7 listopada 2019, 22:49:04 - euzi
LE: Czerwona kartka Jacka Góralskiego

Jacek Góralski został ukarany czerwoną kartką w wyjazdowym meczu 4. kolejki grupy H Ligi Europy, w którym jego Łudogorec przegrał 0-6 (0-3) z Espanyolem. Reprezentant Polski opuścił boisko w 34. minucie za drugą żółtą kartkę.

7 listopada 2019, 21:00 - Cornellà de Llobregat (RCDE Stadium)
RCD Espanyol 6-0 Łudogorec Razgrad
Óscar Melendo 4, Lluis López 19, Matías Vargas 36 (k), Víctor Campuzano 52, Adrià Pedrosa 73, Facundo Ferreyra 76

żółte kartki: Jacek Góralski, Stéphane Badji, Jody Lukoki (Łudogorec).
czerwone kartki: Rafael Forster (12. minuta, Łudogorec, za faul taktyczny), Jacek Góralski (34. minuta, Łudogorec, za drugą żółtą).

sędziował: François Letexier (Francja).
widzów: 13 963.

W Łudogorcu Góralski rozpoczął mecz w wyjściowym składzie, a Jakub Świerczok pozostał na ławce rezerwowych.

Smuda - 7 listopada 2019, 23:02:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I dlatego wlasnie nie powinien grac w reprezentacji. 1 mecz dobry na 3 fatalne.

zupek - 8 listopada 2019, 0:07:07 - *.52.209.178.in-addr.arpa
W polskiej lidze faulowal ale uchodzilo mu to plazem caly Goralski, ot przecinak.

Kame - 8 listopada 2019, 0:58:31 - *.dynamic.chello.pl
Nie widziałem jeszcze sytuacji, ale chyba inteligencją boiskową i nie tylko raczej nie grzeszy. Osłabił zespół, gdy już grali w 10-ciu. Pogratulować 👏

Drwal - 8 listopada 2019, 4:23:53 - *.10.209.18
To i tak dobrze że wytrzymał 35 min bo powinien wylecieć wcześniej. Drewno nieprzeciętne

Ja - 8 listopada 2019, 9:13:28 - *.corp.nova.is (*.34.203.143)
Chciałbym żeby nasi prze ietni piłkarze grali w fazach grupowych europejskich Pucharów, oj chciałbym gimbusy.

luka - 8 listopada 2019, 11:07:42 - *.147.32.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Został trafiony piłką w rękę w polu karnym,moim zdaniem przypadkowo! Szkoda tej pierwszej kartki,do momentu zejścia z boiska grał dobrze!

ZIENIU - 8 listopada 2019, 11:21:32 - *.10.208.74