11 października 2020, 19:53:16 - bartekwr9
LN: Gol Niki Kaczarawy i występ Waleriana Gwilii w reprezentacji Gruzji

Walerian Gwilia (Legia Warszawa) i Nika Kaczarawa (Lech Poznań) wystąpili w reprezentacji Gruzji w rozegranym w Tychach zremisowanym 2-2 (0-1) meczu 3. kolejki drugiej grupy dywizji C Ligi Narodów z Armenią. Kaczarawa strzelił gola i został zmieniony w 80. minucie przez Elgudżę Lobdżanidzego. Gwiliia zszedł z boiska w 61. minucie, gdy zastąpił go Tornike Okriaszwili.

11 października 2020, 18:00 - Tychy (Stadion Miejski Tychy)
Armenia 2-2 Gruzja
Chorien Bajramian 6, Henrich Mchitarjan 89 (k) - Nika Kaczarawa 46, Tornike Okriaszwili 74

żółte kartki: Warazdat Harojan, Chorien Bajramian, Edgar Babajan - Giorgi Nawalowski, Dżaba Kankawa, Murtaz Dauszwili.

sędziował: Ivan Bebek (Chorwacja).

Mecz bez udziału publiczności.

Cały mecz w reprezentacji Gruzji zagrał Waleri Kazaiszwili (kiedyś Legia Warszawa), a na ławce pozostał Lasza Dwali (w przeszłości Śląsk Wrocław i Pogoń Szczecin).

fansport - 11 października 2020, 20:30:11 - *.dynamic.chello.pl
co za emocjonująca grupa, wszyscy mają szanse awansować i wszyscy mogą spaść.

11 - 11 października 2020, 20:48:28 - *.146.100.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To tak jak w polskiej lidze.

Krzychu - 12 października 2020, 0:32:36 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
No to teraz Gruzini dwumecz z Macedończykami. Najpierw w środę w LN a drugi w listopadzie barażowy o ME.

Wilson - 12 października 2020, 11:55:21 - *.66.33.2.aviso.ci
To symboliczne, że Ormianie wybrali Polskę na mecz z Gruzją. Zawsze byli u nas goszczeni jak bracia.

ff - 12 października 2020, 13:41:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gwilia bez formy
Straci miejsce w Legii i reprezentacji

Pab(L)o - 13 października 2020, 9:54:58 - *.play-internet.pl
No i świetnie, że mecz się odbył u nas. Ciekawe, gdzie ten matołek, co tu na forum nawoływał do odwołania meczu ze względu na... zagrożenie terrorystyczne, które wymyślił.