompromitacja Puszczo. Rezerwy Legii gaszą Was jak peta w słoiku. Większość zawodników Puszczy, to zawodnicy podstawowego składu, wiec powinni zaprezentować coś więcej, niż ślepa wymiana piłek między sobą. Do pierwszej połowy oddali tylko 3 strzały... no kompromitacja. Kotwica dobrze się zapowiadał, ale czegoś brakuje, Tomalskiemu po przerwie ciężko wejść w rytm meczowy, Górski ekstra mecz, chylę czoła - chłopakowi więcej szans na występ powinno się dać, Napastnik Puszczy do wymiany - brak mu motoryki, ciężko mu się przedrzeć przez obrońców Legii nic sobą nie prezentuje. Tak jak w przypadku stopera Bartkowa, który w niespełna 15 minut tyle strat w pojedynkach. Gdyby Legia grała w większości jego stroną, to mecz skasowany na pare dobrych strzałów. Wiedejko zdjęty... łatwego zadania nie miał, ale stać go na więcej. Niestety - Komentatorzy idealnie ujęli „puszcza wszystko wpuszcza” i granie linii obrony nic nam nie pomaga. Statystyka strzałow puszczy w drugiej połowie ZERO... żenada, Może czas wymienić część składu na Pana Tułacza, znanego z agresji słownej kto wie jeszcze jakiej. Niech weźmie cała odpowiedzialność wyniku na siebie. Cudu się człowiek nie spodziewał w grze z tak silna drużyna, ale bez jaj, to są rezerwy... szanujmy się. Nasz poziom to zero i żenada

hihi - 25 września 2019, 22:32:32 - *.dynamic.chello.pl
To była LEGIA II, a wczoraj to chyba LEGIA III awansowała. A więc mamy 3 Legie : Legia I w e-klapie, Legia II i Legia II w PP

Legialegia - 25 września 2019, 22:45:03 - *.play-internet.pl
Nasuwa mi się takie krótkie pytanie do trenera puszczy - „co to kur miało być?” Z czym do ludzi..... hahahah Legia Pany, całujemy po korkach Panowie

@sandecja - 25 września 2019, 22:54:53 - *.opera-mini.net (*.114.79.198)
Sandecja co to ta sandecja!? Twor?a gdzie wy zagracie? Na tym pastwisku czy na wsi na polu kukurydzy w niececzy? Sandecja spadek.pewne info.

Znafca - 25 września 2019, 23:00:31 - *.centertel.pl
Panie Tułacz, jakie Pan szkolenia kończy? Zawodnik z nr 18, zdjęty, gdzie miał najtrudniejsze zadanie w zespole. Nie miał asekuracji z tylu musiał sam działać, a Pan zamiast mu dać kogoś do pomocy, zmienić taktykę to go zdejmuje. Wróci na szkolenie, zmienić myślenie, a nie grać nasienny football. Ma pan takich zawodników z potencjałem.. czemu pan bartkowa nie zdjął, gdzie na jego stronie nic się nie działo, a bramka wpadła. Brak słów... pełen profesjonalizm czy uprzedzenie, widać sympatii do niektórych zawodników brakuje.

wujo - 25 września 2019, 23:06:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pewne zwycięstwo CWKS. Kibice gości, to żenada. Mają chyba jakieś kompleksy. Obrażanie gospodarzy, to przesada. Puszcza zagrała na miarę możliwości, nie mogła dziś więcej zrobić, ale w sumie wielkie brawa za ambicję.

Patataj - 25 września 2019, 23:12:21 - *.tokyo.ocn.ne.jp
W finale zagra Legia z Legią.

Zes - 25 września 2019, 23:16:40 - *.hsd1.il.comcast.net
Ktos wczoraj pisal, ze z Wigrami gral 3 druzyna a dzis miala grac druga? A tu widze same gwiazdy...

Wolter - 25 września 2019, 23:19:42 - *.147.98.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Wy

Virus - 25 września 2019, 23:23:37 - *.147.98.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Puszcza się skompromitowała. Trenerze Tułacz jak można trzymać najbardziej doświadczonego zawodnika jakim jest Stawarczyk na mecz z Legia? To jest kpina, nie wiem na czym polega filozofia gry ale chyba laga do przodu. Fakt graliśmy z Legia ale czy boczny obrońca Bartkow jest raz na połowie przeciwnika przez caly mecz i nie może dobrze dośrodkować? Gość który przyjmie i do przodu zagra długa. Czemu Serafin odszedł z Cracovii? Gość fizycznie jest przygotowany na 3 ligę najwyżej, napastnik biega jakby miał 20kg nadwagi? Co się dzieje. Orlowskim?

tolo - 25 września 2019, 23:24:38 - *.play-internet.pl
najlepsi są tutaj onanizatorzy słowni. Najeżdżacie na swój klub , jesteśce tacy mądrzy przy kompie no to już podanie jutro do prezesa i prowadzicie ekipę w niepołomicach. Onizatorzy cieszcie sie z tego że przyjechała legia że zagrała mecz że puszcza kolejny sezon z takim małym budżetem utrzymuje się na zapleczu estraklasy i onanizatorzy spokojnie popatrzcie na nasz futboll , tą legię drugą pierwszą czy trzecią zlał fc dudgelange potentat europejski. Więc onizatorzy potrzebujemy takich jak wy mądrych po fakcie aby uzdrawiać polską piłkę. Może weżcie od jutra legię bo też ch..ja gra. Co za zryte łby

Bambusek - 26 września 2019, 0:05:03 - *.adsl.inetia.pl
@jataman
Zapewne istnieje jakiś zapis który nie pozwala na to, aby pierwszy i drugi zespół tego samego klubu trafiły na siebie w PP.
Właściwie to teraz znowu losowanie jak rok temu czy wrócili do sztywnej drabinki?

Zajmon Leg - 26 września 2019, 0:18:18 - *.146.227.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Legia wylosuje albo Miedź ( pozdrawiam Varadi) albo Chemik Bydgoszcz.

Tzn Nie Chemik bo mial przejsc Płock... wiec Górnik Łęczna.

jataman - 26 września 2019, 2:21:44 - *.centertel.pl
@Bambusek, otoz nie. Legia moze zagrac z rezerwami.

Zes - 26 września 2019, 2:29:17 - *.77.111.123
Legia wylosuje Wielki Stomil! Bedzie 2:0 ! Stomil awansuje a Legia wygra lige. Stomil-Legia Dwa Wielkie Kluby!

Boa - 26 września 2019, 4:09:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chyba najprostszy mecz w tym sezonie, rezerwowy skład, a Puszcza 0 celnych strzałów, 0 jakiegokolwiek zagrożenia.

PM - 26 września 2019, 6:17:18 - *.dynamic.chello.pl
Zagrali ci, o których w Ekstraklasie słuch zaginął: Novikovas, Kante, Astiz, Lewczuk. Ja myślałem, że są na wylocie, a tu proszę, dali im mecze w PP. Swoją drogą, taki wynik był do przewidzenia zważywszy na to, że Puszcza nie wygrała u siebie meczu.

Radi - 26 września 2019, 8:16:07 - *.147.45.164.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Puszcza prostu nie chciała grać dalej w pucharach i taki wynik legia tanim kosztem zwyciężyła tym z Łazienkowskiej życzę jak najszybszego końca z przygoda w PP

ZIENIU - 26 września 2019, 10:35:02 - *.10.208.133
Fajny ten stadionik Puszczy. Malutki kameralny świeży.

(W)&(L) - 26 września 2019, 14:09:39 - *.internetdsl.tpnet.pl
i Taktyka i Technika i Totolotek, Atmosfera oraz Współdziałanie. W przeciwnym kierunku i skrótem pisze się WAT(TT)