14 października 2020, 22:38:56 - PiotrM
LN: Florian Loshaj wystąpił w reprezentacji Kosowa

Florian Loshaj z Cracovii zagrał w reprezentacji Kosowa w zremisowanym 0-0 (0-0) meczu 4. kolejki grupy trzeciej dywizji C Ligi Narodów z Grecją. 24-letni pomocnik rozpoczął spotkanie w wyjściowym składzie, został zmieniony w 34. minucie przez Anela Rashkaja.

14 października 2020, 20:45 - Ateny (Olimpiakó Stádio Athínas Spýros Loúis)
Grecja 0-0 Kosowo

żółte kartki: Dimítris Kourbélis, Andréas Bouchalákis - Herolind Shala, Florent Hadërgjonaj, Florent Hasani.

sędziował: Roi Reinshreiber (Izrael).

W 19. minucie Tássos Bakassétas (Grecja) nie wykorzystał rzutu karnego (Arijanet Muric obronił).

borubar - 15 października 2020, 1:09:40 - *.bchsia.telus.net
Do rurkowiec. A dolny slask I pomorze niemieckie.

do borubar - 15 października 2020, 12:18:48 - *.free.aero2.net.pl
Nie porównuj jak się nie znasz.

Plk - 15 października 2020, 16:17:47 - *.30.55.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kosovo je Srbija

adasio - 16 października 2020, 17:09:34 - *.130.6.44
Wywalcie te polityczne komentarze. Niedobrze mi się robi gdy za każdym razem widzę te same teksty. Każdy mecz Kosowa i znowu to samo. Wiem, że Putin dobrze płaci ale tu jest o sporcie.

krakus - 16 października 2020, 18:02:57 - *.play-internet.pl