18 października 2019, 19:50:44 - mogiel
Bramka Damiana Kądziora

Damian Kądzior strzelił gola dla GNK Dinamo w wygranym 4-2 (2-0) meczu 12. kolejki chorwackiej ekstraklasy przeciwko HNK Gorica. Dla 27-letniego pomocnika, który rozegrał całe spotkanie, była to trzecia ligowa bramka w tym sezonie.

18 października 2019, 18:00 - Velika Gorica (Gradski stadion)
HNK Gorica 2-4 GNK Dinamo (Zagrzeb)
Kristijan Lovrić 55, Joey Suk 77 - Mislav Oršić 25, 49, 62, Damian Kądzior 27

żółte kartki: Musa Muhammed, Maks Juraj Čelić - Mario Šitum, Dino Perić.
czerwona kartka: Dino Perić (89. minuta, Dinamo, za drugą żółtą).

sędziował: Mario Zebec (Varaždin).
widzów: 4003.

W zespole Dinama cały mecz rozegrali Mario Šitum i Emir Dilaver (obydwaj kiedyś Lech Poznań). W 66. minucie na boisko wszedł grający ostatnio w Legii Warszawa Sandro Kulenović, zmieniając Mislava Oršicia, a w 69. minucie został zmieniony przez Iyayiego Atiemwena. Trenerem Dinama jest Nenad Bjelica, były trener Lecha. W zespole gospodarzy Łukasz Zwoliński wszedł na boisko w 61. minucie, zmieniając Mario Marinę, całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził były piłkarz Wisły Kraków Matija Špičić, a poza kadrą znalazł się Michał Masłowski.

Gorica zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów, natomiast Dinamo jest liderem z 25 punktami.

D... - 18 października 2019, 19:59:11 - *.dynamic.chello.pl
Kulenovic grał 3 minuty? Coś złego mu się słało? Wie ktoś coś?

blaze - 18 października 2019, 20:01:17 - *.243.163.242
Dostal wedke.

tomi - 18 października 2019, 20:33:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To jego druga bramka w bieżącym sezonie. Pierwszą zdobył w 10 kolejce. Strzelił też dwa gole w Pucharze Chorwacji.

Michu - 18 października 2019, 20:57:41 - *.toya.net.pl
Jeszcze był gol w 1 kolejce,wiec łącznie ma trzy bramki.

OMG - 18 października 2019, 23:17:32 - *.96.213.68.ipv4.supernova.orange.pl
Co tam jeszcze w tej chorwackiej Goricy robi Misiu Masłowski, niech jak najszybciej wraca do kraju i to najlepiej do mojego ulubionego klubiku bo brak gry w tamtym lepszym nawet kraju niż nnaszym to żadna przyjemność przecież