Dafi - 5 lipca 2020, 18:55:43 - *.ostnet.pl

KibicLecha - 5 lipca 2020, 18:55:46 - *.centertel.pl

asd - 5 lipca 2020, 18:57:43 - *.icpnet.pl
Marchwiński cieniutki jak barszcz Letniowski trzy klasy lepszy.

Stal 30 - 5 lipca 2020, 18:58:18 - *.147.66.6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Resovia, Dziubiński .... hahaha, co to jest ? ..... spadek ?

Rk - 5 lipca 2020, 19:03:19 - *.ostnet.pl
Litości, nie ma kto potrząsnąć ludźmi? Co to ma być? Kolejny mecz w d...? Marketingowo to szorowanie po dnie...

Bolo - 5 lipca 2020, 19:05:36 - *.play-internet.pl
Może się okazać, że 46 punktów nie wystarczy do utrzymania.

abraxas - 5 lipca 2020, 19:24:41 - *.38.225.138
Terminarz Resovia ma nieciekawy , spadek realny.

Gil - 5 lipca 2020, 19:27:50 - *.centertel.pl
Witam. Ktoś coś wie czemu Przybecki nie gra w Resovii??

Stan - 5 lipca 2020, 19:47:54 - *.play-internet.pl
Zmiana trenera w Resovii jest konieczna i to natychmiast!!!

Motoryka - 5 lipca 2020, 19:53:55 - *.246.66.220.skyware.pl
Trener nr 2 odpowiedzialny na za przygotowanie fizyczne może przygotowywać Wisłok Strzyżów

Kuki - 5 lipca 2020, 20:48:49 - *.hsd1.il.comcast.net
Dramat Resovia z juniorami kopala sie po czole .

Rah - 5 lipca 2020, 21:27:38 - *.static.ip.netia.com.pl
Resovia zamiast walczyć, okaże się że samspadnie

Misiu - 5 lipca 2020, 22:01:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Miał być awans a będzie spadek😀😀

ZSH - 5 lipca 2020, 22:58:21 - *.dynamic.chello.pl
Drugie druzyny nie.powinny grac w normalmych ligach. Powinny miec wlasne ligi. Blokują miejsce druzynom z mniejszych miejscowosci

Stan - 5 lipca 2020, 22:58:48 - *.play-internet.pl
Panie trenerze Grabowski prowadzi Pan Resovię prosto do III ligi.

Stan - 5 lipca 2020, 23:13:27 - *.150.178.184.skyware.pl
Kilku zawodników było z pierwszego składu nieżle opłacanych więc cięzko było Resovii wygrać.

leon - 5 lipca 2020, 23:34:16 - *.175.158.184.koba.pl
@kibicLecha. Zgadzam się, że Legia to ......., ale jak można być kibicem klubu, który nie istnieje od 2006 roku? Lech Poznań 1922-2006. *4 lata piękny wiek, nie każdy tyle dożyje.

do Stan - 6 lipca 2020, 8:14:13 - *.icpnet.pl
Rzeczywiście same czołowe postacie z tego pierwszego składu Przepraszam z kim chce Resovia wygrać jak nie potrafi ograć zaplecza Ekstraklasowego zespołu?

Neutral60 - 6 lipca 2020, 13:50:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powolny , flegmatyczny Marchwiński nie pasuje do szybko i kombinacyjnie grających kolegów. Najlepiej jeżeli już musi wejść na boisko ,to niech wynik będzie choć z 3-0 dla Kolejorza i 10-15 minut do gwizdka kończącego mecz .

Neutral60 - 6 lipca 2020, 14:00:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po tym meczu stan posiadania Lecha II jest dziwnie zbilansowany :Zwycięstwo 10 ,Remisy 10 , Porażki 10.Tabela II ligi jest mocno spłaszczona .Kilkanaście drużyn może mieć szansę zarówno awansować do I ligi i kilkanaście drużyn może spaść do III ligi. Strasznie wyrównana ta II liga.