17 czerwca 2020, 20:52:53 - dagazka
Gol Damiana Kądziora

Damian Kądzior zdobył bramkę dla Dinama Zagrzeb w wygranym 3-2 (2-1) domowym spotkaniu 29. kolejki chorwackiej ekstraklasy ze Slavenem Koprivnica. Był to dziesiąty ligowy gol 28-letniego pomocnika w tym sezonie.

17 czerwca 2020, 18:55 - Zagrzeb (Stadion Maksimir)
GNK Dinamo (Zagrzeb) 3-2 NK Slaven (Koprivnica)
Damian Kądzior 23, Luka Ivanušec 37, Bruno Petković 90 - Kévin Théophile-Catherine 45 (s), Mateus 49

żółte kartki: Bartol Franjić - Stipe Bačelić-Grgić, Bruno Bogojević, Vinko Soldo.

sędziował: Dario Kulušić (Szybenik).

W Dinamie Kądzior grał do 86. minuty, gdy zmienił go Mario Ćuže, Sandro Kulenović (kiedyś Legia Warszawa) wszedł na boisko w 86. minucie w miejsce Luki Ivanušca, a Emir Dilaver (w przeszłości Lech Poznań) spędził mecz na ławce rezerwowych. W drużynie gości Tomislav Božić (były gracz m.in. Górnika Łęczna, Wisły Płock i Miedzi Legnica) rozegrał całe spotkanie.

Dinamo ma 71 punktów i jest liderem tabeli.

Hubcio - 17 czerwca 2020, 21:24:42 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl