15 sierpnia 2020, 20:30 - Opole (Stadion Miejski Odra)

Odra: 12. Błażej Sapielak - 24. Jakub Szrek, 27. Mateusz Kamiński, 2. Piotr Żemło, 21. Konrad Matuszewski - 38. Mateusz Gancarczyk (73, 94. Konrad Nowak), 5. Rafał Niziołek (83, 18. Łukasz Winiarczyk), 66. Miłosz Trojak (83, 6. Jakub Czajkowski), 14. Sebastian Bonecki, 7. Krzysztof Janus (61, 9. Tomáš Mikinič) - 11. Dawid Czapliński (61, 20. Szymon Skrzypczak).

Lech: 35. Filip Bednarek - 2. Robert Gumny (61, 44. Alan Czerwiński), 37. Ľubomír Šatka, 5. Đorđe Crnomarković, 27. Tymoteusz Puchacz - 38. Jakub Kamiński (61, 21. Michał Skóraś), 25. Pedro Tiba (78, 6. Karlo Muhar), 15. Jakub Moder, 10. Dani Ramírez (61, 11. Filip Marchwiński), 7. Kamil Jóźwiak - 9. Mikael Ishak (80, 23. Filip Szymczak).

żółte kartki: Janus - Moder, Marchwiński.

Fortuna Puchar Polski 2020/2021

Conquista - 15 sierpnia 2020, 22:24:41 - *.dynamic.chello.pl
Alan ale sobie klub wybrałeś, gdzie stawiają na tego przereklamowanego Gumnego, którego Lech nigdy nie sprzeda

Kiko - 15 sierpnia 2020, 22:25:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Uaaa, tej bestii żurawia nikt już w Polsce nie zatrzyma, chociaż jak będą grać tak jak od 15 minuty to na tych Łotyszy nie wystarczy.

Serveta - 15 sierpnia 2020, 22:25:54 - *.dab.02.net (*.67.80.247)
No i pieknie. Na spokoju. Bez forsowania tempa. Super!

ZL - 15 sierpnia 2020, 22:28:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Au au .Odra

iks de - 15 sierpnia 2020, 22:28:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Muhar pierwszy kontakt z piłka i strata, ten gość się nawet do tarcia charzanu nie nadaje, totalny niewypał 😶

waldi - 15 sierpnia 2020, 22:33:25 - *.dynamic.chello.pl
A gdzie Piech

Kura - 15 sierpnia 2020, 22:36:53 - *.adsl.inetia.pl
Odra czy Oderka? Której nazwy używacie, bo można się pogubić. Jeszcze nie tak dawno, na płocie wisiała flaga z napisem Oderka, trzymaj się ( lub coś w tym stylu) . To chyba było nawiązanie do pierwotnej nazwy klubu, jeszcze przed zmianą na Odra

parmafc - 15 sierpnia 2020, 22:39:27 - *.icpnet.pl
Brawo Filip! Ładny gol!

maro - 15 sierpnia 2020, 22:55:11 - *.dynamic.chello.pl
Legia zje tego Lecha na śniadanie w tym sezonie.

Tjk - 15 sierpnia 2020, 22:58:35 - *.centertel.pl
Kura 40sekund mówi Ci to coś? Jak nie to zapytaj kolegów!!

xyz - 15 sierpnia 2020, 23:16:55 - *.160.186.91
legia żeby sama siebie nie zjadła tymi transferami odpada z lm z le i będzie bida w klubie kontrakty trzeba płacić ale pożyjemy zobaczymy ...

KOLEJORZ - 15 sierpnia 2020, 23:46:16 - *.centertel.pl
Brawo LECH POZNAŃ oby tak dalej hej KOLEJORZ.

Czask - 16 sierpnia 2020, 0:04:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@kur...a między r i a wiadomo co, chrobry czy bobry?

Obserwator - 16 sierpnia 2020, 0:33:07 - *.play-internet.pl
Widzialem w TV ze Odra z Lechem przez chwile siedzieli na jednym sektorze?

Opolanin - 16 sierpnia 2020, 3:45:15 - *.play-internet.pl
Zemlo dramat na tej obronie. Chlop sie o wlasnie nogi przerwaca. Nie wiem co on robi w 1ligowej druzynie

wichura - 16 sierpnia 2020, 3:52:50 - *.146.97.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Słabiutko... Na Łotyszy jeszcze powinno wystarczyć, ale potem będą baty...

Kura - 16 sierpnia 2020, 8:22:46 - *.147.96.255.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Czask - kibice Chrobrego używają jednej i tej samej nazwy od lat, w przeciwieństwie do was. Taka różnica.

Abc - 16 sierpnia 2020, 8:55:26 - *.centertel.pl
Kura,a to chrobry ma kibicow? Tam chodzi mniej kibicow niz na puszcze!wstyd pokazywac chrobrego w tv,wiecznie pustki na trybunach!!

Majkel - 16 sierpnia 2020, 9:20:15 - *.22.52.88.ipv4.supernova.orange.pl
Do obserwator :
Przez cały mecz kibice Lecha byli na sektorze z kibicami z Opola. Kulturalny doping z jednej i drugiej strony, bez spin, wszystko w miłej i spokojnej atmosferze. Tak powinno być na każdym stadionie

Majkel - 16 sierpnia 2020, 9:23:20 - *.22.52.88.ipv4.supernova.orange.pl
Obserwator:
Przez cały mecz kibice Lecha byli na sektorze z kibicami z Opola. Kulturalny doping z jednej i drugiej strony, bez spin w miłej i spokojnej atmosferze. Tak powinno być na każdym stadionie.

Kura - 16 sierpnia 2020, 10:19:22 - *.147.96.255.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Abc- jeśli piszesz to jako kibic Odry to brzmi to śmiesznie. A ilu was chodzi na mecze, po 5-10 tys? Średnia właśnie jak na Chrobrym, równie słaba. Zresztą zostawmy to. U was nawet ta garstka kibiców jest niewiele warta, przykład mecz Chrobry- Odra , obie drużyny w totalnym dołku, na dnie tabeli. Do przerwy Chrobry prowadzi 2:0 , a kibice Odry czy tam Oderki, zwijają się i zostawiają swoją drużynę w ciężkich chwilach. Po takim czymś masz odwagę pisać o innych? Śmieszne to

FcTurek - 16 sierpnia 2020, 10:43:03 - *.icpnet.pl
Z każdym kolejnym meczem będzie coraz lepiej. Tylko Lech Poznań

Abc - 16 sierpnia 2020, 11:20:48 - *.centertel.pl
Nie jestem kibicem odry,lecz lecha!!! Kura duzooooo wam brakuje do kibicow Odry!! Nie napinaj sie.szacunek dla kibicow Odry za wczorajszy mecz!!!

@abc - 16 sierpnia 2020, 11:40:50 - *.play-internet.pl
za co szacunek? ze w koncu przyszli na swoj mecz bo akurat grali w pucharze z kims atrakcyjnym? czy dlatego ze was wpuscili zeby sie troche przypucowac jak rok temu do Arki? popatrz gdzie oni sa jak graja mecze ligowe bo na pewno nie na stadionie, po 30 osob w mlynie to norma a nie jak wczoraj jednorazowy wyskok

OKS - 16 sierpnia 2020, 12:56:20 - *.play-internet.pl
Gosciu powyzej. Pilka nozna dla kibicow zapamiętaj to sobie.

ŁKS TEO - 16 sierpnia 2020, 15:50:55 - *.play-internet.pl
Ja jestem kibicem ŁKS ŁÓDŹ i szacun dla Odry i pozdro dla Lecha naszej zgody i gratulacje za zwycięstwo piłka nożna dla kibicow

Haha - 16 sierpnia 2020, 16:24:15 - *.play-internet.pl
Co to jest ta odra podobno to nie ma kibiców pewnie się cieszą ze tylko 50procent pojemności wchodzi na stadiony bo teraz mają wymówkę.

L - 16 sierpnia 2020, 20:15:48 - *.49.153.129.ipv4.supernova.orange.pl
Kura gdzie w zgubiłaś ?

FanO - 16 sierpnia 2020, 21:01:10 - *.dynamic.chello.pl
kura-głupich nie sieją ,znasz to? A ty sam się urodziłeś w takich przypadkach jestem za aborcją

Neutral60 - 17 sierpnia 2020, 13:14:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żurawia i zespołu Kolejorza tryumfalnego marszu ciąg dalszy. Tak trzymać.

Kibic - 17 sierpnia 2020, 17:01:52 - *.rev.sefiber.dk
Z resztą ciekawostką jest, że Lech wygrał w Opolu pierwszy raz od 1953 roku, a bilans rywalizacji w 32. meczach ligowych Odra wygrywa 17 razy 6 remisów 9 razy wygrywa Lech. Do tej statystyki nie liczą się mecze pucharowe ale z tego do czego dotarłem to to, że to jest pierwszy mecz, który Lech wygrywa z Odrą w Opolu po 58 latach.

Ja - 17 sierpnia 2020, 20:36:04 - *.183.29.194.multiplay.pl
Chulali po polach i pili jabole Lech Poznan Zawisza i Odra Opole...stare kibicowskie czasy