6 września 2020, 22:37:58 - dagazka
LN: Pāvels Šteinbors wystąpił w reprezentacji Łotwy

Pāvels Šteinbors z Jagiellonii Białystok wystąpił w reprezentacji Łotwy w zremisowanym na wyjeździe 1-1 (1-1) meczu 2. kolejki grupy pierwszej dywizji D Ligi Narodów z Maltą. 34-letni bramkarz zagrał cały mecz.

6 września 2020, 20:45 - Ta' Qali (National Stadium)
Malta 1-1 Łotwa
Kyrian Nwoko 15 - Matthew Guillaumier 25 (s)

żółte kartki: Joseph Mbong, Matthew Guillaumier - Artūrs Zjuzins, Raimonds Krollis, Antonijs Černomordijs.

sędziowała: Stéphanie Frappart (Francja).

Mecz bez udziału publiczności.

Poza kadrą meczową Łotwy znaleźli się Kristers Tobers (Lechia Gdańsk), który pierwotnie został powołany do szerokiej kadry, oraz Vladislavs Gutkovskis (Raków Częstochowa), który pauzował za czerwoną kartkę. W reprezentacji Łotwy wystąpili także zawodnicy grający w przeszłości w polskich klubach. Antonijs Černomordijs (Lech Poznań) i Kaspars Dubra (Polonia Bytom) rozegrali całe spotkanie, Roberts Savaļnieks (Jagiellonia Białystok) zszedł z boiska w 67. minucie, gdy zmienił go Ritvars Rugins, a Vladislavs Fjodorovs (Lech II Poznań), Mārcis Ošs (Górnik Zabrze) i Igors Tarasovs (Jagiellonia Białystok i Śląsk Wrocław) pozostali na ławce rezerwowych.

fansport - 6 września 2020, 23:07:35 - *.dynamic.chello.pl
wiadomo, piłkarz jagiellonii, więc remis z maltą mogą uznać za wielki sukces na miarę tego grajka z ekstraklapy.

maxc - 6 września 2020, 23:34:56 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jakby mieli Neuera w bramce to tez by nie wygrali

Smuda - 7 września 2020, 0:06:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Łotwa to jest od jakiegoś czasu największy zjazd w historii piłki. Od Mistrzostw Europy do przegranych z Macedonia, Gruzją, Estonią, Arabią Saudyjską, Kosowem, Azerbejdżanem czy Wyspami Owczymi albo Gibraltarem czy też remisem z Malta !!!

Brak2Sensu - 7 września 2020, 5:25:03 - *.dynamic.mm.pl
Co Ty pleciesz?Przegrana z Azerami, Gruzją czy Macedonią to jeszcze nie taki zjazd. Wręcz przeciwnie, przegrana Łotwą przy nich to większa hańba

Bayte - 7 września 2020, 5:46:42 - *.147.104.241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl