Resovia: 12. Marcel Zapytowski - 23. Mateusz Geniec, 5. Dawid Kubowicz, 8. Konrad Domoń, 17. Radosław Adamski - 16. Miłosz Przybecki (57, 20. Grzegorz Płatek), 14. Szymon Kaliniec, 29. Adrian Dziubiński (63, 32. Maksymilian Hebel), 7. Kamil Radulj, 22. Serhij Krykun - 11. Daniel Świderski (64, 19. Hubert Antkowiak).

Błękitni: 22. Dominik Sasiak - 20. Jakub Szrek, 27. Jakub Ostrowski, 25. Hubert Sadowski, 14. Bartosz Sitkowski - 11. Krystian Sanocki (84, 23. Mateusz Bochnak), 21. Hubert Krawczun, 8. Marcin Gawron (71, 9. Dawid Polkowski), 10. Paweł Łysiak, 18. Wojciech Fadecki - 24. Patryk Paczuk (78, 19. Mateusz Kompanicki).

wirnik - 3 czerwca 2020, 18:56:44 - *.dynamic.mm.pl

Rzeszów - 3 czerwca 2020, 18:56:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to zjazd się zaczął w dół tabeli

Tadam - 3 czerwca 2020, 18:57:22 - *.dynamic.mm.pl
Brawo Błękitni cenny punkt z najdalszego wyjazdu w lidze wielki charakter

Resovia - 3 czerwca 2020, 18:59:37 - *.230.64.245
Wyrównany mecz. Błękitni twardo i po strzeleniu bramki w 50 minucie nastawili się na obronę
remisu. Bramkarz bardzo dobry! Widać brak zgrania u obu zespołów i przerwę w grze. Boisko mokre też nie ułatwiało. Ot 3 ligowy mecz jakich wiele.

Do Rzeszow - 3 czerwca 2020, 18:59:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zjazd to masz ty w swojej chorej głowie.

abc - 3 czerwca 2020, 19:00:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@tadam
Macie jeszcze jeden odleglejszy wyjazd ;)

pp - 3 czerwca 2020, 19:01:11 - *.189.219.138.skyware.pl
w 1 pol super, dużo szczęścia mieli Blekitni, powinno być min 2:0, w 2 polowie Resa stanela i przypomniała sobie o grze w pilke dopiero w 80 minucie...Bramkarz błękitnych super, zamurował bramkę.

Rzeszów - 3 czerwca 2020, 19:05:26 - *.citynet.rzeszow.pl
haha w Rzeszowie tylko Stal

Zico - 3 czerwca 2020, 19:15:11 - *.net.pl
Brawo Błękitni za walkę! Trenerze czas aby
Krystian Sanocki grał pełne 90 min, wtedy może wygramy. Jego zmiennik z ławki w 22 meczach nie zaliczył nawet asysty. Spokojnego powrotu do Stargardu!

:-) - 3 czerwca 2020, 20:44:48 - *.30.52.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Już jesienią, pośród tych wszystkich euforycznych okrzyków na forum pisałem, żebyście poluzowali gumy, bo żadnego awansu kresovii nie będzie.

Do :) - 3 czerwca 2020, 21:01:24 - *.dynamic.chello.pl
Jeszcze to odszczekasz!

PM - 3 czerwca 2020, 22:28:50 - *.dynamic.chello.pl
Krykunem powinni się zainteresować pierwszoligowcy. Gość regularnie strzela w drużynie liczącej się o awans. A co, jakby Sovii się nie udało?

abraxas - 4 czerwca 2020, 7:54:24 - *.38.225.138
Reska cieniutko , widać braki kondycyjne.

Kame - 4 czerwca 2020, 13:16:51 - *.centertel.pl
Śmieszy mnie, że znowu mecz Resovii i po raz kolejny ten sam sędzia z Katowic, na którego już leciało wiadro pomyj, bo to konkurencja w walce o awans itp.

mundi - 4 czerwca 2020, 16:32:23 - *.225.208.186 (*.208.69.215)
Resovia i Błękitni zagrali dobry mecz, podział punktów bardziej krzywdzi Resovię bo byli optycznie lepsi. Brawa dla obu ekip.