Katowice: 1. Bartosz Mrozek - 21. Zbigniew Wojciechowski (70, 23. Kamil Bętkowski), 4. Arkadiusz Jędrych, 5. Mateusz Broda, 16. Grzegorz Rogala - 24. Szymon Kiebzak (37, 30. Łukasz Wroński), 17. Michał Gałecki, 8. Maciej Stefanowicz, 11. Adrian Błąd, 7. Arkadiusz Woźniak - 14. Marcin Urynowicz (60, 19. Piotr Kurbiel).

Błękitni: 12. Konrad Skuza - 20. Jakub Szrek, 27. Jakub Ostrowski, 25. Hubert Sadowski, 14. Bartosz Sitkowski - 11. Krystian Sanocki (90, 17. Aleksander Theus), 21. Hubert Krawczun, 8. Marcin Gawron, 10. Paweł Łysiak (79, 9. Dawid Polkowski), 18. Wojciech Fadecki - 7. Michał Cywiński (84, 6. Paweł Bednarski).

oxford - 29 lutego 2020, 18:51:28 - *.dynamic-3-poz-k-1-3-0.vectranet.pl

Bicek - 29 lutego 2020, 18:52:12 - *.dynamic.mm.pl
Dobry i remis z dalekiego wyjazdu. Brawo Błękitni Duma Pomorza

SO1906 - 29 lutego 2020, 18:54:32 - *.dynamic.chello.pl
A z Anemią Oświęcim ile ugracie?

hm - 29 lutego 2020, 18:54:46 - *.dynamic.chello.pl
Ktoś wytłumaczy dlaczego GKS jest w tabeli na stronie przed Resovią? Zresztą nieważne, i tak na koniec sezonu te dwie drużyny zajmą dwa pierwsze miejsca.

Kame - 29 lutego 2020, 18:56:32 - *.dynamic.chello.pl
Pierwszy mecz po przerwie, więc wynik niezły dla jednych i drugich. Mecz ciekawy dla kibiców, bo sporo sytuacji. W późniejszej większej fazie coś siadło.

T-Rex - 29 lutego 2020, 19:00:41 - *.centertel.pl
I tak sprzedawcy dywanów na targu w Będzinie mogą zapomnieć o awansie, bo już we krwi mają frajerstwo.

Kame - 29 lutego 2020, 19:01:28 - *.dynamic.chello.pl
Tych układów tabel też nie rozumiem. Trzeba czekać na rewanż GKS- Resovia to coś się wyjaśni, ale powinni dać ex-aequo miejsce, tak jak dają czasem.

elzen - 29 lutego 2020, 19:02:16 - *.dynamic.chello.pl
matolstwo nie zna granic jak z takim czyms nie wygrac i wy chcecie 1 lige???dajcie se spokuj

KatowiceR - 29 lutego 2020, 19:03:06 - *.170.203.134
Marny klubik bez kibiców.

Alek - 29 lutego 2020, 19:03:58 - *.dynamic.chello.pl
Do hm
Gieksa jest przed Resovią, ponieważ:
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów w całym cyklu rozgrywek; 2. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich; 3. różnica bramek w meczach bezpośrednich; 4. różnica bramek w meczach bezpośrednich – bramki zdobyte na wyjeździe liczone podwójnie; 5. różnica bramek w całym cyklu rozgrywek; 6. liczba zdobytych bramek w całym cyklu rozgrywek.
Bezpośrednio: stosowane, gdy dwie lub więcej drużyn mają identyczny dorobek punktowy.

M. - 29 lutego 2020, 19:06:51 - *.dynamic.chello.pl
Bramki na wyjeździe w meczach bezpośrednich są liczone podwójnie, to dlatego. Dopiero potem liczy się różnicę bramek w całym cyklu. Teraz to i tak bez znaczenia, jak ktoś wyżej wspomniał.

:-) - 29 lutego 2020, 19:32:17 - *.146.96.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@hm - tyle twojego, co sobie pomarzysz

Joop - 29 lutego 2020, 19:32:23 - *.234.240.23
Noi tradycji stało się zadośč pierwszy mecz o punkty w nowym roku i lipa 🙁na moje marne pocieszenie Żabcie wygrały z Pogonią pozdr do Zabrza i Szczecina

Dario - 29 lutego 2020, 19:35:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
2200 widzów DRAMAT KATOWICE z czym do 1 ligi jak wy kibiców nie macie

pep - 29 lutego 2020, 19:59:51 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
brawo na trybunach 800 ale naciagamy2200 brawo!!!!

xxx - 29 lutego 2020, 21:00:28 - *.dynamic.mm.pl
...dobry wynik dla Widzewa

1905 - 29 lutego 2020, 21:04:10 - *.246.66.244.skyware.pl
Mam nadzieję iż w ostatniej kolejce remis na Bukowej będzie decydował o awansie Gieksy i Resovii. Pozdrowienia dla kibiców Gieksy!

Kame - 29 lutego 2020, 21:11:22 - *.dynamic.chello.pl
Z Twittera klubowego dokładnie 2402 widzów, nie wiem skąd ta liczba tu podana.

@xxx - 29 lutego 2020, 21:16:01 - *.146.33.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
...w Toruniu jeszcze lepszy

Kibic - 1 marca 2020, 0:27:29 - *.play-internet.pl
Brawo Stargard!! piękna bramka na 2:1 dla Błękitnych. Powalczyć w tym sezonie o baraże i będzie ok

totti93 - 1 marca 2020, 1:35:31 - *.dynamic.chello.pl
trochę mało ludzi z ruchu tutaj tak mało wpisów że Gieksa taka słaba i brak kibiców ...

Jasiu73 - 1 marca 2020, 1:42:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Okazuje się, że remis też skraca dystans do Łęcznej.
Ino Giełda!!!

Jasiu73 - 1 marca 2020, 1:44:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ino GieKSa!!!

hanys1920 - 1 marca 2020, 6:11:52 - *.dynamic.chello.pl
szpil po przerwie zimowej na trybunach 2 tys. ludzi.....buhaha wstyd.Hej Katowice najlepsi Ruchu kibice !!

Jasiu73 - 1 marca 2020, 11:30:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do hanys1920, jak graliście w ex, to do żaboli wam było zawsze daleko, normalnie przepaść. Teraz przed agonią napinka, to takie typowe.
Macie z nami problem, ma boleć. 3 liga, brak perspektyw na nowy stadion, za chwilę brak kasy, agonia.
Podobno umierającemy przed śmiercią się poprawia.

Dzik - 1 marca 2020, 11:46:55 - *.play-internet.pl
Brawa dla 20 paro osobowej delegacji kibiców ze Stargardu.

pysio - 2 marca 2020, 12:59:06 - *.systel.pl