Resovia: 90. Filip Majchrowicz - 6. Radosław Adamski, 5. Dawid Kubowicz, 33. Sebastian Zalepa, 4. Rafał Mikulec - 99. Szymon Feret (86, 24. Szymon Hajduk), 8. Konrad Domoń (66, 14. Szymon Kaliniec), 20. Grzegorz Płatek, 17. Kamil Radulj (72, 94. Daniel Świderski), 22. Serhij Krykun - 29. Adrian Dziubiński (90, 9. Karol Twardowski).

Legionovia: 1. Jakub Stefaniak - 24. Kacper Będzieszak (64, 7. Arkadiusz Gajewski), 3. Rafał Zembrowski, 99. Daniel Choroś, 4. Jonatan Straus, 11. Piotr Maślanka - 9. Eryk Więdłocha, 14. Patryk Koziara (74, 19. Luka Janković), 20. Stanisław Wawrzynowicz, 16. Mateusz Małek - 10. Karol Podliński (54, 15. Kamil Wolski).

żółte kartki: Świderski - Więdłocha, Wawrzynowicz.

adaptive. - 28 września 2019, 17:03:25 - *.lightspeed.cicril.sbcglobal.net
Brawo Resovia tak dalej trzymac Chicago dumne z Resovi.

Tesa - 28 września 2019, 17:21:49 - *.static.enf.pl
Frekwencja tendencja spadkowa Gdzie Ci wierni fani ? Czekają na Lecha??

pp - 28 września 2019, 17:29:48 - *.246.66.159.skyware.pl
Brawo chociaż moglobyc 1:1 ( slupek) i byłoby ciężko, Legionovia się postawila! Kto ma być ten był, z 7 tysięcy zrobilo się nagle 1500- 2000 na Stali. Jak za każdym razem będzie ponad tysiąc to będzie dobrze!

Novik - 28 września 2019, 17:34:06 - *.dynamic-ra-09.vectranet.pl
Sytuacja Novii robi się dramatyczna, nasz beniaminek na prostej drodze do spadku.W Legionowie jest tyle grup młodzieżowych więc mam pytanie czy nie możemy wychować jednego dobrego napastnika?

kot - 28 września 2019, 17:40:27 - *.legionowodom.pl
Do Novik. Grupy młodzieżowe w Legionovii są tylko dla kasy. Co lepsi uciekają wcześniej zanim trafią
w centrum tego bałaganu, czyli do juniorów i 2 drużyny. Przykre ale prawdziwe.

Don Cicio - 28 września 2019, 18:28:51 - *.ostnet.pl
Jako Resoviak powiem tak Legionovia to bardzo dobra druzyna miejsce jakie zajmu ją nie jest adekwatne do ich umiejetnosci

Kuba - 28 września 2019, 18:46:38 - *.play-internet.pl
Legionovia nie martw sie za tydzien Znicz wam sie podłoży

Petr - 28 września 2019, 19:16:17 - *.146.52.147.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tak jak napisał Don Cicio-Legionovia bardzo dobrze zaprezentowała się przy Wyspiańskiego. Widać było mądrość w organizowaniu gry zespołu. Gratuluję Resovii okazałego zwycięstwa i dziękuję za resoviackie seRRducho do 90.minuty. Legionovii życzę punktów w kolejnych meczach. Widać że macie potencjał i jestem przekonamy, że zdobędziecie sporo punktów w II lidze.

o tak - 28 września 2019, 20:19:08 - *.play-internet.pl
Ciężki mecz. Tym bardziej cieszy okazałe zwycięstwo . Brawo RESOVIA . Pozdrawiam biało-czerwony RZESZÓW

Bolo - 28 września 2019, 20:21:31 - *.206.107.87
Brawo Reska !!! Piękny Wynik ! Tylko Sovia 1905

Misiu - 28 września 2019, 20:48:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W Rzeszowie nie ma stadionu resovi to gdzie był mecz

abcd - 28 września 2019, 21:02:50 - *.147.41.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Legionovia to bardzo dobry i wybiegany zespol, zycze mu szybkiego opuszczenia dolow tabeli - jako kibic Resovii obserwowalem innych przeciwnikow i powiem, ze Legionovia byla od nich niejednokrotnie lepsza. Tylko kwestia czasu jak bedzie strzelac bramki.
Resovia wygrala bo uratowal ja przed przerwa Filip Majchrowicz broniac bombe z dystansu.
Gdyby wtedy goscie strzelili bramke mecz moglby miec zupelnie inny przebieg

abcd - 28 września 2019, 21:05:37 - *.147.41.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Misiu - 28 września 2019, 21:07:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Legionowia to super zespół dziwię się że z tą grą nie ma ich w ekstraklasie.reska wygrywając z nimi pokazuje że powinna grać w lidze mistrzów

Misiu - 28 września 2019, 21:17:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pytam ponownie gdzie był mecz?

abcd - 28 września 2019, 21:54:13 - *.147.41.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

adaptive - 28 września 2019, 22:01:52 - *.lightspeed.cicril.sbcglobal.net
Misiu jest takie miejsce o ktore ty 2-raz pytasz wiec nie moge ci odmowic JAROSLAW UL. PRZYGLUPA 12 POWINIENES JAK NAJSZYBCIEJ SIE DAM UDAC TWOJ STAN PSYCHICZNY NA TO WSKAZUJE.

do misia - 28 września 2019, 23:07:20 - *.191.63.26.ipv4.supernova.orange.pl
Misiu, nie chlej tyle. Resovia grała na Wyspiańskiego na SWOIM stadionie - na Resovii. To, że inny klub z tej ligi z Rzeszowa nie ma stadionu i są bezdomni, nie świadczy o tym, że wszystkie kluby z Rzeszowa nie mają stadionu...

Hugo - 28 września 2019, 23:30:46 - *.hsd1.il.comcast.net
Misiu resovia grala w Budziwoju...

abcd - 29 września 2019, 0:13:11 - *.147.41.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Syn Prezes - 29 września 2019, 8:38:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zsbskowia jest folwarkiem dla prezesa i Pana Menager... Grupy młodzieżowe to fikcja.. Zero sukcesów a kasa jak za Barcelonę... Ludzie przejzyjcie to jest ffarma...

Misiu - 29 września 2019, 8:53:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A reska to ta co daje na pieska

wer - 29 września 2019, 11:35:18 - *.230.64.120
Do Misiu,lecz swoje kompleksy na innych forach,i nie pij więcej bo ci nie służy.

PM - 29 września 2019, 22:54:58 - *.dynamic.chello.pl
Te bzdury ze wczoraj, które widnieją, spowodowały dwa razy większy śmiech u mnie niż Widzew na szczycie tabeli.
Jak Legionovia gra dobrze, jak w 11 meczach robią 10 porażek z rzędu. Tak samo zachwycali się gdy przegrali ze Stalą Rzeszów. Teraz po wygranej wejherowskiego Gryfa stoczyli się na dno dna. Mam nadzieję, że wspaniała postawa Legionovii przełoży się na spadek w okolicy 25-26 kolejki. Dobranoc.

do misia - 29 września 2019, 23:00:49 - *.191.63.26.ipv4.supernova.orange.pl
misiu... kreski to ty bierzesz codzień, stąd twoje głupoty na 90 minut.

ciekawski - 30 września 2019, 10:22:19 - *.92.249.2
Jaki jest u nas (szczebel centralny) rekord porażek z rzędu?