Klimzowiec - 19 października 2019, 21:02:59 - *.dynamic.chello.pl

kupa - 19 października 2019, 21:03:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

vdjack - 19 października 2019, 21:03:03 - *.96.145.231.ipv4.supernova.orange.pl
Gieksa dużo lepsza w tym meczu, ciekawy będzie bój o awans

mario76lon - 19 października 2019, 21:04:46 - *.as13285.net
Bardzo dobra gra GKSu. Posiadanie pilki, madra gra oraz gra na jeden kontakt. Dawno nie widzialem tak madrze grajacego zespolu z Bukowej.

olo - 19 października 2019, 21:08:36 - *.10-2.cable.virginm.net
Bardzo dobry mecz Gieksy,przez 15 minut drugiej polowy gniotla Widzew.Mysle ze remis to wynik jak najbardziej sprawiedliwy.
wielka szkoda ze mecz bez kibicow gosci,bo po prostu w duzej mierze zabilo to atmosfere.
Bedziemy walczyc do konca o awans,wlasnie z GKSem i mysle ze z Gornikiem Leczna.
wydaje mi sie ze kluby z Rzeszowa oraz Olimpia spuchna z czasem.

rdk - 19 października 2019, 21:09:13 - *.centertel.pl
W statystykach Widzew lepszy, ale na boisku słabo, zwłaszcza druga połowa, jej początek. Z jednej strony szkoda, mogliśmy wygrać, gdyby nie głupi błąd z 28. minuty, z drugiej dobrze, bo mogliśmy przegrać, gdyby GKS się odrobinę bardziej postarał.
Tylko Widzew!

Rebel - 19 października 2019, 21:10:05 - *.72.246.11
szkoda że Zielu podarował bramkę przeciwnikowi. Do przerwy zdecydowanie lepszy Widzew po przerwie dobre 20 minut GKSu, końcówka znowu dla Widzewa który oddał więcej strzałów.

1@wp.pl - 19 października 2019, 21:10:11 - *.246.66.105.skyware.pl
Gieksa dziękujemy razem po awans pozdrawia biało-czerwony Rzeszów!!!

Adi - 19 października 2019, 21:10:18 - *.ujscie.net
Poza pierwszym kwadransem GieKSa zdecydowanie lepsza od drużyny zbudowanej na znanych nazwiskach i pewnie z kosmicznymi kontraktami.
Najśmieszniejszy dziś Poczobut, który najbardziej "sapał" na boisku, a przed sezonem wywalony z Gieksy za balowanie podczas zgrupowania. Tacy profesjonaliści grają w Łodzi.

jokar - 19 października 2019, 21:10:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Gieksa nie taki ten Widzew straszny hehe, bezstronnie oglądałem, Katowice całkowicie kontrolowały mecz, gdyby napastnik Katowic był cwańszy to karny by był po tej kontrze w pierwszej połowie, życze awansu obu ekipom bo to nie dla nich liga, zdecydowanie.

Gana - 19 października 2019, 21:11:23 - *.nat.e-sbl.net
Brawo Gieksa!!!Byliśmy lepsi jedna kontra i po was:] AVIVA AVIVA GKS!!

GIEKSA64 - 19 października 2019, 21:14:36 - *.dynamic.chello.pl
Resovia i GKS po awans!

KOtala - 19 października 2019, 21:15:03 - *.centertel.pl
Brawo GieKSa!!! Zastopowali czerwone towarzystwo robotnicze.

tamahawk - 19 października 2019, 21:15:14 - *.43.78.94.ipv4.supernova.orange.pl
Remis To Sukces

jarock - 19 października 2019, 21:15:41 - *.free.aero2.net.pl
Brawo Gieksa ! Pozdro ŁKS ! Kibic Jarota @Lech.

KSG - 19 października 2019, 21:17:08 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Pozdro z Zabrza dla lepszej strony Łodzi.
Klubem Łodzi jest Ł.....

Widzew10 - 19 października 2019, 21:17:15 - *.play-internet.pl
Mario75lon co z tego,se Gks grał dobrze w tym.meczu? Gdyby Widzew wykorzystal sytuacje które mial lub gdyby nie blad Zielenieckiego Widzew wygralby 1:0 Nie pinaj sie tak?Tyko Widzew!!! WRWE

Fan2Ligi - 19 października 2019, 21:17:49 - *.147.34.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jeśli obie drużyny uznawane są za faworytów do awansu, to na pewno można to powiedzieć o GKS. Widzew słabo, patrząc na nazwiska, stadion, trenera. Jeśli się nie poprawią to będą drżeć o awans z bezpośredniego miejsca. Gieksa z taką grą miejsce 1-2 jak najbardziej.

Widzew10 - 19 października 2019, 21:19:28 - *.play-internet.pl
Tak nie awansujecie Gieksiaeze

Jaworzno - 19 października 2019, 21:21:22 - *.centertel.pl
Zastanawiająco słaby Widzew, grał tak jak GieKSa w zeszłym sezonie. Jakoś mam wrażenie że poprzedni przeciwnicy GieKSy poza słabą Elaną lepiej grali. W każdym bądź razie zasługuje na awans z taką publiką, atmosferą, stadionem i historią

cPjŚ - 19 października 2019, 21:22:31 - *.111.247.182
wiosna widzewek same remisy

ŁKS1908 - 19 października 2019, 21:23:56 - *.138.96.100
Jedni i drudzy siebie warci. Jutro ŁKS wam pokaże jak się zwycięża

Do ksg - 19 października 2019, 21:27:12 - *.centertel.pl
Jutro zobaczycie jak ta lepsza strona Łodzi was pozdrawia szykuje się festiwal piosenki wulgarnej

paniRenia - 19 października 2019, 21:33:10 - *.host.pobb.as13285.net
remis to sukces, nie było prezentu od sędziego to robaczek nic nie strzelił

Witam - 19 października 2019, 21:37:26 - *.147.99.248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Widzew cieniutki w tym meczu.

werty - 19 października 2019, 21:37:51 - *.dynamic.chello.pl
Dobry meczyk Gieksa cisła Widzew,i według mnie był karny

ŁKS1908 - 19 października 2019, 21:47:37 - *.138.96.100
Śląskie kluby się skończyły zarówno sportowo jak i kibicowsko. Ruch nie wiadomo gdzie jest Gieksa "Ekstraklasa albo śmierć" przegrała miasto na rzecz ruchu a teraz sami się wykluczyli na mecz w Łodzi. Górnik to z całym szacunkiem ale to największa patologia wraz z chorzowskimi. Gdyby nie stadion to też by już grali w 2 lidze. Tylko Piast na poziomie mistrz

OOO - 19 października 2019, 21:49:03 - *.172.194.79
werty - zwłaszcza w pierwszej połowie karny kiedy? piszesz o sytuacji kiedy wcześniej był faul i sędzia zagwizdał pierwszy faul tak jak powinien? tak tylko wg Ciebie

Widzew10 - 19 października 2019, 21:50:09 - *.play-internet.pl
LKS 1908 chyba w cymbergaja? Jutro wszystko wroci do normy 9 porazka

ElProfesor - 19 października 2019, 21:50:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Robak nie strzelił?? A racja sędzia nie podyktował karnego to jak miał strzelić...

... - 19 października 2019, 21:50:54 - *.146.100.178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
We wszystkich ligach w tym kraju to samo - wyścig żółwi o awans.

1905 - 19 października 2019, 21:51:20 - *.play-internet.pl
Lider zostaje w RRzeszowie!

1910 - 19 października 2019, 21:51:21 - *.toya.net.pl
@łks1909, a wy to nie patologia? Stężeniem patusów bijecie wszystkich na głowę i sami się tak nawet tytułujecie.

Ytong - 19 października 2019, 21:52:30 - *.101.19.143
dla obu zespołów najważniejsze było nie przegrać i oba ten cel osiągnęły.

BartX - 19 października 2019, 21:52:53 - *.icpnet.pl
Ale że karnego nie było dla Widzewa, Robak nie mógł pokazać jakim to napastnikiem kompletnym jest. Co za dziwy

1906 - 19 października 2019, 21:56:13 - *.static.edis.at
@1905 - jak Łęczna wygra to nie zostanie w Rzeszowie..

Ppstr - 19 października 2019, 21:58:49 - *.lightspeed.lbvlil.sbcglobal.net
Jeden gieksiorz byl incognito

Mistrz - 19 października 2019, 22:04:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chyba obydwie spuchna

Portowiec - 19 października 2019, 22:11:07 - *.play-internet.pl
Obie drużyny chciałbym widzieć w ekstraklasie.

tenten - 19 października 2019, 22:39:04 - *.play-internet.pl
Pod blaszokiem dobra frekwencja ale kopacze sie nie popisali.

Hans - 19 października 2019, 22:57:29 - *.toya.net.pl
Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Widzewek i Katowice awansują do 1. ligi.

Boa - 19 października 2019, 23:05:38 - *.centertel.pl
ale jakim cudem nie było karnego dla widzewa?

Kattowitz - 19 października 2019, 23:32:05 - *.146.32.223.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo GieKSa.Dziekujemy

kalbaro74 - 19 października 2019, 23:35:13 - *.dynamic.chello.pl
Milionerzy znów nie dali rady.

Radovic - 20 października 2019, 0:05:13 - *.play-internet.pl
GieKSa lepsza o klasę od Widzewa, pykali ich jak uczniaków. Cóż z tego skoro sedzia pilnuje wyniku. Karny dla GieKSy 100%, sedzia puszcza grę po pierwszym faulu, Widzewiak tnie w polu karnym równo z trawą, nawet nie protestuje i co? I nic, sędzia wraca do pierwszego faulu, a gdzie przywilej korzyści? Panie Boniek tego dziadostwa nie da się wciągnąć za uszy do 1 ligi.

PG - 20 października 2019, 0:19:49 - *.62.20.16
Brakuje Widzewa i Ruchu w elicie oj brakuje

Radovic wszystko prawda co napisałeś.Czysty karny.

andirts - 20 października 2019, 1:50:53 - *.96.145.9.ipv4.supernova.orange.pl
Sędzia gwizdnął pierwszy faul więc nie piszcie głupot. 1 Połowa zdecydowanie dla Widzewa.Do momentu podarowania gola przez obrońcę Gieksa nie istniała za bardzo i powinno być spokojnie z 2-0...więc o jakiej wyższości klas mowa. 20 minut po przerwie zdecydowanie dla Gks i tyle. Pitem to Widzew walczył o zwyciestwo a Katowice pilnowały remisu. Mandiangu i Kita powinni strzelić...

Łagisza - 20 października 2019, 2:12:11 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
Jako kibic GieKSy nic nigdy nie miałem do Widzewa i mam nadzieję, że za dwa lata Nasze kluby spotkają się w miejscu, które się im należy, czyli Ekstraklasie (mimo kosy). Do tego Resovia, pozdro do lepszej strony Rzeszowa! Zagłębie z GKS!

wrwe - 20 października 2019, 3:01:40 - *.HINET-IP.hinet.net
pdw jg

Ech - 20 października 2019, 6:49:52 - *.234.240.23
Szkoda że nas niebyło taki meczyk,mimo kosy pozdr. Widzew mam nadzieja że w przyszłym sezonie znów będzie mecz na szczycie tym razem o swans do ekstraklasy

daft - 20 października 2019, 7:43:44 - *.197.120.60.threembb.co.uk
Pytanie do kumatych. Ile pobic?

Kokos - 20 października 2019, 8:04:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda ze Latynosów nie oklepali - znowu będzie 50
Oświadczeń jak to Cyganom pół Polski dopinguje - a w samych Katowicach ludzie ich nie znoszą .

Stoo - 20 października 2019, 8:51:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Gieksa, ewidentny karny w pierwszej połowie. Sędzia jak było do przewidzenia pilnował wyniku.
Widzewiacy się napinaly a mają szczęśliwy remis.

Lin - 20 października 2019, 8:57:35 - *.43.209.51.ipv4.supernova.orange.pl
ŁKS1908 po co się tak osmieszasz pisząc niestworzone bzdury? Wypisywać o drużynie, która na 11 meczów 8 przegrywa, ze pokaże komuś, jak się wygrywa? Ty tak lubisz pajacowac, czy za dużo wypiles? Zakończ już dla swojego dobra tą radosną twórczość

Gerh - 20 października 2019, 9:27:15 - *.dynamic.chello.pl
Pieniądze nie grają Widzew!

hmm - 20 października 2019, 10:27:04 - *.dynamic.mm.pl
nie ma karnego z kapelusza, to robak bez bramki. ewidentny karny dla katrowic ale sędzia nie widział, czyli piłkarski poker ma się w Polsce cały czas dobrze. co mecz, to widzew dostaje pomoc z centrali.

Kattowitz - 20 października 2019, 11:56:18 - *.dynamic.chello.pl
Sędzia zrobił wał i nie dał karnego dla GieKSy.Kazdy to widział puścił grę.A później wrócił do pierwszego faulu

@hmm - 20 października 2019, 12:10:54 - *.44.219.163
@hmm nie świruj chłopie...

@hmm - 20 października 2019, 12:12:37 - *.44.219.163
@Kattowitz, takie przepisy

Kuty - 20 października 2019, 12:24:13 - *.play-internet.pl
Naprawde dobry mecz cyganów.Jestem zbudowany ich postawą na tak ciężkim terenie.Widzew za słaby żeby ograć tak wybieganych przyjezdnych.😗

Widzew10 - 20 października 2019, 12:25:44 - *.play-internet.pl
Gra się tak jak przeciwnik pozwala? Widzew miał sytuacja jak i GKS jakby nie błąd Ziela Widzew by ten mecz wygrał lub gdyby wykorzystal sytuacje na,2:0 to nie jest tak ze GKS był lepszy Widzew,slabszy czy GKS wykorzystal by sytuacje wygralby mecz lub sedzia puscil gre jezeli nie bylo karnego? Tydzien temu Widzew wygral 7:3 wczoraj padł remis nie zawsze gra się tak samo? Do końca sezonu jeszcze jest dużo kolejek wszystko może się zmienić? Przestańcie jeden z drugim pisać głupoty? Nie było karnego Robak niw,strzeli,czy Robak gra tylko w Widzewie piorostu niw wyszedl mecz Widzewowi miały być kolejne 3 punkty skończyło się na remusie

Adi - 20 października 2019, 13:04:32 - *.ujscie.net
Ten Robak pewnie zarabia miesięcznie tyle ile połowa podstawowego składu GieKsy a różnicy na boisku nie robi żadnej.
Jak sędzie karnego nie da to nie strzeli.

Klamra - 20 października 2019, 14:41:55 - *.play-internet.pl
To nie był dzień Pana Ronaka.Na Robak show musimy jeszcze poczekać.

vv - 20 października 2019, 15:00:11 - *.146.231.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
łAPciaków na forum jak zwykle 10 razy więcej, niż pod newsami o ich wielkim ekstraklapowym klubie

tom11 - 20 października 2019, 17:45:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
GKS lepszy w tym meczu my możemy cieszyć się z remisu taka prawda Widzew na zawsze

funio - 20 października 2019, 18:21:39 - *.105.138.189
tylko widzew rts !!!

Legia Fans - 20 października 2019, 20:08:13 - *.146.224.92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
J w !

Kibic - 21 października 2019, 9:55:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wstydzew10 co by było gdyby, pierdzielisz bez sensu, jakby to, jakby tamto a prawda jest dla was brutalnie przykra, gracie padaczkę i tylko dzięki karnym z kapelusza i mega szczęściu jesteście tak wysoko w tabeli.

Kame - 21 października 2019, 18:12:31 - *.dynamic.chello.pl
Widzew10 Gdybać to se możesz. Tak jak ja sądzę ,że GKS i tak by dążył do remisu i jak nie wtedy to w końcu dopiął by swego i byłby remis. Nawet jakby Widzew się cofnął to nie sądze, że wynik by się utrzymał, ale to tylko gdybanie. GKS zagrał dobrze w piłkę, ale nie stworzył klarownych sytuacji, jakie miał Widzew że stałych fragmentów. W ofensywie GKS brakowało chłodnej głowy, żeby wykorzystać dominację w środku pola i skonstruować jakąś lepszą akcje. To wciąż drużyna, która dopiero w tym sezonie została zbudowana, a wasi piłkarze to ile już że sobą klepią np. Kita? I jak to się ma do waszych wyników? Trener Kaczmarek też jest dobrym trenerem, a widzę że gdyby nie karne to mielibyscie ciężko i znów wam awans ucieknie jak będziecie dalej grać tak jak w sobotę.