Bytovia: 33. Maciej Gostomski - 26. Deleu, 5. Krzysztof Bąk, 65. Haris Memić, 29. Michał Rutkowski, 37. Adrian Liberacki (76, 2. Adrian Bielawski) - 11. Michael Ameyaw (84, 8. Mateusz Szela), 55. Paweł Zawistowski, 10. Przemysław Lech, 20. Daniel Feruga (80, 9. Piotr Giel) - 68. Karol Czubak.

Resovia: 12. Marcel Zapytowski (46, 1. Wojciech Daniel) - 10. Mateusz Kantor, 8. Konrad Domoń, 33. Sebastian Zalepa, 4. Rafał Mikulec - 24. Szymon Hajduk (83, 9. Karol Twardowski), 14. Szymon Kaliniec, 32. Maksymilian Hebel, 7. Kamil Radulj (60, 29. Adrian Dziubiński), 22. Serhij Krykun - 11. Daniel Świderski (59, 19. Hubert Antkowiak).

żółte kartki: Liberacki, Ameyaw, Deleu - Zalepa, Kantor.

sf - 7 marca 2020, 17:55:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dlaczego zmieniono bramkarza ?

resmen - 7 marca 2020, 17:56:47 - *.static.smlw.pl
Kontuzja Zapytowskiego

Garbarnia - 7 marca 2020, 17:57:50 - *.1.31-244.dynamic.gprs.plus.pl
Coś oba rzeszowskie zespoły mają dziś pecha,bo zarówno Resovia i Stal solidarnie przegrały swoje mecze ligowe.Powodzenia w następnych kolejkach.

Resovia - 7 marca 2020, 18:08:23 - *.30.49.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dopiero po wejściu Dziubińskiego zaczęliśmy stwarzać sytuację, szkoda, ze nie grał od początku, hej resovia nic się nie stało, wyciągamy wnioski i gramy dalej

Oko1 - 7 marca 2020, 18:16:36 - *.174.242.179
Dzisiaj mijały mnie trzy autokary Resovi obwieszone flagami. Mam pytanie co się stało że nie dotarli😂😂

vv - 7 marca 2020, 18:32:57 - *.146.98.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
He, he, napinacze w plecy
Sadzili się, bo rozgromili Gryfa, który się sypie i jest na poziomie okręgówki.

ooo - 7 marca 2020, 18:37:25 - *.play-internet.pl
jaka liczba kibicow gosci w bytowie?

Sztajger - 7 marca 2020, 18:38:34 - *.51.110.195.multiplay.pl
Super wynik dla Widzewa!

Kibic - 7 marca 2020, 18:51:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czyli tak Resovia przegrywa 1 do 0 z Bytovia która tydzień wcześniej bezbramkowo remisuje w Stalowej Woli ta liga jest dziwna albo Szydełko zrobił normalnie ze swoich piłkarzy mistrzów defensywy

Świrlandia - 7 marca 2020, 19:05:12 - *.ip.oxynet.pl
Nic się nie stało, zdarza się nawet najlepszym. Do boju resovia!

mundi - 7 marca 2020, 19:06:18 - *.225.206.153 (*.240.139.5)
Bytovi to zwycięstwo było potrzebne ale Resovii nic się nie stało. Dziś gospodarze minimalnie lepsi.

st rz - 7 marca 2020, 19:06:27 - *.dynamic-1-kat-k-4-3-0.vectranet.pl
do ooo gości 174

Misiek - 7 marca 2020, 19:09:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak bytovia tak będzie grać to się utrzyma ja to wam mówię wasz kochany Misiek

Kibic51 - 7 marca 2020, 19:11:35 - *.dynamic.chello.pl
To robi Resowia, to zakrawa na kryminał. Brakuje jej budżetu, to próbuje się wcisnąć w barażach. Jest tak słaba,że będzie tylko w środku tabeli. Nawet Błękitni w następnym meczu wygrają. Z tym do ludu.
Przyjadą pokażą piłkę z pełną okrasą, nawet nie powąchacie trawy, zlepek zawodników odrzuconych od innych.

Ham Sin - 7 marca 2020, 19:21:57 - *.adsl.inetia.pl
A ja tak z innej beczki... Ilu młodzieżowców musi przebywać na boisku??? Bo po zejsciu "Pytki" był wyłącznie jeden do zmiany Twardowskiego???

TO JA - 7 marca 2020, 20:14:31 - *.79.189.114
A tak się śmiali ze Stali że remis napinacze.

Oko - 7 marca 2020, 20:14:45 - *.174.242.179
Ponawiam pytanie gdzie byli kibice Resovi

KS - 7 marca 2020, 20:22:19 - *.play-internet.pl
Co tam się dzieje w tym Rzeszowe? Mówią że kibice Resovii nawet zbiórki na mecz wyjazdowy nie organizowali?

Oko - 7 marca 2020, 20:22:54 - *.174.242.179
Do Swirlondia byłeś w autokarach do Bytowia😀

xxx - 7 marca 2020, 20:54:09 - *.dynamic.mm.pl
...dobry wynik dla Widzewa

wer - 7 marca 2020, 22:05:55 - *.242.225.4
Do kibic51,ile nad tymi wypocinami myślałeś co ?

kk - 8 marca 2020, 9:19:51 - *.189.219.138.skyware.pl
Byli kibice Resovii, dobrze widoczni i słyszalni podczas relacji tv ok 20-30. Resovia bardzo slabo, do przerwy prawie nie istniała poza uderzeniem Krykuna w bramkarza, powinno być 2:0 dla Bytovii w 1 pol. Wjezdzali jak chcieli, mocno bijac co chwile. Najlepsze jest to, ze Bytovia o maly włos tego meczu nie zremisowala ale zbyt trudnym było dla resoviakow wykorzystanie 2 sytuacji sam na sam, jednej nieprawdopodobnej aż -ostatnie sekundy meczu. Bytovia nie zagrala zadnej rewelacji, Resovia nie zagrala nic patrząc obiektywnie.

Tymek - 8 marca 2020, 12:24:29 - *.146.99.212.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda kontuzji Marcela bo dobrze bronił w 1 połowie. Mam nadzieję że będzie ok.

AnonimG - 8 marca 2020, 17:58:29 - *.toya.net.pl
No to się reska lekko nam zarysowała !

Mastah - 8 marca 2020, 18:07:58 - *.sub-174-225-135.myvzw.com
Od kilku meczy Resovia gra ta sama taktyka czyli długa piłka do przodu i może Świder strzeli. Z Bytovia tylko kilka minut na poczatku i parenaście minut pod koniec grali inaczej. To “inaczej” dawało więcej niż ta długa piłka na napastnika. No ale nic to, gramy dalej. RESOVIA!

Czarny105 - 8 marca 2020, 19:52:27 - *.nat.nova.is
350 osób z groszami na meczu dla kogo oni grają.

JACOB - 9 marca 2020, 0:03:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeszcze nie wszystko stracone

Ja - 9 marca 2020, 11:03:14 - *.25.114.129
Piszą durnie o napinaczach o pękniętych balonikach itp., itd. To gorsza cześć Rzeszowa z h69 pompuje baloniki rok w rok. U nas spokojnie. Celem jest wygrać następny mecz. Nie zawsze się uda.
Ale skoro garbuSki uważają, ze pompuje się balonik, napina itp., to... niech tak uważają. RESOVIA ROBI SWOJE I PATRZY SIĘ NA SIEBIE, NIE NA INNYCH.