7 września 2020, 22:38:01 - euzi
Historyczna wygrana Polaków

Reprezentacja Polski wygrała na wyjeździe 2-1 (1-1) z Bośnią i Hercegowiną w meczu grupy 1 dywizji A Ligi Narodów. Polacy przegrywali od 24. minuty po strzale Harisa Hajradinovicia z rzutu karnego odgwizdanego po faulu Jana Bednarka. Tuż przed przerwą do remisu doprowadził Kamil Glik po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kamila Grosickiego, a w 67. minucie Grosicki głową dał nam zwycięstwo po wrzutce Macieja Rybusa. Dla "biało-czerwonych" to pierwsze zwycięstwo w Lidze Narodów.

Mecz zaczął się dość niemrawo. Niestety w 22. minucie Jan Bednarek w zupełnie niegroźnej sytuacji przytrzymał w polu karnym Elvira Koljicia i sędzia podyktował "jedenastkę". Haris Hajradinović uderzył płasko i precyzyjnie tuż przy lewym słupku bramki Łukasza Fabiańskiego. Polacy dwie niezłe okazji mieli dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy. Najpierw Kamil Grosicki dostał piłkę na prawym skrzydle, zbiegł do środka i z linii końcowej odegrał przed pustą bramkę do Arkadiusza Milika. Napastnika Napoli ubiegł jednak Ermin Bičakčić. Z rzutu rożnego Grosicki dośrodkował prosto na głowę Kamila Glika, a ten posłał futbolówkę tuż obok słupka.

W końcówce "biało-czerwoni" zaczęli w końcu przeważać. W 41. minucie Kamil Jóźwiak z lewej strony zagrał w stronę dalszego słupka, jednak Grosicki głową uderzył prosto w bramkarza. Kilka minut potem Jóźwiak zagrał na lewą stronę pola karnego do Milika i po jego strzale odbitym od rywala po rykoszecie piłka minimalnie minęła bramkę. Z rzutu rożnego z prawej strony Grosicki dośrodkował do Glika i ten chwilę przed końcem I połowy doprowadził do remisu.

Po przerwie groźnie było w 56. minucie - na prawym skrzydle Jóźwiak dostał podanie na wolne pole, a jego płaskie zagranie w pole karne do Grosickiego w ostatniej chwili ubiegł Asmir Begović. Chwilę potem po drugiej stronie boiska dośrodkowanie z lewej strony przy dalszym słupku usiłował wykończyć Edin Višća, ale został zablokowany.

W 67. minucie Polakom w końcu udało się wyjść na prowadzenie. Z lewego skrzydła Maciej Rybus dośrodkował w "szesnastkę", a tam świetnie głową wykończył wbiegający Grosicki. Kilka minut potem Bośniacy znów zagrozili naszej bramce. Po dośrodkowaniu z lewej strony Višća tym razem odegrał do środka do Koljicia i ten natychmiast uderzył mocno i minimalnie nad poprzeczką. W 78. minucie Višća z prawej strony zagrał do Edina Džeko. Ten poszukał sobie miejsca do strzału i mocnym, płaskim uderzeniem trafił prosto w Fabiańskiego. Jeszcze w 87. minucie Rybus świetnie dośrodkował z lewej flanki do wbiegającego Klicha, jednak ten uderzył prosto w Begovicia.

7 września 2020, 20:45 - Zenica (Stadion Bilino Polje)
Bośnia i Hercegowina 1-2 Polska
Haris Hajradinović 24 (k) - Kamil Glik 45, Kamil Grosicki 67

Bośnia i Hercegowina: 1. Asmir Begović - 4. Zoran Kvržić, 3. Ermin Bičakčić, 17. Siniša Saničanin, 2. Eldar Ćivić (82, 23. Deni Milošević) - 14. Armin Hodžić, 6. Amir Hadžiahmetović, 7. Muhamed Bešić (60, 11. Edin Džeko), 20. Haris Hajradinović, 10. Amer Gojak (46, 8. Edin Višća) - 16. Elvir Koljić.

Polska: 22. Łukasz Fabiański - 4. Tomasz Kędziora, 15. Kamil Glik, 5. Jan Bednarek, 13. Maciej Rybus - 21. Kamil Jóźwiak, 6. Jacek Góralski, 10. Grzegorz Krychowiak (68, 14. Mateusz Klich), 20. Piotr Zieliński (85, 8. Karol Linetty), 11. Kamil Grosicki (80, 19. Sebastian Szymański) - 7. Arkadiusz Milik.

żółte kartki: Hadžiahmetović - Bednarek, Milik.

sędziował: Cüneyt Çakır (Turcja).

Mecz bez udziału publiczności.

W kadrze gospodarzy na mecz znaleźli się byli zawodnicy polskich klubów. Grający w przeszłości w Lechu Poznań Elvir Koljić rozegrał całe spotkanie, a Jasmin Burić (Lech) i Adnan Kovačević (Korona Kielce) pozostali na ławce rezerwowych.

max - 7 września 2020, 22:38:52 - *.play-internet.pl
Czas pompować balonik bo jesteśmy przecież potęgą buahahahahaha Mam nadzieję, że Włosi wyjaśnią tych pseudogwiazdorów

jarock - 7 września 2020, 22:39:50 - *.icpnet.pl
Nie wierzę w Brzęczka ale wynikiem zrehabilitowali się.

Anty rudy - 7 września 2020, 22:40:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wuefista będzie się teraz szczycił, a rudzielec mu przyklaskiwał. A marnują dobre pokolenie. #brzeczekout #boniekout

oko - 7 września 2020, 22:40:34 - *.play-internet.pl
.........b i d a........z........n y n d z o........

ja@wp.pl - 7 września 2020, 22:41:09 - *.24.147.217.ipv4.supernova.orange.pl
Więcej szczęścia niż umiejętności.Brzęczyk WON !!!!!

vip - 7 września 2020, 22:41:13 - *.96.242.183.tvksmp.pl
Brzęczek out. Za poziom klubowy szef PZPN out.

Kung - 7 września 2020, 22:41:44 - *.dynamic.chello.pl
Tylko Tychy i Michał Krzycki

JajaTure - 7 września 2020, 22:42:16 - *.234.234.80
No! O take reprezentację ja walczyłem!

:) ;) - 7 września 2020, 22:42:45 - *.euro-net.pl
Rybus, Góralski i Grosicki i była różnica. Klich nie ma poziomu na reprezentację. Szymanski musi grać w środku a nie na skrzydle. Jóźwiak będzie się marnował w tym Derby.

. - 7 września 2020, 22:42:46 - *.toya.net.pl
No i po co pompowaliście bośniacki balonik? Przecież to było oczywiste, że piłkarze z ligi węgierskiej, tureckiej czy bośniackiej są dwie półki niżej od Serie A czy Premier League. Gdzie Rzym, gdzie Krym? Miejsce Bośni jest poza dywizją A i skończyłem w tym momencie dyskusję.

Boa - 7 września 2020, 22:43:51 - *.centertel.pl
I co wiemy po tych dwóch meczach? Kogo sprawdził, co trenowaliśmy poza przesuwaniem? Przecież to jest jakaś żenada. Z rezerwami Bośni w meczu o pietruszkę zachowuje się jakbyśmy grali o finał MŚ. Wygranie za wszelką cenę. Po co tam jechali Karbownik, Moder czy Walukiewicz?

. - 7 września 2020, 22:44:08 - *.toya.net.pl
P.S Brzeczek OUT. To się nie zmieniło.

Eagle - 7 września 2020, 22:44:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo za punkty

Jutro - 7 września 2020, 22:44:17 - *.31.243.170
Ludzie co z Wami? Coś w ogóle Was w życiu cieszy ? Ludzie opamiętajcie się ..

bxb - 7 września 2020, 22:44:32 - *.versanet.de
Slaba ta Bosnia (Myslalem ze sa na wyzszym poziomie) albo my tacy dobrzy.

Jarek - 7 września 2020, 22:44:39 - *.136.138.53
Poprawnie, optymistycznie Trener selekcjoner robi dobre zmiany i wychodzi na ciężkim terenie w 22 minuty z 0-1 i mamy szanse na wygranie grupy bo mamy korzystny układ gier tylko szkoda że bez prawdziwych z krwi i kości wiernych kibiców.

Ginter - 7 września 2020, 22:44:57 - *.internet.virginmobile.ca
Jóźwiak nieźle w I połowie. Zieliński słabo dzisiaj cuś

weekend191 - 7 września 2020, 22:45:04 - *.132.242.72 (*.68.143.152)
Co by nie mówić pierwszy raz od meczu z Kazachstanem w 2007 wygrywamy mecz o punkty przegrywając 0:1. Jeśli Brzęczek nie będzie za bardzo kombinować ze składem co mecz to pewne automatyzmy się wyrobią i gra będzie lepiej wyglądać. Brawo za charakter bo to na pewno wzmocni morale u drużyny.

Giovanni - 7 września 2020, 22:45:23 - *.centertel.pl
Wolę brzydkie zwycięstwa niż piękne porażki

malik - 7 września 2020, 22:46:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
polaczka biedaczka xD dla panow @Boa i vip i ja@wp.pl

Kornel - 7 września 2020, 22:47:10 - *.ett.net.pl
Brawo Polacy. Z Kadrą zawsze na dobre i na złe.

Obiektywny - 7 września 2020, 22:47:57 - *.centertel.pl
Sedzia to ma wadę wzroku, zagral u buka, wzial w łapę, byl nacpany czy pijany ???? Taki karny to kryminal. Marciniak przy nim to King.

Fair man - 7 września 2020, 22:50:22 - *.dynamic.chello.pl
Wystarczy po prostu nie kombinować i grać zawodnikami na swoich pozycjach i tyle panie Brzęczek. Piłkarz meczu: zdecydowanie Góralski, aktywny, konkretny, agresywny. Gdyby był Góralski z Holandią nie byłoby porażki! Rybus pokazał że należy mu się granie na lewej obronie, mógł mieć nie 1 a 2 asysty. Holandia wcale nie taka straszna jeśli przegrywa z bladą Italią.

Mrs - 7 września 2020, 22:50:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miła niespodzianka, brawo orzełki!

WisłaK. - 7 września 2020, 22:51:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
PRZEGRYWAMY ŻLE WYGRYWAMY ŻLE co za kibice w tej Polsce się pytam ! MASAKRA na wszystko narzekać a pewnie kupon komuś nie wszdł w obstawianiu i teraz wszystkim krzywda !

fansport - 7 września 2020, 22:52:05 - *.dynamic.chello.pl
jest wspaniale a to znaczy, że nic się nie zmieni na lepsze w polskiej piłce boniek z brzęczkiem odtrąbią sukces

Pasiasty - 7 września 2020, 22:52:36 - *.play-internet.pl
jakos ciezko sie przyzwyczaic do Borka w Reżimówce TV

jjo - 7 września 2020, 22:53:47 - *.net.hawetelekom.pl
Grek, Fin czy ktokolwiek bezstronny to wymiotował jak patrzył na to kaleczenie futbolu. Kluchy z olejem i szklana kwasu . Nie ma się czym ekscytować. Mecz do zapomnienia. Góralski do chwalenia ale dopiero od 33". Obudził się. Milik to grał? Grosik turbo zostawił w szatni. Rybus? To już wolę Bereszyńskiego , który ewidentnie na lewą stronę się nie nadaje. Krycha jeszcze na wakacjach. Reszta rozegrała poprawny sparing

Pio - 7 września 2020, 22:55:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bośniacy w tym meczu w sumie nie istnieli. Tak jak Polacy z Holendrami. Prezent z karnym nie wystarczył.

futbolista - 7 września 2020, 22:56:21 - *.bois.qwest.net
szkoda tego zwyciestwa, a, dlaczego ? bo sie nic nie zmieni, bedzie sejmo sejmo ! a, pokaze to juz mecz z Italianami, ktorym zycze wysokiego zwyciestwa !

Jan B - 7 września 2020, 22:56:45 - *.hsd1.il.comcast.net
Starsi panowie , starsi panowie , starsi panowie dwaj...uratowali pana trenera.

Krzyś - 7 września 2020, 22:57:42 - *.fixed.kpn.net
Grosicki- Men of the match

koN1k - 7 września 2020, 22:58:05 - *.play-internet.pl
Brawo Panowie!

ryzzotto - 7 września 2020, 22:58:19 - *.dynamic.chello.pl
czy to prawda, ze Boniek koleguje sie z ludzmi ze Sluzby Bezpieczenstwa? dla kolegi pytam

sopel - 7 września 2020, 23:00:32 - *.multimo.pl
Brawo, wymęczone 2:1 z rezerwami Bośni, niebywały sukces.
Góralski tymi wślizgami to może być skuteczny na właśnie takich przeciętniaków, ale na lepszych rywali to nie wystarczy (Kolumbia 2018).
Przeraża mnie to, że w ogóle nie gramy inną parą niż Bednarek-Glik. Jak wypadnie któryś to domyślam się, że Jędrzejczyk zagra... może Cionka jeszcze reanimuje?!
Niestety nie widać tu żadnego zamysłu głębszego, przykre.

!!! - 7 września 2020, 23:03:24 - *.play-internet.pl
Masakra !!!!!!!!!!!!!!!!!! po strzelonej bramce oddajemy inicjtywę tak słabemu grającemu jeszcze rezerwami zespołowi Bośni !!!!!!!!!!!!!!!! trzy sytuacje po których byłoby po wszystkim ... Brzęczek w koncu na lewej obtonie lewonożny piłkarz szok eureka ,dośrodkowuje i jest gol ...

Mlody16t - 7 września 2020, 23:03:52 - *.play-internet.pl
Dopoki będziemy grać twarda defensywa i rozgrywać pileke od tyłu gdzie jest 4 obrońców plus Krychowiak i Goralski no to będzie to wyglądało tak jak przez pierwsze 35 min z Bośnia czyli kilka podań i piłka do przodu gdzie na 7,8 przeciwników jest Milik, Jóźwiak i Grosicki, czyli kolejne straty, na szczęście dobre zmiany Klich z Linety rozciągnęli trochę grę i było więcej możliwości. Moim zdaniem skład na Włochy to Fabianski- Bereszyński, Glik, Bednarek, Rybus - Góralski - Jóźwiak, Linetty, Zieliński, Grosicki - Milik

do ryzotto - 7 września 2020, 23:04:27 - *.centertel.pl
zapytaj Piotrowicza

futbolista - 7 września 2020, 23:06:06 - *.bois.qwest.net

ehri - 7 września 2020, 23:07:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Rzeźnia i mordęga ale skuteczna i nawet momentami całkiem składna. Może i dobrze, że mamy trenera wuefistę, niech go lekceważą dalej to może uśpi ich czujność XDD

Jarek.K - 7 września 2020, 23:11:53 - *.hsi03.unitymediagroup.de
Zieliński powinien buty nosić Jóżwiakowi. Brzęczek Out!!!

futbolista - 7 września 2020, 23:12:20 - *.bois.qwest.net
czy to pan Boniek czy inny, co bylo to bylo a nie jest, to nie pisze sie w rejestr. i zamknac papy pisowcy raz na zawsze. myslec lepiej i dazyc do prawdziwie demokratycznej Polski, gdzie kazdy bedzie mial ROWNE prawa bez wzgledu na to kim jest. a ta propaganda o zagrozeniach wiekszosci przez mniejszosc, wstawcie se miedzy bajki,
poniewaz jako tzw. chrzescijanie macie Biblie by was bronila,, a jak Ja pomiatacie, szczegolniw wytycznymi Ap.Pawla, to sami sobie szkodzicie i jesescie sami sobie winni !!!!!!!

fansport - 7 września 2020, 23:13:25 - *.dynamic.chello.pl
do pasiasty, przecież borek nie pracuje w tvn.

futbolista - 7 września 2020, 23:15:00 - *.bois.qwest.net

fansport - 7 września 2020, 23:16:25 - *.dynamic.chello.pl
@ do ryzotto, zapyta cimoszewicza, lub millera, z koalicji obywatelskiej.

żebrzęczek - 7 września 2020, 23:18:54 - *.centertel.pl
pisuary zaczynaja jazde na bońka bo na jego stołek chcą wsadzić obatela obieżyświata richarda henryego czarneckiego, fachowca od wszystkiego, np jak na nieistniejący samochód dostać zwrot za paliwo

geegee - 7 września 2020, 23:22:49 - *.centertel.pl
fansport, typowy pisman dzielący polskę:"jesteś przeciw pislamowi to musisz być za ko", wyobraz sobie ze mozna byc za inna partia albo tak jak ja reprezentowac hasło "na pohybel czarnym i czerwonym"

JanDzik - 7 września 2020, 23:26:52 - *.internetdsl.tpnet.pl
Żenada. Wstyd. Poziom meczu poniżej krytyki. Jestem zawiedziony🙃

jacOl - 7 września 2020, 23:27:15 - *.225.206.176 (*.87.34.142)
Ej, fachowcy, a wzięliście w ogóle pod uwagę, że Bośniacy grają bardzo ważne baraże o Euro już niedługo i widać było wyraźnie, że grają bardzo zachowawczo? Nasi, szczególnie Góralski i Glik mocno ich pokopali na dzień dobry toteż Bośnia nie chciała wchodzić w ostrzejsze starcie z polskimi drwalami.

jacOl - 7 września 2020, 23:28:57 - *.225.206.146 (*.87.34.142)
I druga sprawa. Ostatnio było tu wiele wpisów, że przegraliśmy bo nie było Lewego, to idąc tym tropem dziś wygraliśmy, bo nie było Lewego?

13sektor - 7 września 2020, 23:29:39 - *.centertel.pl
Brawa dla piłkarzy reprezentacji Polski za odniesione zwycięstwo. Cieszy ich ambitna postawa, gdyż przegrywali to spotkanie i potrafili nie tylko odrobić straty ale również strzelić zwycięskiego gola.
Ci piłkarze to reprezentacji naszego narodu i zawsze będę ich wspierał bez względu na wynik spotkania.
Dziś mam powody do satysfakcji po odniesionym zwycięstwie.
Pozdrawiam kibiców reprezentacji Polski oraz wszystkich sympatyków Górnika Zabrze.

Benson - 7 września 2020, 23:32:34 - *.play-internet.pl
@fansport: to samo miałem napisać

pyton - 7 września 2020, 23:33:58 - *.dynamic-4-waw-k-3-0-0.vectranet.pl
@futbolista komuszku wygodnie jest zapominać co?
Właśnie dlatego taki syf mamy bo was nie rozliczyli.
Czerwona zaraza...

........ - 7 września 2020, 23:39:28 - *.olsztyn.vectranet.pl
Fabiański Grosicki Jóżwiak Rybus i Glik dali zwycięstwo mimo, że przez 90 minut graliśmy w osłabieniu w 10.
135 minut i jedne niecelny strzał. Nie mam żadnych wątpliwości że Brzęczek dorabia ile może na boku od managera Milika.
Nawet nie umiał odegrać piłki Milik. na szczęście mamy wielu inteligentnych piłkarzy krzórzy się zorientowali co jest grane i omiajali 7.
W kolejnym meczu znów zagra Milik?! W 135 minutach 1 niecelny strzał i to ze stojącej piłki z wolnego. Piątek grał bez Grosickiego i mimo wszystko oddał strzał celny w ciągu 45 minut. Ktoś ma jakieś argumenty rzeczowe, że tu nie chodzi o pieniądze? WON Brzęczek oszuście!
Co zrobił jak prowadziliśmy? Dlaczego Zieliński grał znów? Piłkarze Napoli niech też odpoczną bo jest z nimi ewidentnie coś nie tak.

Fc - 7 września 2020, 23:50:37 - *.183.29.194.multiplay.pl
Jakie ekipy pojawily sie w Bosni.?

Wuuuuja - 7 września 2020, 23:50:40 - *.centertel.pl
Tyle krzyku było o to, że Piątek nie wrócił do Berlina tylko pojechał z kadrą do Bośni, a Wuja go nawet na minutę nie wpuścił hahahaha Wuja pokazał Niemcom kto tu rządzi

fansport - 7 września 2020, 23:51:46 - *.dynamic.chello.pl
boniek powiedział, że jest włochem i że jego prawo polskie nie dotyczy, więc będzie kibicował włochom, tak jak zwykle z resztą.

Kantona - 7 września 2020, 23:54:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ludzie co was u cieszy w końcu
Na co wy liczycie?

. - 7 września 2020, 23:56:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@sopel: Jest jeszcze Walukiewicz i to właśnie on powinien być pierwszym rezerwowym na ten środek obrony. Mi

Miodzik - 8 września 2020, 0:01:31 - *.119.96.0
Wyłączyłem tv przy jakiejś koronkowej akcji wykopania piłki Panu Bogu w aut, po której moja 13letnia córka zapytała: Ty to naprawdę oglądasz?

Marecki - 8 września 2020, 0:08:49 - *.play-internet.pl
Gratki, oby było tylko lepiej

oko - 8 września 2020, 0:15:21 - *.play-internet.pl
Barany !!!!! To nie wina Bońka tylko wszyszkolenia technicznego każdego piłkarza z osobna czyli ich ambicji !!!!! bycie średniakiem mi wystarczy ... motto życiowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komo - 8 września 2020, 0:34:11 - *.badexample.net
youtube.com/watch?v=-3t5GIfr4F0 zobaczcie reakcję Brzeczka po wygranej :D !!!

futbolista - 8 września 2020, 0:39:02 - *.bois.qwest.net
pyton- a tys to pewnie z pod kamieni, co ? zwroc uwage na megowpisu zakonczenie, bo to jest wazne i dla mnie i dla ciebie i dla kazdego innego !!!!!!! czy masz pojecie o tym, ze KTOS za ciebie zaplacil i to juz 2000 lat temu ? korzystaj z tego, puki okazja, bo inaczej bedziesz zalowal ! powodzenia i to szczerego !

zsz - 8 września 2020, 1:23:01 - *.122.232.2
Dla Januszy futbolu potrzeba niewiele, wystarczy wygrać z krajem , którego cała ludność zmieściłaby się w Warszawie i który na dodatek na mecz z Polską wystawił drugi skład.

Kame - 8 września 2020, 2:17:02 - *.centertel.pl
Ja się cieszę z wyniku i z tego co zobaczyłem. Na Twitterze jak zwykle płacz, że grają jak grają. Racja, ale kiedy ostatni raz że sobą grali? Proste pytanie i trzeba się będzie cofnąć wiele miesięcy wstecz. Jest wiele takich zespołów, które nie są w formie przez tą "pandemię". Chociażby. Włosi, którzy z Bośnią nie wygrali i czy tam płaczą jak u nas po każdym słabszym meczu? Czy chociaż potrafią się cieszyć z małych rzeczy?

Kickero - 8 września 2020, 4:54:11 - *.43.145.208.ipv4.supernova.orange.pl
Taka nasza 1liga...

Pl - 8 września 2020, 5:00:09 - *.nordvpn.com
Good job

sms - 8 września 2020, 5:32:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
4 grało z meczu z Wlochami plus Dzeko w końcówce .przygotowania do barażu o występ na Euro z Irlandia Północną.liga narodów jest sparingiem ale gra w grupie A tej ligi zobowiązuje
Nie grają najlepszymi za często bo boja sie o kontuzje .

Piotrek - 8 września 2020, 5:53:38 - *.play-internet.pl
Bośnia od 30 minuty nie istniała. Wreszcie zwycięstwo na terenie trudnego rywala.

barti - 8 września 2020, 6:05:35 - *.163.212.88.ipv4.supernova.orange.pl
pora odmłodzić reprezentacje albo połączyć młodość z doświadczeniem a nie cały czas stawiać na tych samych weteranów kadra układana cały czas pod lewandowskiego albo np kadra barcelony pod messiego i wszystko sie rozsypało u nas bedzie podobnie zobaczycie

Artur,,, - 8 września 2020, 6:10:01 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Futbolista nie wjeżdżaj tu z polityką! To nie ten pokój zfrustrowany kodku

barti - 8 września 2020, 6:11:13 - *.163.212.88.ipv4.supernova.orange.pl
Drągowski-Lewczuk-Bielik-Kamiński-Gumny-Karbownik-
Krychowiak-Józwiak-Grosicki-Zieliński-K.Piątek.

Bo - 8 września 2020, 6:29:05 - *.30.17.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zwycięstwo cieszy.Trzeba jednak pamiętać o postawie słabej wymeczonej Bośni. Na ich tle byliśmy lepsi. Dopiero mecz z Włochami pokaże naszą siłę.

Kid Rock - 8 września 2020, 6:34:20 - *.dynamic.mm.pl
dobrze zagrał Linetty,wreszcie się sprawdził, i te podanie Jóżwiaka rozciagające grę z ok.22 min dają nadzieję ,że będzie dobrze

Giko - 8 września 2020, 6:49:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Łukasz - prawie obroniony rzut karny! Glik robił całą robotę - filar defensywy ale i pod pole karne się zapuszczał - taki piłkarzy nam brakuje, którzy mają hart ducha i grają na petardzie całe 90 minut. Grosicki to już chyba nie jest to turbo co kiedyś...Jóźwiak robił co mógł, Góral, Rybus to samo. Zieliński, Milik, noooo i Krychowiak prawie wcale nie istnieli...jak tak będą grać do tyłu to mnie trafi - trzeba się ruszać do przodu a nie czekać z pełnymi gaciami na kontre!

Real - 8 września 2020, 7:30:00 - *.30.57.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
B i H to żadna drużyna

... - 8 września 2020, 7:31:31 - *.147.106.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dwie rzeczy się nie zmieniają - udająca futbol kopanina Polaków i za ciasne stringi uciskające rozum fansporta.

Że mało. - 8 września 2020, 7:34:10 - *.146.227.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I co to niby było? I co że wygrali jak na to się patrzy nie da. Z Włochami 0:3 I nam brzeczek wraca trenować 3 lige.

Kolejorzfa - 8 września 2020, 7:42:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gra bardzo słaba. Jedyny dobry okres to uważam ostatnie 15 minut pierwszej połowy. Dobrze jednak, że mimo tego udało się wygrać i przybliżyć do utrzymania. Bośnia też nic nie grała po prostu mecz dwóch kopiących drużyn.
Co dziwi nadal najlepsi są ci najstarsi jak Fabiański i Glik, gdzie ten drugi skończył w marcu grę w lidzę. Jedyne na co chyba możemy liczyć to, że jakoś walką uda się nam powstrzymywać przeciwników i z jakiegoś stałego fragmentu lub kontry coś strzelimy, bo, że zbudujemy składną akcję to naprawdę ciężko oczekiwać.

Sssss - 8 września 2020, 7:59:53 - *.klient.alfa-system.net
DZIADY i tylko tyle w temacie !!
PATAŁACHY ta dywizja nie dla nas !!

krzychu - 8 września 2020, 8:24:34 - *.30.57.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
B i H i Polska odbiega od Holandii i Włochów całkiem inne drużyny poziom nieporównywalna

fgdt - 8 września 2020, 8:41:36 - *.30.6.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brzeczek OUT ! ! ! Fuksem wygrali a ogólnie 2 lata regresu zamiast progresu w grze reprezentacji.

fdfhdrt - 8 września 2020, 8:45:02 - *.30.6.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gdyby był BUKSA i FRANKOWSKI to byśmy ich 5:0 rozjechali.

Piorun - 8 września 2020, 11:13:30 - *.dynamic.chello.pl
Czas na podsumowanie tych 2 meczów i mini-zgrupowania reprezentacji. Pierwsza uwaga : Brzęczek musi odejść jak najszybciej. Gdyby przy okazji zniknął ryży z zarządu byłoby super.
Z zawodników - moim zdaniem czas Glika już minął i powinien tak jak Piszczek dać sobie spokój z graniem w reprze.
Po tym co zobaczyłem to ja bym zaryzykował z ustawieniem z trójką obrońców : Bednarek, Walukiewicz, Bochniewicz - Kędziorą i Recą/Rybusem na wahadłach, w środku pola Górlaski, Krychowiak i Zieliński, Jóźwiak jako fałszywy skrzydłowy i Piątek w ataku. W bramce jest tak wybór, że ktokolwiek nie zagra będzie dobrze.

slazak - 8 września 2020, 11:19:51 - *.centertel.pl
Bośnia i Hercegowina faktycznie potraktowała ten mecz ulgowo, sparingowo. Grali rezerwowym zakładem bez 3-4 kluczowych zawodników. Przed nimi dwumecz w barażach i to na niego przygotowują szczyt formy. Nasza reprezentacja poprawnie i tylko poprawnie grała w II połowie. Ciągle brakuje wykończenia akcji ofensywnych celnym, zaskakującym strzałem. Pierwsze 35-40 minut to była piłkarska katastrofa.

ggg - 8 września 2020, 11:51:59 - *.lilonet.pl
podziękujcie wujowi, że nasza młodzieżówka nie awansuje do ME. po uj zabrał 5 podstawowych zawodników z niej, jak w meczu z trzecią kadrą Bośni zagrał tylko Jóźwiak. styl słabiutki, ale Zielu i Krycha muszą pochwalić się fryzurkami z tym czymś na włosach. kadra żelusi

ggg - 8 września 2020, 11:53:39 - *.lilonet.pl

arnold - 8 września 2020, 12:10:54 - *.247.38.29 (*.16.117.158)
@Piorun - i całe szczęście że nie jesteś selekcjonerem, poćwicz sobie swoje taktyki na FM. Czas Glika minął a chłop strzela gola i jest najlepszy w obronie. Od kogo się mają młodzi uczyć jak chcesz wystawić Bednarka i Walukiewicza? Wiek 32 lata dla obrońcy to dla wielu szczyt formy. Kędziora to niech nauczy się najpierw piłkę przyjmować a Jóźwiak dośrodkowywać, strzelać i dogrywać bo jedno jego podanie na drugą flankę poleciało prawie w naszą bramkę Wszedł Grosik i od razu coś się działo. Starsi muszą zasuwać a młodzież sobie stoi. Tak wygląda niestety kadra, młodzi prawie nic nie wnoszą.

Taly - 8 września 2020, 12:45:45 - *.30.54.144.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bosniacy wystawili lekko rezerwowy skład żadna rewelacja

bączek - 8 września 2020, 12:46:21 - *.centertel.pl
arnold dokładnie. Tylko roczniki 80' znają gorycz trenowania w latach dzikiej kapitalizacji lat 90'
grosik 88' z rogu do glika 88' co sam wywalczył miejsce. Nawet z fornalakiem tak robił. Potem rybus 89' do grosika 88' i macie wygraną.
pan bączek nic nie wnosi. Oni po prostu mają doświadczenie, które cudem wczoraj wyszło ponieważ bośniaki jakby grali na stojaka. Dżeko chodził jak mucha po boisku. Nie wiem czemu go dał na 30 minut , a nie na min 45 min ale to głowa ich trenerka.
Wniosek taki, że bączusia na bank zobaczymy do konca roku i jedynie odpadnięcie z ligi A będzie szansą na waszą presję do wy... go

Ianek - 8 września 2020, 12:50:08 - *.centertel.pl
Jak jeszcze slabiej musi zagrac Ziekinski by przestac go powolywac przecidz W napoli chowa sie sie w cieniu innych

Jester - 8 września 2020, 13:18:11 - *.dynamic.chello.pl
raczej histeryczna

Thrud - 8 września 2020, 13:29:52 - *.215.194.109-internet.zabrze.debacom.pl
Szczęśliwe zwycięstwo po mocno chaotycznej grze, ale - paradoksalnie - cel osiągnięty: 3 punkty na wyjeździe z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie.
Dobra decyzja sztabu - dopóki nie będzie silniejszego całego składu trzeba wystawiać najsilniejszych w meczach o utrzymanie z najsłabszym rywalem ze stawki, a testować młodszych na tle najsilniejszych rywali, do których na razie nie podskoczymy.
W ten sposób mamy za darmo 4 sparingi z drużynami z topu (Holandia, Włochy), których zorganizowanie kosztowałoby inaczej wiele zachodu.
Można tak robić dopóki nie doczekamy się 25-26 zawodników na wysokim poziomie, minimum po 2 na każdą pozycję.

Porażka - 8 września 2020, 13:38:19 - *.147.34.172.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Milik w kadrze to nieporozumienie, połowa składu do wymiany!!!!!

cdn - 8 września 2020, 15:09:28 - *.play-internet.pl
Jóżwiak i Góralski jedyni co chciało im się grać.

moya - 8 września 2020, 19:01:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piątek gdyby grał, byłoby lepiej. Ponadto Klich powinien rozegrać cały mecz, a nie ogony.

:-) - 8 września 2020, 19:40:24 - *.146.40.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co jeden, to mądrzejszy, same selekcjonery na forum, sami by pewnie z Adamiaków swoją reprę zbudowali.

futbolista - 8 września 2020, 20:17:37 - *.bois.qwest.net
teraz, by naprawde sie w polskiej pilce poprawilo,nalezy zyczyc pozostalych meczy przegranie. tak, jak za pana Koncewicza z Italia.
moze wtedy na powaznie dojdzie do roznych zmian, a pierwszenstwo powinno nastapic od zaangazowania dobrego zagranicznego trenera, ktorego nie tylko grajki lecz i caly polski zarzad beda sluchac ! i ani muk przy moltychu !!!!

parada78 - 8 września 2020, 22:03:26 - *.dynamic.chello.pl
Chłopaki maja level , potrzeba zmiany Trenera!

stradivars - 9 września 2020, 0:36:06 - *.gandi.net
Selekcjonerow u nas ci pod dostatkiem, ale nie ma kim grac, 1:1

oskar - 9 września 2020, 14:46:25 - *.promax.media.pl
Ciekawe kiedy ostatni raz wygraliśmy odrabiając stratę w meczu o punkty na terenie rywala?