30 października 2019, 19:15:14 - huberts
Gol Damiana Kądziora w Pucharze Chorwacji

Damian Kądzior zdobył bramkę dla Dinama Zagrzeb w wygranym 3-0 (3-0) meczu 1/8 finału Pucharu Chorwacji z trzecioligowym NK Opatija. 27-letni pomocnik zaliczył również asystę przy trzecim trafieniu.

30 października 2019, 17:30 - Rijeka (Stadion Kantrida)
NK Opatija 0-3 GNK Dinamo (Zagrzeb)
Damian Kądzior 8, Mario Gavranović 29 (k), 36

żółta kartka: Mateo Bertoša (Opatija).

sędziował: Zdenko Lovrić (Đakovo).
widzów: 2500.

Kądzior grał do 74. minuty, w której zmienił go Joško Gvardiol. Na ławce rezerwowych Dinama mecz spędził były piłkarz Lecha Poznań Mario Šitum, natomiast inny były lechita Emir Dilaver i Sandro Kulenović (wcześniej Legia Warszawa) znaleźli się poza kadrą meczową. Trenerem Dinama jest były szkoleniowiec Lecha - Nenad Bjelica.

Smuda - 30 października 2019, 19:24:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i pieknie rozkreca sie.

voyt - 30 października 2019, 20:00:08 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
Dlaczego wiec Kadzior nie gra wcale w Lidze Mistrzow? 3 mecze i ani minuty. Bardzo zastanawiajace...

ehri - 30 października 2019, 20:34:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bo wspaniały trenejro, którego odrzucił Lech poznał się na polskim drewnie XD XD XD
A tak serio, to jest to bezsens. Kądzior sobie nieźle radzi, a Bielica nie wystawia go, ponieważ bo tak. Widocznie mu nie pasuje do składu.

Tm - 30 października 2019, 21:06:30 - *.opera-mini.net (*.41.36.119)
@vojt bo na Lm jest cienki jaki siki weza. Gra tylko z pasterzami z 2 i 3 ligowcami. Tak jak Swierczok u cia.ch bulgarow w ludgoretsu. Wazne ze kasa leci. Dno i wodorosty. Nikt tam normalny nie idzie grac tylko po.y na kase.

ehri - 31 października 2019, 11:07:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Tm
Jakby szli za kasą to by grali w Katarach lub Emiratach na kiju xD
Z takim Dinamem czy Łudogorcem to idzie nawet pograć w tych słynnych europejskich pucharach, a Twoja Kukurydzianka Kukurydzów czy inna Legia której zapewne kibicujesz się do nich nie wybiera <3

Mike - 31 października 2019, 12:19:29 - *.static.ip.netia.com.pl
Joško Gvardiol = Josep Guardoiola

Tunez - 1 listopada 2019, 11:38:08 - *.centertel.pl
Gość cienki jak siki pająka lige mistrzów ogląda w telewizji. Wzięli go żeby zapchac skład na puchary z amatorami i na lige gdzie i tak każdy wie jakie układy ma Dinamo i kto ma wygrać lige. Równie dobrze mogli wziąć kasjera z konzuma na atak i i tak by wygrali.