Fortuna PP: Tychy 1-2 Wisła Płock

15 sierpnia 2020, 19:00 - Tychy (Stadion Miejski Tychy)
GKS Tychy 1-2 Wisła Płock
Kamil Szymura 89 - Cillian Sheridan 26, Mateusz Szwoch 51 (k)

Tychy: 91. Konrad Jałocha - 24. Dominik Połap (81, 20. Bartosz Szeliga), 3. Łukasz Sołowiej, 30. Kamil Szymura, 11. Krzysztof Wołkowicz - 17. Sebastian Steblecki (71, 77. Kacper Piątek), 4. Oskar Paprzycki, 15. Jan Biegański, 8. Łukasz Grzeszczyk (77, 7. Jakub Piątek), 13. Łukasz Moneta (57, 14. Bartosz Biel) - 32. Szymon Lewicki (58, 27. Damian Nowak).

Wisła: 1. Krzysztof Kamiński - 2. Damian Michalski, 25. Jakub Rzeźniczak, 18. Alan Uryga, 24. Ángel García - 30. Paweł Żuk (82, 89. Aleksander Pawlak), 23. Filip Lesniak (67, 6. Damian Rasak), 17. Hubert Adamczyk (67, 27. Torgil Gjertsen), 14. Mateusz Szwoch, 9. Dawid Kocyła (77, 16. Adrian Szczutowski) - 26. Cillian Sheridan (77, 8. Patryk Tuszyński).

żółte kartki: Paprzycki, Połap - Lesniak, García, Rzeźniczak.
czerwona kartka: Oskar Paprzycki (66. minuta, Tychy, za drugą żółtą).

126p - 15 sierpnia 2020, 21:02:36 - *.centertel.pl
Koszulki nowe (brzydkie), a gra taka sama jak w poprzednim sezonie...

126p - 15 sierpnia 2020, 21:03:55 - *.centertel.pl

zzz - 15 sierpnia 2020, 21:05:27 - *.dynamic-1-kat-k-5-2-0.vectranet.pl
mecz niczym sie nie roznil od 1 ligi, wynik na obie strony po płocku nie widac ekstraklasy i moga miec w tym sezonie ciezar z utrzymaniem

xxx - 15 sierpnia 2020, 21:07:26 - *.dynamic-4-waw-k-4-0-0.vectranet.pl
Meczu nie oglądałem ale wg statystyk Tychy lepsze co zresztą przewidywałem przed meczem bo skład Wisły to 1 liga...

ZKS - 15 sierpnia 2020, 21:10:16 - *.146.99.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Wiselko!

Gosc - 15 sierpnia 2020, 21:16:19 - *.centertel.pl
Panie trenerze. Grajmy mlodymi zawodnikami z akademii bo widac w nich ambicje. Starzy zawodnicy na ławe.

axlgks - 15 sierpnia 2020, 21:19:01 - *.207.101.63
Tychy dużo lepsze, piłka głównie na połowie gości. Brakło konkretów ze strony gospodarzy. W 1 połowie Wisła wyprowadziła 1 kontrę z której padła bramka co było ich jedyną akcją. W drugiej w dalszym ciągu przewaga GKSu, nieuznana bramka i karny z kapelusza... później jeszcze czerwona kartka. Goście na farcie wygrywają mecz.

ChG Fan 52 - 15 sierpnia 2020, 21:23:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje Wisla👍 z Głogowa.

Prezes - 15 sierpnia 2020, 21:29:52 - *.dynamic.chello.pl
Karny dla orlenu z d*py. Tylko sędziowie coś tam widzieli.

Tyski - 15 sierpnia 2020, 21:32:19 - *.147.57.32.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mecz mógł się podobać. Tychy miały znaczną przewagę,ładnie czasem to wyglądało ale brakło konkretów. 2 błędy które bardziej doświadczona drużyna wykorzystała. 1 bramka złe ustawienie obrońców i Sheridan ma sam na sam ma autostradę do bramki. 2 bramka - karny zasłużony, Wołkowicz ciągnął zawodnika Płocka za koszulkę, który był w biegu karny ewidentny. Później ta czerwona kartka... Szkoda meczu mimo wszystko. Spokojnie do wygrania,przy może rytmie meczowym i Nowaku od początku, który zrobił przez lekko ponad 30 min więcej niż "wieszak" Lewicki. Z Nowaka możemy mieć dużo radości. Gratuluję przejścia do następnej rundy Wiśle Płock lecz z taką grą z wyżej notowanymi rywalami w ex niż my będziecie mieli trudną przeprawę o utrzymanie. Pozdrawiam

Wawa - 15 sierpnia 2020, 21:53:43 - *.dynamic.chello.pl
W Płocku Adamczyk,Pawlak na plus.Bramkarz do wymiany.

leszek - 15 sierpnia 2020, 22:08:47 - *.play-internet.pl
Z tą grą i tymi wynalazkami będzie Wiśle ciężko w lidze.

Hultaj - 15 sierpnia 2020, 22:33:04 - *.039.c69.petrotel.pl
Ech jak czytam te komentarze to śmiech.Dostali w dupę i jak zawsze na 90minut trole piszą.Glatko bez wysiłku wygrana,początek sezonu pierwszy sparing dla Wisły i wygrana.Pruba schematow,ustawienia w meczu przeprowadzona.Jeszcze 2 sparing i mecze wewnątrz drużyny.

LeonGKS - 15 sierpnia 2020, 23:24:06 - *.147.39.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sędziowie wypaczyli wynik meczu. Powinni zostać posłani na jakiś kurs doszkalający. Jeżeli piłka odbija się lub jest zagrana przez piłkarza drużyny broniącej to nie ma mowy o spalonym. Byłoby wtedy 1:1 i wynik byłby sprawą otwartą. Co do meczu to naprawdę mìło było oglądąć tak bardzo walczący GKS. Szkoda czerwonej kartki Paprzyckiego bo do tego momentu był chyba najlepszym zawodnikiem GKSu. Bardzo dobre zmiany Biela i Nowaka. Fajnie się oglądało jak Tyszanie grający w 10 nie schodzili z połowy Wisły grającej w ekstraklasie

Reaktywacj - 15 sierpnia 2020, 23:36:15 - *.toya.net.pl
Do LeonGKS NA SPOKOJNIE
Jeszcze w lidze pokażcie na co was stać.

70+ - 16 sierpnia 2020, 9:55:30 - *.dynamic.chello.pl
Pierwszy mecz w tym sezonie widać lepszą dynamikę po odmłodzeniu drużyny nareszcie!trener w czasie meczu wymienił kilku zawodników łącznie z kapitanem to to dobry znak na grę ofensywną tak jak w poprzednim sezonie starsi zawodnicy grają to samo czyli słabo Lewicki Sołowiej Grzeszczyk Jałocha, usłyszałem na stadionie kilka krytycznych uwag na temat nowych koszulek i słusznie co to jest? na nich nic nie widać kto to wymyślił co to jakaś żałoba jest w Tychach czarne szare bure nijakie gdzie to kupiliście na ciuchach używanych koszulki klubowe mają być kolorowe pozytywnie wyraziste musiał to wymyślić jakiś smuciak

Salomon - 16 sierpnia 2020, 11:59:04 - *.play-internet.pl
Tychy wzniosły się na wyżyny a i tak wpierdziel.Wisla przyjechała sobie pograć gierkę zamiast treningu.Dobrze że bez kontuzji i jak najmniejszym nakładem sił,o to chodziło w tym meczu.Tychy gdyby więcej spadało gra o utrzymanie.

Do leszek - 16 sierpnia 2020, 12:10:47 - *.play-internet.pl
Leszek Ty się tak o Wisle nie martw,wysypiaj się,nie denerwuj a Wisełka i tak sobie poradzi.Ciężko to ma koń pod górę!Martw się bardziej o swój klub bo kaszane grają,ale człowiekiem jesteś dobrym jak się o innych martwisz.

LeonGKS - 16 sierpnia 2020, 14:02:53 - *.147.39.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do Salomon: no tak GKS Tychy pewny spadek, natomiast Wisła Płock w tym roku walka o mistrzostwo Polski. A po waszego super grajka Rzeźniczaka, który wczoraj sam miał więcej kisów i niecelnych podań niż reszta zawodników obu drużyn razem wzięta, to po sezonie napewno zgłosi się FC Barcelona. Powodzenia w walce o mistrzostwo Polski. Prezesi Legii i Lecha już drżą w swoich gabinetach na mysl o zbliżajacych się meczach z płocką Wisłą.

Al65 - 16 sierpnia 2020, 14:33:24 - *.dynamic.chello.pl
Czytam te wypowiedzi i zastanawiam czy ja byłem na tym meczu czy gdzieś w telewizji był inny...
Zacznę od Wisły. Przyjechali wygrali gratulacje. Sheridan jako rasowy napastnik zrobił co miał zrobić jeden błąd i bramka. Zastanawiam się może ta ekstraklasa taka słaba bo różnicy widać nie było.
A u nas w GKSie trochę pozytywów. Paprzycki mimo czerwonej kartki doby mecz, Szymura bramka, Nowak zrobił więcej niż Lewicki przez 60 min, Biel i Wołkowicz dla mnie też na plus. Fajnie że w dziesiątkę była pełna mobilizacja i walka do końca nawet bez kapitana...Teraz zgrupowanie i już czekam na Stomil!

Salomon - 16 sierpnia 2020, 21:12:41 - *.play-internet.pl
Do Al65 różnica jest taka że gracie w 1 lidze i tym składem byście spadli z eks z ostatniego miejsca.Warta i Stał M weszły czyli były lepsze od GKS a teraz się wzmacniają po co?przecież wg.Ciebie różnicy nie ma.W 1 meczu tej różnicy może nie widać bo drużyny z niższych lig zawsze podchodzą to takich meczy bardziej zdeterminowani.W eks by takiego tempa nie wytrzymali,a poza tym kartki,kontuzje itd trzeba mieć po 2-3 ludzi na każdą pozycję.Bez napinki pozdrawiam i życzę dobrych wyników.

Salomon - 16 sierpnia 2020, 21:25:55 - *.play-internet.pl
DoLeon Legia drży przed Wisła tak jak Wisła przed Legią.Legia to jest teraz zesrana przed pucharami.Nie oceniaj zawodnika po 1 meczu.Napewno już do Barcelony nie trafi bo biorą waszego Szmure czy Szymure.

Łysy - 18 sierpnia 2020, 0:15:08 - *.play-internet.pl
Oj solidna w tym sezonie będzie WislaP.Maja naprawdę fajnych młodych chlopakow. Ml