8 września 2020, 22:41:07 - dagazka
LN: Gol Fatosa Bećiraja w reprezentacji Czarnogóry

Fatos Bećiraj z Wisły Kraków zdobył bramkę dla reprezentacji Czarnogóry w wygranym 1-0 (0-0) wyjazdowym meczu 2. kolejki grupy pierwszej dywizji C Ligi Narodów z Luksemburgiem. 32-letni napastnik grał od 75. minuty, gdy z boiska zszedł Dino Islamović.

8 września 2020, 20:45 - Luksemburg (Stade Josy Barthel)
Luksemburg 0-1 Czarnogóra
Fatos Bećiraj 90 (k)

żółte kartki: Christopher Martins, Vincent Thill, Dirk Carlson, Vahid Selimović - Momčilo Raspopović, Stefan Savić.
czerwona kartka: Christopher Martins (84. minuta, Luksemburg, za drugą żółtą).

sędziował: Lawrence Visser (Belgia).

Mecz bez udziału publiczności.

W drużynie gości cały mecz rozegrał Igor Vujačić (niegdyś Widzew II Łódź), a Vukan Savićević (kiedyś Wisła Kraków) i Darko Bulatović (dawniej Miedź Legnica i Czarni Żagań) spędzili spotkanie na ławce rezerwowych.

Wiślak - 8 września 2020, 22:43:14 - *.play-internet.pl
No to teraz już naprawdę wiśle należą się większe pieniądze z praw telewizyjnych. Przecież bez tego klubu nie byłoby ekstraklasy buahahahahaha.

devlieger - 8 września 2020, 22:43:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żenada. Symulka roku, karnego być nie powinno. Brak VAR-u w Lidze Narodów to jakieś nieporozumienie. Szkoda Luksemburczyków, bo lepiej grali w piłkę. Najpierw sędzia bezpodstawnie wyrzucił Martinsa, a potem karny z kapelusza...

SANmarinok - 8 września 2020, 23:00:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zagraniczni zawodnicy sekstraklapy umieją tylko strzelać amatorom z Luksemburga

ZibiKing - 8 września 2020, 23:02:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
devlieger mylisz się karny sie nalezal bez wątpienia obejrzyj mecz jeszcze raz Luksemburg byl tlem.

dino (L) - 8 września 2020, 23:08:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Prawdziwi koneserzy takie mecze oglądają :-)

devlieger - 8 września 2020, 23:56:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ZibiKing
Chyba jesteś niepoważny. Kontakt był, tylko, że gość się zaczął kłaść jak już przy nim nikogo nie było. Nie możemy gwizdać byle muśnięcia w polu karnym. To była ewidentna symulka, bo upadek nie był zsynchronizowany z kontaktem. To wyglądało tak:
kontakt bramkarza z nogą napastnika napastnik się zorientował, że może wymusić faul upadek bez niczyjej pomocy. Gdyby był VAR to powinien to anulować. Mówisz, że Luksemburg nie istniał? Dużo lepiej operowali piłką, przez ostatnie 15 minut nie schodzili z połowy rywala. Chciałbym, żeby Reprezentacja Polski potrafiła tak grać. Tam każdy był w nieustannym ruchu, ciągłe wyjścia na pozycje. To Czarnogóra nie istniała, grała toporny futbol i wygrała w żenującym stylu.

wojak - 9 września 2020, 6:42:46 - *.play-internet.pl