16 sierpnia 2020, 20:07:55 - bartekwr9
Obrońcy trofeum grają dalej

W jednym z niedzielnych spotkań Fortuna Pucharu Polski broniąca trofeum Cracovia wygrała po dogrywce 2-1 (0-0, 1-1, 1-1) z pierwszoligowym Chrobrym Głogów. Chrobry wyszedł na prowadzenie w 80. minucie po strzale głową Michała Ilkowa-Gołąba. Wyrównującą bramkę dla gości w doliczonym czasie gry strzelił Cornel Râpă, a zwycięskiego gola dla Cracovii w 118. minucie strzelił Mateusz Wdowiak. Cracovia mogła rozstrzygnąć mecz wcześniej, ale rzut karny Sergiu Hanki obronił Kacper Bieszczad. Chrobry przez większość dogrywki grał w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Ilkowa-Gołąba.

16 sierpnia 2020, 17:30 - Głogów (stadion GOS)
Chrobry Głogów 1-2 pd. Cracovia
Michał Ilków-Gołąb 80 - Cornel Râpă 90, Mateusz Wdowiak 118

Chrobry: 25. Kacper Bieszczad - 18. Michał Ilków-Gołąb, 31. Oliver Práznovský, 24. Kamil Juraszek, 6. Jarosław Ratajczak - 77. Dominik Piła (77, 9. Adam Antochów), 16. Robert Mandrysz, 89. Mateusz Machaj (67, 32. Przemysław Stolc), 10. Maksymilian Banaszewski (77, 87. Damian Piotrowski), 19. Marcel Ziemann (67, 7. Patryk Bryła) - 99. Damian Kowalczyk (61, 11. Mikołaj Lebedyński).

Cracovia: 23. Karol Niemczycki - 2. Cornel Râpă, 39. Michał Helik, 85. David Jablonský, 33. Kamil Pestka (106, 8. Milan Dimun) - 11. Mateusz Wdowiak, 13. Radosław Kanach (40, 25. Michał Rakoczy; 106, 77. Sebastian Strózik), 22. Florian Loshaj (86, 3. Michal Sipľak), 10. Pelle van Amersfoort, 4. Sergiu Hanca - 9. Marcos Álvarez (71, 7. Rivaldinho).

żółte kartki: Ilków-Gołąb, Bryła, Juraszek - Hanca.
czerwona kartka: Michał Ilków-Gołąb (96. minuta, Chrobry, za drugą żółtą).

sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).
widzów: 642.

W 67. minucie Sergiu Hanca (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego (Kacper Bieszczad obronił).

Fortuna Puchar Polski 2020/2021

Rany - 16 sierpnia 2020, 20:09:35 - *.147.38.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wiecej szrotu w krakowi.

Kibic - 16 sierpnia 2020, 20:10:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zbierania Chrobrego całkiem przyzwoicie,
Cracovia dziś to jakaś zbierania z podwórka.

Dżunio91 - 16 sierpnia 2020, 20:11:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Uf Cracovio ma, straszna nerwówka. Ważne zwycięstwo i brawo za grę do końca. Do dobrego stylu gry powrócimy.

Fun - 16 sierpnia 2020, 20:11:30 - *.147.38.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale ta cracovia słaba, dno. Probierz do dymisji, Filipiak daj sobie spokój z piłką nożną.

kell1987 - 16 sierpnia 2020, 20:11:31 - *.plastcom.pl
Wdowiak sam ich tam przepchnął

Old Fan - 16 sierpnia 2020, 20:12:43 - *.111.247.108
Trzech minut zabrakło do pełni szczęścia. Szkoda, nie udało się ale brawo za walkę. Pozdrowienia od Widzewa.

Tom - 16 sierpnia 2020, 20:13:19 - *.147.38.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zawodnicy cracovi nawet do okręgowej ligi się nie nadają.

wer - 16 sierpnia 2020, 20:13:26 - *.master.pl
Chrobry po takich osłabieniach całkiem ok w porównaniu z ekipą z ekstraklapy. Wiadomo, nie ma napastnika, ale obrona i bramkarz na odpowiednim poziomie. Jak będą wzmocnienia, to będzie dobrze tzn. utrzymanie w I lidze.

Loza S. - 16 sierpnia 2020, 20:14:48 - *.dk.customer.tdc.net
No co tam somsiad wyrzucasz swoje frustrację xD

Uefa - 16 sierpnia 2020, 20:15:06 - *.147.38.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

fgh - 16 sierpnia 2020, 20:15:59 - *.246.67.124.skyware.pl
hedzie walkower,Cracovia zrobiła 5 zmian w 4 przerwach a można tylko w 3 przerwach

Porażka - 16 sierpnia 2020, 20:17:05 - *.147.38.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Cracovio co??? Korupcja, złodzieje!!!!!!!!!!!!

Koziom - 16 sierpnia 2020, 20:17:09 - *.dynamic.chello.pl
Cracovia zaliczyła niezły powrót. Do 90 minuty przegrywała 0:1 by w 118 minucie strzelić gola na 1:2. wisła kraków wczoraj zrobiła zupełnie odwrotnie. wiślacy zaraz będą się skarżyć że "nje zasłórzone zfycięztfo Corópcovii".

3) Stal Mielec
Szykuje się więc ostra walka ale obstawiam, że poleci Wisła. Pozdro.

! - 16 sierpnia 2020, 20:18:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W jednym z niedzielnych spotkań Fortuna Pucharu Polski broniąca trofeum Cracovia wygrała po dogrywce 2-1 (0-0, 1-1, 1-1) z pierwszoligowym Chrobrym Głogów. Hhhmmmm jak dla mnie to wygląda na 2-2 ale fakt jest taki że mecz skończył się wynikiem 1-2 dla Cracovii.

Koziom - 16 sierpnia 2020, 20:19:50 - *.dynamic.chello.pl
wiślacy zaraz będą pisać "nje zasłórzonę zfycięstfo Corópcovii". Cracovia pokazała jak należy odwracać wyniki meczów a wisła wczoraj pokazała zupełnie odwrotnie.

Uefa - 16 sierpnia 2020, 20:20:54 - *.147.38.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czy to prawda,ze UEFA chce wyrzucic cracovie do ligi okręgowej. Za korupcje i dodatkowo minus 10punktów??? Korupcja.

znawcaXXL - 16 sierpnia 2020, 20:21:13 - *.dynamic.chello.pl
Ludzie dla Chrobrego to był mecz sezonu - stąd mega ambicja i waleczność. A Cracovia jest po ciężkich treningach i dopiero łapie formę, która ma przyjść na 27 sierpnia. Widać jedno - Wdowiak robi różnicę. Alvarez też niezły grajek - tylko z lekką nadwagą. Natomiast fatalnie młodzieżowiec Rakoczy, który dostał wędkę od Probierza.

(L) sk-ce - 16 sierpnia 2020, 20:22:40 - *.dynamic-3-poz-k-0-1-0.vectranet.pl
Beeeeedzieeeeeeee...wstyd w pucharach........twgo. klubu

Murphy - 16 sierpnia 2020, 20:22:44 - *.dynamic.chello.pl
Trochę szkoda. Jakby Cracovia odpadła można by w zasadzie uznać że eurowpierd już się zaczęły

krakus - 16 sierpnia 2020, 20:24:56 - *.static.ip.netia.com.pl
Słychać wycie milicyjnych. hau hau hau!!! aaaauuuuuuuuuuuuuuuu!!!

! - 16 sierpnia 2020, 20:29:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@(L)sk-ce lepiej się nie udzielaj. Co Legia zrobiła. Na mecz o Super Puchar (09.08) nie wyszli bo ponoć wirus ale na mecz (14.08) już było ok. I niby lekarz.

krakus - 16 sierpnia 2020, 20:31:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nadeszla era cracovii , jak kiedy wisly, to już przeminelo . W pucharach powinnismy kibicowac krakowskim klubom

ChG Fan 52 - 16 sierpnia 2020, 20:33:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gdzie jest ten gość co pisał wynik 6:0 dla Cracovii ? !! He he😊😊

asd - 16 sierpnia 2020, 20:35:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry omal nie zalapal sie do barazy do Ex, a u siebie nie przegral od roku. Brawo Pasy!!!

Miki - 16 sierpnia 2020, 20:36:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Korona będzie miała problem z Chrobrym oj będzie 😊 !

Pozdro - 16 sierpnia 2020, 21:06:45 - *.dynamic-1-kat-k-4-0-0.vectranet.pl
@znawcaXXL Jaki mecz sezonu? Proszę sobie prześledzić jakim składem grał Chrobry i z jakim nastawieniem do meczu, a nie wypisywać takie dyrdymały

Misiek - 16 sierpnia 2020, 21:09:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje przede wszystkim dla Chrobrego, choć odeszło kilku podstawowych piłkarzy to widać bardzo dobra grę Chrobrego .Widać bardzo dobra pracę trenera Ivana.Powodzenie w następnym meczu już ligowym 😊👍 .

oli - 16 sierpnia 2020, 21:36:48 - *.internetia.net.pl
Gratulacje dla Cracovii, była lepszym zespołem. Chrobry dzięki za walkę i przyzwoitą grę mimo odejścia 5 podstawowych piłkarzy. Dużym pozytywem bardzo dobra gra młodego bramkarza wypożyczonego z Zagłębia, genialnie obroniony karny.

Gin - 16 sierpnia 2020, 21:40:11 - *.ssp.dialog.net.pl
W ćpunowie to standard...bo ciepło.. bo komary ...bo policja...bo epidemia...ciągle coś im nie pozwala przyjść na stadion biednym smakoszom kompotu.

hehe - 16 sierpnia 2020, 21:47:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kurcze, nie lubię ani Krakozji (dawne zaszłości 3KWM), ani Chrobrego (wrogowie naszych przyjaciół z Miedzi), ale może weźcie wystawcie w pucharach europejskich Chrobrego, mniejszy wstyd i kompromitacja będzie...

JK - 16 sierpnia 2020, 21:48:32 - *.dynamic.chello.pl
Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że Cracovia jest obecnie najlepszym krakowskim klubem? Stabilna sytuacja finansowa, właściciel interesujący się drużyną, jeden z najlepszych polskich trenerów, w miarę niezła kadra na papierze. Dodatkowo skończyli sezon wyżej w tabeli w ostatnim sezonie, zagrają w eliminacjach europejskich rozgrywek oraz wciąż grają w Pucharze Polski w przeciwieństwie do wisły, która jedyne co potrafi to wypominać Cracovii korupcję a sami mają długi, bałagan organizacyjny oraz właściciela, który umie wyłącznie arogancko upominać się o pieniądze rzekomo należące się wiślę. Jak dobrze, że nastąpiła zmiana warty i wisła już nigdy nie powróci na szczyt.

Miki - 16 sierpnia 2020, 22:06:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Gin.Ty Bucu Cygański z Wioski za lasem i Klep patelnie w tym Lubinku Blokowisku Zaludnionym I Zakurzonym!..

Kibic123 - 16 sierpnia 2020, 22:06:25 - *.static.system77.pl
Bez sędziego była by wtopa dla C nigdy by czerwień nie w takim przypadku

Damian - 16 sierpnia 2020, 22:13:22 - *.master.pl
Do Redakcji. Czy Cracovia prawidłowo przeprowadziła zmianę zawodnika w dogrywce?

OLAF - 16 sierpnia 2020, 22:25:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Damian .No właśnie też mi się zdaje że za dużo zmian Cracovia dokonała?!..

Mati - 16 sierpnia 2020, 22:26:29 - *.adsl.inetia.pl
Dlaczego makowcow tylko 20 w młynie że zwycięzca PP jakby nie patrzeć?

Boa - 16 sierpnia 2020, 22:43:52 - *.centertel.pl
Probierz weź się nie pchaj do Europy, bo ty nigdy nikogo nie przejdziesz. Żenua.

fansport - 16 sierpnia 2020, 22:57:20 - *.dynamic.chello.pl
byłoby sprawiedliwiej, gdyby i cracovia odpadła, tak jak wisła, nie może być tak, że jedni w krakowie się cieszą, a drudzy są smutni.

Max Colina - 16 sierpnia 2020, 23:09:53 - *.110.euro-lan.pl
Wielki SZACUN dla Głogowa, Chrobrego!!!!!!SZACUN...dla piłkarzy, klubu za walkę. Walkę, która jest w DNA tych ludzi... miasta, które walczyło z niemcami zanim ten kurdupel z Zoliborza dowiedział się, że jego tatuś był ubeckim donosicielem .....Nie bez "kozery" nazywają się CHROBRY GŁOGÓW !!! Brawo piłkarze, Brawo działacze klubu, Brawo Kibice!!!Jesteście SOLĄ tego klubu!!!!

fansport - 16 sierpnia 2020, 23:12:57 - *.dynamic.chello.pl
bolesław chrobry popierałby prawo i sprawiedliwość, taka jest niewątpliwa i historyczna prawda. brawo chrobry za walkę i za ambicję.

fansport - 16 sierpnia 2020, 23:23:32 - *.dynamic.chello.pl
bolesław chrobry był sprawiedliwym królem, który za dobro wynagradzał, a za zło karał i potrafił odróżnić dobro od zła, brzydził się hipokryzją, obłudą, dla przyjaciół ojczyzny był dobry, a dla wrogów ojczyzny był srogi, stąd jego przydomek chrobry, więc z pewnością popierałby dzisiaj rządzących, a nie opozycyjnych.

kibic - 16 sierpnia 2020, 23:27:16 - *.150.147.116.internetia.net.pl
Z taką grą w Europie katastrofa,a i minusowe punkty w ekstraklasie długo będą odrabiane.Cracovia dużo ma do poprawy.

@Damian @O - 16 sierpnia 2020, 23:30:10 - *.static.ip.netia.com.pl
Zgodnie z regulaminem rozgrywek zatwierdzonym przez PZPN w ciągu 90minut można dokonać 5 zmian, "rudy" się ugiął i postanowił zmienić stanowisko(dokańczając sezon możliwe tylko 3 zmiany) dodatkowo w dogrywce możliwa jedna zmiana.
Tak że de facto trener w trakcie 120 minut może wymienić pół składu(6zmian)
Cracovia wykonała ich 5 w tym meczu

Damian - 16 sierpnia 2020, 23:37:09 - *.master.pl
Do @@Damian @O Twoje tłumaczenie mi nie pasuje, bo Regulamin PP 2020/21 "mówi":
12.2. Drużyny uczestniczące w meczach o Puchar Polski na szczeblu centralnym, uprawnione są
do wymiany pięciu zawodników przez cały okres trwania gry, przy czym wymiany mogą być
dokonane:
a) w trakcie przerwy pomiędzy pierwszą a drugą połową zawodów,
b) w trakcie nie więcej niż trzech przerw w grze.

Max Colina - 16 sierpnia 2020, 23:49:52 - *.110.euro-lan.pl
fansport poczytaj trochę książek....ale takich prawdziwych, rzetelnych książek, historycznych a dowiesz się, że Chrobry nie tylko był waleczny, ale był także mordercą , gwałcicielem.....

SidneyPola - 17 sierpnia 2020, 0:09:23 - *.play-internet.pl
Chyba czerwona kartka dla Ilkowa-Gołębia a nie Gołąba. Polski język trudna języka?

M. - 17 sierpnia 2020, 0:39:25 - *.dynamic.chello.pl
@SindeyPola: słaby trolling.

Kura - 17 sierpnia 2020, 6:07:33 - *.147.106.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobry mecz. Poziom ekstraklasy jednak nie tak dużo lepszy od 1.ligi. Krakowska drużyna po tej gorszej stronie błoni miała do dziś dość trudno. Bramkarz ChG na duży plus, całkiem dobry meczu M.Machaja po długiej przerwie. Bryła też zagrał całkiem przyzwoicie jak na pierwszy raz w nowym klubie. Szkoda że nie miał okazji zaprezentować się nowy nabytek ze Słowenii.

Kura - 17 sierpnia 2020, 8:30:48 - *.173.195.154
Cracovia grała piach ale Chrobry to nieporozumienie

Kura - 17 sierpnia 2020, 9:49:58 - *.147.105.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Widać jestem na tyle osób opiniotwórczą , że ktoś lubi się za mnie podszywać, zresztą nie tylko na tym portalu :-)
Chrobry zagrał całkiem dobry mecze, w lidze powinno być jeszcze lepiej.

Velvet - 17 sierpnia 2020, 12:56:49 - *.centertel.pl
Pytam serio, po co jest taki klub jak bobry? Przecież tam nie ma kibiców!

Misiek - 17 sierpnia 2020, 13:50:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Velvet.Pytam serio,po co Ty Żyjesz na tym Świecie ? jak Cuchniesz na kilometr !!..

wirek - 17 sierpnia 2020, 14:36:35 - *.25.157.186
@Max Colina
Że też Polska musi cierpieć obecność takich jak ty

Zbior Zer - 17 sierpnia 2020, 14:42:17 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Tymczasem w Bałtyku Gdynia szajka złodziei związana z PO i prezydentem Szczurkiem, od 18 lat wyprowadza pieniądze na prywatne konta - przy pomocy koleżeńskich zleceń, "kosztów" fikcyjnych, wypłacania "odpraw" i przekazywania pieniędzy w ogóle bez faktur, czy innych dokumentów. Tomasz Florek, były Skarbnik Stowarzyszenia które zniszczyło Bałtyk Gdynia, pozornie odszedł, lecz niestety zarządza wciąż przy pomocy słupów - jak Pan Paszulewicz; zastraszaniem opornych zajmuje się Mariusz Radecki, oraz były policjant wyrzucony ze służby za korupcję, niejaki Sadowski. To co się dzieje w Trójmieście ludzie i to w każdej dziedzinie życia na którą ma wpływ samorząd - to jest naprawdę mała Sycylia!!!

miedziak - 17 sierpnia 2020, 15:17:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Velvet .Ty razem z Twoim klubem nie Pasojecie do Siebie Lamusie !.

Miki - 18 sierpnia 2020, 10:16:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chyba będzie walkower dla Chrobrego ?! Cracovia zrobiła za dużo zmian w meczu !!..

Pot - 18 sierpnia 2020, 11:05:18 - *.dynamic-3-poz-k-0-2-0.vectranet.pl
@Miki. No właśnie też jestem ciekaw jak to wkoncu jest ale wszędzie cisza na ten temat.

Velvet - 18 sierpnia 2020, 11:56:46 - *.centertel.pl
Ilu Was było na meczu? Bobry, no ilu na meczu, a ilu olało klub i na bigos poszło?
Tacy napięci na necie jesteście putany, a rzeczywistość wiele o Was mówi! Pytam jeszcze raz po co wy gracie jak Wy kibiców nie macie?

Ptaszycki - 18 sierpnia 2020, 12:32:26 - *.centertel.pl
W tym sezonie wolno dokonać pięciu zmian w meczu w pucharze polski i w lidze walkoweru nie bedzie.

Pot - 18 sierpnia 2020, 13:41:50 - *.dynamic-3-poz-k-0-2-0.vectranet.pl
@Ptaszycki nie tak dokładnie. Regulamin PP 20/21:
dokonane:
Wedlug tego Cracovia mogla zrobic 5 zmian w 3 przerwach a zrobila to w 4.

RIPOSTA - 18 sierpnia 2020, 18:20:50 - *.dynamic.chello.pl
@Pot - musisz chyba wrócić do szkoły i poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem. Cracovia zrobiła dokładnie tyle zmian, ile mogła ponieważ w punkcie a) jest napisane wyraźnie: w trakcie przerwy pomiędzy pierwszą i druga połową zawodów - co należy rozumieć że dotyczy zarówno przerwy po 45 minucie, jak i po 105 minucie (w przypadku dogrywki). I tak też się stało. Zresztą wszystko było konsultowane z sędzią technicznym. Tak więc nie siej tu fermentu.

RIPOSTA - 18 sierpnia 2020, 18:47:23 - *.dynamic.chello.pl
@Pot - podobna sytuacja w meczu ŁKS - Śląsk. Śląsk dokonuje 5 zmian w 4 możliwych opcjach. Kolejno w minutach: 50', 62, 2 X 79' i właśnie w 105' (jako przerwa pomiędzy pierwszą i drugą połową zawodów)

RIPOSTA - 18 sierpnia 2020, 18:53:37 - *.dynamic.chello.pl
Nie wiem, jak jest dokładnie zapisane w protokole meczowym, ale ŁKS dokonał łącznie 5 zmian, w tym w 46' i 105' (a powinien w 106'). Tutaj mogą być niejasności.

barti - 21 sierpnia 2020, 10:04:58 - *.163.255.31.ipv4.supernova.orange.pl
wiadomo kto przejdzie z grupy Malmoo IFF- Cracovia 3-0 cipierwsi