5 września 2020, 19:52:27 - gabrielba
LN: Henrik Ojamaa zagrał w reprezentacji Estonii

Henrik Ojamaa z Widzewa Łódź wystąpił w reprezentacji Estonii w przegranym 0-1 (0-1) meczu 1. kolejki drugiej grupy dywizji C Ligi Narodów z Gruzją. 29-letni pomocnik zagrał cały mecz.

5 września 2020, 18:00 - Tallin (A. Le Coq Arena)
Estonia 0-1 Gruzja
Nika Kaczarawa 32

żółte kartki: Sergei Zenjov, Karol Mets, Henrik Ojamaa - Nika Kaczarawa, Dżaba Kankawa.

sędziował: Donatas Rumšas (Litwa).

Mecz bez udziału publiczności.

W kadrze Estonii znaleźli się także byli piłkarze polskich klubów. Konstantin Vassiljev (Piast Gliwice i Jagiellonia Białystok) grał do 86. minuty, gdy zmienił go Mihkel Ainsalu. Joonas Tamm (Korona Kielce) zagrał cały mecz, Sergei Zenjov (Cracovia) rozegrał 71. minut, kiedy to wszedł w jego miejsce Henri Anier, a Ken Kallaste (Górnik Zabrze, Korona Kielce i GKS Tychy) spędził cały mecz na ławce rezerwowych. W zespole gości do 68. minuty na boisku przebywał Nika Kaczarawa (kiedyś Korona Kielce), gdy zmienił go Saba Lobżanidze. W kadrze nie znaleźli się: Giorgi Merebaszwili (obecnie Wisła Płock), Lasza Dwali (niegdyś Śląsk Wrocław i Pogoń Szczecin) i z powodu kontuzji - Walerian Gwilia (teraz Legia Warszawa).

t. cebula - 5 września 2020, 21:05:42 - *.centertel.pl
Z kolei ap na pierwszego, w swojej kilkuletnej historii, miedzynarodowego reprezentanta kraju musi jeszcze dlugo poczekac.

fansport - 5 września 2020, 21:21:00 - *.centertel.pl
znakomity zawodnik, bredzę bo mogę.

Kibol34 - 5 września 2020, 21:26:42 - *.dynamic.mm.pl
Mam nadzieję, że skoro już tam pojechał na Estonie, to już tam zostanie. Kibic Widzewa.

parowóz - 5 września 2020, 23:50:53 - *.dynamic-1-kat-k-5-3-0.vectranet.pl
Niesamowite to jest, że tak słaby zawodnik zagrał w reprezentacji swojego kraju. Świadczyć o tym może przegrana młodzieżówki tego kraju na tle naszej.

żebrzęczek - 6 września 2020, 11:04:55 - *.centertel.pl
wiedzeliscie ze A.Le Coq to browar?

Rampampam - 6 września 2020, 13:58:23 - *.147.51.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl