29 lutego 2020, 19:24:53 - dagazka
Gol Damiana Kądziora

Damian Kądzior strzelił gola dla Dinama Zagrzeb w wygranym 4-0 (1-0) meczu 24. kolejki chorwackiej ekstraklasy z HNK Rijeka. Była to jego ósma ligowa bramka w tym sezonie.

29 lutego 2020, 17:30 - Zagrzeb (Stadion Maksimir)
GNK Dinamo (Zagrzeb) 4-0 HNK Rijeka
Arijan Ademi 1, Damian Kądzior 81, Mislav Oršić 85, Amer Gojak 90

żółte kartki: Arijan Ademi, Damian Kądzior - Luka Capan.

sędziował: Duje Strukan (Split).
widzów: 5497.

Kądzior zagrał pełne 90 minut. W jego drużynie wystąpili również byli polscy ligowcy - Emir Dilaver (Lech Poznań) rozegrał całe spotkanie, a Sandro Kulenović (Legia Warszawa) został zmieniony w 62. minucie przez Bruno Petkovicia. Trenerem Dinama jest były szkoleniowiec Lecha Poznań Nenad Bjelica. W drużynie gości były piłkarz Wisły Kraków Tibor Halilović zagrał cały mecz, a występujący w przeszłości w Lechii Gdańsk Antonio Čolak grał do 76. minuty, gdy zmienił go Sterling Yatéké.

Dinamo jest liderem tabeli z dorobkiem 59 punktów.

Malpa - 29 lutego 2020, 19:28:21 - *.dynamic.mm.pl
Moim zdaniem Damian to talent na miarę Krzysztofa Bukalskiego. A może nawet Rafała Siadaczki.

Majk - 29 lutego 2020, 20:27:54 - *.access.telenet.be
Ale do Dariusza Pawluszka mu daleko.

Potek - 29 lutego 2020, 20:48:10 - *.adsl.inetia.pl
A Brzęczek dalej go nie widzi

Mirrr - 29 lutego 2020, 20:55:16 - *.play-internet.pl
Liga chorwacka bez kibicow,slaba jest.Slusznie ze go nie widzi wolalbym Blaszczykowskego!!!

Wanna Li - 29 lutego 2020, 21:07:20 - *.dynamic.mm.pl
Przy całym szacunku to Kędzior powinien jechać na Euro a nie Błaszczu czy Frankowski...

Berensztaj - 1 marca 2020, 0:17:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Talent na miarę Pawła Sibika...

bullet - 1 marca 2020, 8:06:26 - *.dynamic.chello.pl
talent na miarę Marcina Harasimowicza

Dymano - 1 marca 2020, 11:31:49 - *.dynamic-3-poz-k-0-1-0.vectranet.pl
Zagrzeb żałosne miasto z żałosnymi kibicami.

kibol - 1 marca 2020, 12:00:31 - *.pa.nsw.optusnet.com.au
Pamiętam jak Damian strzelił swoją jedyną bramkę dla Reprezentacji, nikt się z Nim więcej wtedy nie cieszył, może to powód dla którego Wuja Go pomija. Sprawdźcie na jutubie, jakby co.

JACOB - 1 marca 2020, 16:59:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl