10 października 2020, 12:00 - Wrocław (Stadion Piłkarski Oporowska)
Śląsk II Wrocław 2-0 Chojniczanka Chojnice
Szymon Krocz 35, Grzegorz Kotowicz 90

Śląsk II: 1. Michał Szromnik - 8. Bartosz Boruń, 28. Konrad Poprawa, 17. Mariusz Pawelec, 29. Olivier Wypart - 24. Piotr Samiec-Talar (57, 18. Patryk Caliński), 20. Marcin Szpakowski, 23. Szymon Lewkot, 33. Rafał Makowski (90, 7. Grzegorz Kotowicz), 11. Szymon Krocz (70, 14. Mateusz Maćkowiak) - 9. Sebastian Bergier.

Chojniczanka: 1. Paweł Sokół - 90. Jan Mudra (46, 71. Serhij Napołow), 3. Marcin Grolik, 38. Martin Klabník, 20. Michał Grobelny - 79. Szymon Emche (46, 18. Krystian Wachowiak), 4. Paweł Czajkowski (82, 10. Maciej Kona), 9. Robert Ziętarski, 17. Tomasz Mikołajczak, 91. Mateusz Klichowicz (82, 23. Kamil Orlik) - 7. Artur Pląskowski (61, 30. Szymon Skrzypczak).

żółte kartki: Boruń, Maćkowiak - Pląskowski, Grobelny.
czerwone kartki: Bartosz Boruń (55. minuta, Śląsk II, za drugą żółtą) - Tomasz Mikołajczak (55. minuta, Chojniczanka, za obrazę przeciwnika).

sędziował: Mateusz Bielawski (Katowice).
widzów: 159.

z - 10 października 2020, 13:55:59 - *.146.225.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Niezly drukarz z tego sedziego... brak slow.

Olo - 10 października 2020, 13:56:12 - *.petrus.pl
Sędziowanie w tym meczu to jawna kpina z futbolu i z kibiców.

jo - 10 października 2020, 13:59:23 - *.hsi16.unitymediagroup.de
z takimi wynikami na wyjezdzie to Chojniczanka moze zapomniec o awansie

Glonojad - 10 października 2020, 14:00:22 - *.ip4.greenlan.pl
Dobry weekend dla Wrocławia. Wczoraj Ślęza 2:0 na wyjeździe w Bytomiu. Dzisiaj rezerwy Śląska 2:0 u siebie z jedym z faworytów do awansu.

kotmasza18 - 10 października 2020, 14:02:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czy to rezerwy Śląska takie mocne? a może Chojniczanka taka słaba?.Nie ani jedno ani drugie to bardzo uczynny sędzia gwiźdźący pod Śląsk i rezerwy Śląska, podparte zawodnikami z pierwszego zespołu który nie gra, w związku z przerwą na Reprezentacje Polski.

zen - 10 października 2020, 14:02:33 - *.146.242.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
trzeba grać a nie gadać a już byli mistrzami i zrobiono z nich zdecydowanych faworytów a jak widać przegrywają z ogórkami--i to nie Chojniczanka jest faworytem tej ligi oby załapała baraże

Mama je - 10 października 2020, 14:05:51 - *.dip0.t-ipconnect.de
Bardzo słabo Chojniczanko....bardzo słabo.Na utrzymanie skład ok

picolo - 10 października 2020, 14:09:26 - *.static.ip.netia.com.pl
aby panie ze slaska baty zebraly

MKS - 10 października 2020, 14:10:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To co sędzia odwinął w tym meczu to kpina...zdecydowanie chciał być nr.1 tego spotkania i to mu się udało nie zmienia to jednak faktu że błędy w pierwszej połowie naszej drużyny na prawej obronie to wielbłądy przez duże „W”

M. - 10 października 2020, 14:32:15 - *.dynamic.chello.pl
Hehe, Mikołajczak miał pecha, że akurat stał przy nim mikrofon. Chyba już na zawsze zostanie zapamiętany jako prostak.

... - 10 października 2020, 14:36:20 - *.30.49.244.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ukłuci Kroczem...

ChG Fan 52 - 10 października 2020, 14:37:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Michał Dawaj do Chrobrego! Marnujesz się Chłopie 😊 !..

Dawid - 10 października 2020, 14:40:15 - *.petrus.pl
Sędzia coś Ty tam dzisiaj za jaja robił 🤣🤣🤣, mocny jest chyba miał na kuponie że Chojniczanka nie strzeli :D ważne że zarobił chłopczyna jutro każdy zapomnie a $ się zgadza

Miki - 10 października 2020, 14:40:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szromnik M dawaj do Chrobrego tu twoje miejsce!

fefe - 10 października 2020, 14:40:43 - *.dynamic.chello.pl
przecież wszystkie decyzje sędziego prawidłowe z tego co obejrzałem na youtube

Dawid - 10 października 2020, 14:49:10 - *.petrus.pl
Do fefe Ty to chyba bocznym byłeś że widziałeś tam prawidłowe decyzję

BejbAG - 10 października 2020, 15:00:01 - *.ip4.greenlan.pl
@kotmasza18 w Śląsku z pierwszej drużyny to na upartego zagrał tylko Pawelec. Chojniczanka jest cieniutka i chyba na dłużej zagości na 3 poziomie, który jest adekwatny dla klubu z prowincjonalnego miasteczka.

fefe - 10 października 2020, 15:00:36 - *.dynamic.chello.pl
Jest mecz na youtube, podaj mi merytorycznie o jakie złe decyzje Ci chodzi

Micki falu - 10 października 2020, 15:34:45 - *.master.pl
Jak nie można wygrać z juniorami to winny sędzia? ? Pawelec , Szromik rezerwowi w składzie i ból. ......

uhahany - 10 października 2020, 16:12:10 - *.centertel.pl
Rezerwy klubów bekoklasy powinny grać w I Lidze, a tu w II tylko 2. Leszek i śląsk. Lepsze przetarcie dla potencjalnych młodych talentów, więcej korzyści dla repry.

Chojniczan - 10 października 2020, 17:16:42 - *.play-internet.pl
Mikołajczak Baranie odejdź już z Chojniczanki! !! Przez Twoje zachowanie kartki tylko dostajesz non stop i oslabiasz drużynę! ! Karnych też nie strzelasz a bramki to nie pamiętam kiedy w lidze strzeliles !! Także jak masz jaja i honor to odejdź! !

vito - 10 października 2020, 17:56:45 - *.dynamic.chello.pl
Piękne transfery Chojniczanki XDDD Połowa nie gra, kilku gra słabo plus Napołow. Co za dramat.

pfff - 10 października 2020, 18:09:34 - *.230.155.235
Nie wiem co to za ból d... niektórych chojniczan. Obraz gry był taki, że faworyt (Chojniczanka) dłużej utrzymywał się przy piłce, ale przez większą część meczu nie radził sobie z obroną Śląska. Pawelec i Szromnik zjadli większość ataków przeciwników. Natomiast dobra organizacja gry, być może trochę zasługi tu Lavicki - i gole zdobyte po ładnych kontratakach - to wystarczyło do zwycięstwa gospodarzy . Sędzia mógł równie dobrze nikogo nie usuwać z boiska, ciężko mi powiedzieć co tam właściwie zaszło, tak czy siak było po równo, i Chojnice mogą narzekać jedynie na swoją indolencja, aczkolwiek Śląsk miał też ze 2-3 wyśmienite okazję, które juniorzy zmarnowali.

pfff - 10 października 2020, 18:55:35 - *.230.155.235
Sprostuje - „ciężko powiedzieć co się stało” w kontekście co zrobił Boruń, raczej to przypadkowe było i kartkę dostał dzięki krzykom Mikołajczaka. Co do tego co krzyknął Mikolajczak i jak to wyraźnie słychać było to słuszna czerwona. Mógłby nie dostać w wielu podobnych sytuacjach gdyby nie było tak cicho w około. Inne decyzje poprawne, szczególnie nieuznana bramka Chojnic.

mario - 10 października 2020, 19:32:12 - *.dynamic.mm.pl
jak słysze od lat , ze sedzia taki owaki,sraki itd to juz nudne, a piłkarzyki jacy, moze tak juz dosc pieprzenia ze to sedzia mecz popsuł itd. oczywiscie zdarzaja sie , ale zawsze 22 graczy roztrzyga o losach meczu. A kibice , no cóz, to tylko ludzie o małej wiedzy o futbolu i przepisach, wazne ze pokrzycza, wypiją, poblizgaja i sa spełnieni

Olo - 10 października 2020, 20:27:48 - *.petrus.pl
To nie był sprawiedliwy mecz

zibi1 - 10 października 2020, 21:01:12 - *.42.13.104.alfanet24.pl
Po meczu ze Skrą narzekali na sztuczną murawę, teraz narzekają na sędziów

Peter - 10 października 2020, 22:28:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chojniczanka to główny kandydat do awansu. Mądrze budowany klub, solidne podstawy finansowe, w końcu madry trener i dobrzy piłkarze. Porażki będą się zdarzały, to część futbolu.