23 lutego 2020, 16:54:44 - huberts
Bramka Damiana Kądziora

Damian Kądzior strzelił gola dla Dinama Zagrzeb w wygranym 3-2 (1-1) meczu 23. kolejki chorwackiej ekstraklasy z Interem Zaprešić. Była to jego siódma ligowa bramka w tym sezonie. Kądzior rozegrał całe spotkanie.

23 lutego 2020, 15:00 - Zagrzeb (Stadion Maksimir)
GNK Dinamo (Zagrzeb) 3-2 NK Inter (Zaprešić)
Marin Leovac 6, Damian Kądzior 60, Mario Gavranović 72 - Antonio Bosec 39, Komnen Andrić 90

żółte kartki: Manuel Martic, Milan Savić, Josip Mitrović (Inter).

sędziował: Marin Vidulin.

W 66. minucie Mislav Oršić (Dinamo) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

W drużynie gospodarzy zagrał m.in. Sandro Kulenović (w przeszłości Legia Warszawa), którego w 66. minucie zmienił Mario Gavranović, natomiast Emir Dilaver (kiedyś Lech Poznań) nie znalazł się w kadrze na to spotkanie. Trenerem Dinama jest były szkoleniowiec Lecha Poznań Nenad Bjelica. W drużynie gości całe spotkanie rozegrał Sierdier Sierdierow (w przeszłości Cracovia).

Dinamo Zagrzeb ma na koncie 56 punktów i jest liderem.

Jansen - 23 lutego 2020, 17:02:37 - *.47.22.237.ipv4.supernova.orange.pl
Kądzior fajnie,że strzela w Dinamie w lidze,szkoda tylko,że Bielica nie wystawia go w meczach pucharowych od 1=szej minuty,widać że podzielił kadre Dynama na 2 "11" przez mecze pucharowe promuje graczy na których Dynamo moze w przyszłosci zarobić,Kądzior jest raczej w tej która gra mecze ligowe,a jest tam już 2 sezon,więc jak na skrzydłowego wykręca przyzwoite liczby,powinien spróbować swoich sił w innej lidze,jeżeli pojawi się oferta,Dynamo nie zarobi na nim więcej jak 2-3 mln. euro.

@erni80 - 23 lutego 2020, 19:35:05 - *.111.247.194
Lech i Legia są za biedne na tego zawodnika.

Maradona - 23 lutego 2020, 19:36:09 - *.42.10.153.alfanet24.pl
Brawo

jarock - 23 lutego 2020, 19:45:15 - *.free.aero2.net.pl
Ilu widzów na mistrzu Chorwacji ? Panie Bjelica -Muhar z Lecha jest do wzięcia!!!

SKS - 23 lutego 2020, 20:30:36 - *.suwalki.vectranet.pl