6 września 2020, 19:52:38 - dkelman
LN: Gol Damjana Bohara i występ Sašy Živca w reprezentacji Słowenii

Damjan Bohar i Saša Živec z Zagłębia Lubin wystąpili w reprezentacji Słowenii w wygranym 1-0 (1-0) meczu 2. kolejki grupy trzeciej dywizji C Ligi Narodów z Mołdawią. Bohar rozegrał całe spotkanie i zdobył bramkę, a Živec wszedł na boisko w 57. minucie, gdy zszedł z niego Miha Zajc.

6 września 2020, 18:00 - Lublana (Stadion Stožice)
Słowenia 1-0 Mołdawia
Damjan Bohar 28

żółte kartki: Nino Kouter, Petar Stojanović - Vadim Rață, Artur Ioniță, Veaceslav Posmac.

sędziował: Jérôme Brisard (Francja).

Mecz bez udziału publiczności.

Na ławce rezerwowych w drużynie gospodarzy cały mecz spędzili Erik Janža z Górnika Zabrze oraz Nemanja Mitrović (niegdyś Jagiellonia Białystok). W zespole gości natomiast od 69. minuty grał Alexandru Suvorov (kiedyś Cracovia), gdy z boiska zszedł Vadim Rață.

ali - 6 września 2020, 20:25:54 - *.play-internet.pl
Wiadomo piłkarz Zagłębia LUBIN bardzo dobry grajek ciężko będzie go zatrzymać.

Bako - 6 września 2020, 21:08:11 - *.hsd1.il.comcast.net
Prezes Zagłębia przed meczem z Wartą mówił w canal+ ze zaproponują mu nowy kontrakt zobaczymy czy zostanie bo jak na razie chętnych brak !!!

@Bako - 7 września 2020, 19:48:47 - *.dynamic.chello.pl
no własnie Osijek sie pojawił z kwotą 400 tys E + 10% bonusu za następny transfer.

ZIENIU - 8 września 2020, 12:06:05 - *.10.208.17
Legia i Lech dawały więcej jak 400 tys. Ale ZL chciało pona 1 mln euro.
Skończyło się na tym, że Lech kupił Sykorę a Legia prawdopodobnie Valencię.