13 października 2020, 22:38:12 - dagazka
LN: Fatos Bećiraj wystąpił w reprezentacji Czarnogóry

Fatos Bećiraj z Wisły Kraków wystąpił w reprezentacji Czarnogóry w przegranym 1-2 (1-1) meczu 4. kolejki grupy pierwszej dywizji C Ligi Narodów z Luksemburgiem. 32-letni napastnik pojawił się na boisku w 66. minucie, zastępując Dino Islamovicia.

13 października 2020, 20:45 - Podgorica (Stadion Pod Goricom)
Czarnogóra 1-2 Luksemburg
Igor Ivanović 34 - Edvin Muratović 42, Danel Sinani 86

żółte kartki: Nikola Vukčević, Marko Simić, Igor Ivanović, Momčilo Raspopović - Leandro Barreiro.
czerwone kartki: Marko Janković (90. minuta, Czarnogóra, za uderzenie przeciwnika), Marko Simić (90. minuta, Czarnogóra, za drugą żółtą) - Olivier Thill (90. minuta, Luksemburg, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Sascha Stegemann (Niemcy).

Wśród powołanych do reprezentacji Czarnogóry znaleźli się także zawodnicy z przeszłością na polskich boiskach. Darko Bulatović (Miedź Legnica i Czarni Żagań), Igor Vujačić (Widzew II Łódź) i Miloš Dragojević (Widzew Łódź) spędzili mecz na ławce rezerwowych, a Damir Kojašević (Jagiellonia Białystok i Górnik Łęczna) pozostał poza kadrą. Z powodu kontuzji na zgrupowanie nie dotarł Vukan Savićević (Wisła Kraków).

fansport - 13 października 2020, 22:39:57 - *.dynamic.chello.pl
kopacze z ekstraklapy zagrali i dlatego przegrali.

Wiślak - 13 października 2020, 22:41:34 - *.play-internet.pl
Wypłacić natychmiast pieniądze wiślę za tę porażkę!

slazak - 13 października 2020, 23:04:50 - *.centertel.pl
Goście poklepali się w emocjach po twarzach w pozycji horyzontalnej (trudne słowo 😀) i od razu po czerwonej kartce dostali. Sędzia kalosz, albo może tak rygorystyczne już są przepisy? Rozumiem jakby krew by się polała...

Szczotka - 14 października 2020, 0:08:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak się czyta jego nazwisko? Wycieraj?

DDp - 14 października 2020, 0:18:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiedyś męczyliśmy się z Czarnogórą na wyjedździe 2-2, a teraz przyjeżdża tam Luksemburg i wygrywa taki zjazd ten Czaronogóry?

SS - 14 października 2020, 0:34:47 - *.play-internet.pl
A nie pomyślałeś o tym że to Luksemburg z roku na rok notuje progres? Ile oni muszą udowadniać Polaczkom, że skończyły się czasy kelnerstwa w Luksemburgu. Drużyna w LE, regularne pokonywanie taki państw jak Bułgaria, Czarnogóra, taką Mołdawię to odprawiają z kwitkiem, a nawet z Francją urwą punkt.

. - 14 października 2020, 5:27:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@14 words: Przecież skoro "Kosowo to Serbia", to Bećiraj jest Serbem, w końcu pochodzi z Kosowa ;).

Bolo - 14 października 2020, 8:09:04 - *.61.170.155.static-de.cachezone.net
Ten mecz wyglądał na jakąś ustawkę, bo Czarnogóra atakowała, a Luksemburg strzelał bramki

Kis86 - 14 października 2020, 8:55:56 - *.ip4.balmont.pl
Pod postami o Wiśle Kraków, wszystkimi postami wypowiada się jakiś"Wiślak" cały czas coś bredząc o kasie. Rozumiem że najpewniej to osoba chora psychicznie, ale czy nie ma opcji zblokowania jego IP?! Robi się to już niesmaczne, delikatnie mówiąc

kibol - 14 października 2020, 12:04:27 - *.pa.nsw.optusnet.com.au