31 października 2020, 18:57:47 - bartekwr9

31 października 2020, 17:00 - Siedlce (stadion ROSRRiT)

Pogoń: 12. Rafał Misztal - 28. Marcin Kozłowski I, 15. Piotr Pierzchała, 18. Ivan Očenáš, 14. Bartłomiej Olszewski - 11. Ishmael Baidoo (78, 22. Maciej Górski), 6. Mateusz Piotrowski (55, 31. Bartosz Brodziński), 7. Piotr Marciniec, 10. Marcin Kozłowski II (46, 77. Eryk Więdłocha), 23. Franciszek Wróblewski - 9. Kamil Walków (85, 19. Miłosz Przybecki).

Radomiak: 12. Mateusz Kochalski - 14. Damian Jakubik, 16. Mateusz Cichocki, 30. Mateusz Bodzioch, 3. Artur Bogusz - 9. Leândro, 11. Michał Kaput, 55. Meik Karwot, 90. Jakub Nowakowski, 7. Miłosz Kozak (73, 25. Damian Gąska) - 19. Karol Angielski (42, 13. Karol Podliński).

żółte kartki: Brodziński, Olszewski - Jakubik, Kaput, Nowakowski.

sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).

Mecz bez udziału publiczności.

Fortuna Puchar Polski 2020/2021

Waldek - 31 października 2020, 19:02:19 - *.146.102.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale to przykre w 90 minucie stracić bramkę radom w kolejnej rundzie za burtę rumuniarze

Wakarpl - 31 października 2020, 19:03:00 - *.master.pl
Słaby był to mecz, ale dobrze, ze bez dogrywki.

xD - 31 października 2020, 19:03:01 - *.gemini.net.pl
NA FARCIE ALE DO PRZODU. Gol w 97 minucie. Trudny mecz - czekamy na Lecha Poznań - przydałby się jakiś fajny mecz w Radomiu z dobrym rywalem, którego tu dawno nie było :D

kibic - 31 października 2020, 19:03:45 - *.play-internet.pl
Pogoń słynie z super końcówek a tu proszę :D

kibic - 31 października 2020, 19:04:50 - *.dynamic-2-waw-k-4-1-0.vectranet.pl
Ten mecz potwierdza to, że pomiędzy II ligą a I ligą tak naprawdę nie ma dużej przepaści pod względem piłkarskiej jakości. Przepaść dopiero zaczyna się między I ligą a Ekstraklasą...

Snofru - 31 października 2020, 19:05:05 - *.dynamic-4-waw-k-4-3-0.vectranet.pl
To teraz Choiniczanka i 1/4

Bez zasad - 31 października 2020, 19:08:29 - *.252.128.34
No coz, siedlcoki znowu dostaly zasluzenie baty!
Coz mozna spodziewac sie po kanciarzach? Karma w nich uderzyla!

Grzechu - 31 października 2020, 19:08:52 - *.play-internet.pl
Dalej czekajta na Lecha to was rozniesie na kawałki łącznie z tym całym Radomiem warchlaki Rumunskie

Siła Wlewu - 31 października 2020, 19:10:17 - *.centertel.pl
Siedlcoki i tak długo wytrzymali trudy walki z pierwszoligowcem. Widać poszedł dzisiaj wlewik

lis - 31 października 2020, 19:10:58 - *.227.191.73
Bezdomni farciarze grają dalej-haha..

Mily - 31 października 2020, 19:11:43 - *.252.128.34
Ohyda Pogon Wstret Siedlce!

Eldo - 31 października 2020, 19:19:27 - *.adsl.inetia.pl
Naprawdę oni w tych Siedlcach myślą ze Przybecki to zawodnik który da im jakość ? Jak on już ledwo chodzi ... naiwniacy

Kochaniutk - 31 października 2020, 19:20:42 - *.252.128.34
"Sok pomaranczowy" nie byl wystarczajaco mocny?!
Moze zmiencie dostawce siedlcoki na tego z sezonu 19/20!

Marko - 31 października 2020, 19:21:09 - *.8.180.207.ipv4.supernova.orange.pl
W następnej rundzie dostaną Warte Poznań i pozamiatane

lis - 31 października 2020, 19:27:53 - *.227.191.73
Do Marko tylko gdzie wtedy będą grać??

under46 - 31 października 2020, 19:28:37 - *.dynamic-4-waw-k-1-2-0.vectranet.pl
Piłka nożna to ciekawa dyscyplina sportu. Wynik zawsze nieprzewidywalny, do ostatniego gwizdka sędziego. Pogoń Siedlce, jezeli chodzi o sytuacje meczowe, praktycznie nie istniała. Radomiak miał multum sytuacji, by z najmniej oczywistej strzelić bramkę, w ostatniej akcji meczu. Kuriozum, ale jednak wynik uczciwy.

Marco - 31 października 2020, 19:31:31 - *.8.180.207.ipv4.supernova.orange.pl
@lis w Radomiu na stadionie Broni Radom

Gjmj - 31 października 2020, 19:33:40 - *.opera-mini.net (*.0.85.106)
Wszyscy coviduja a My gramy i wygrywamy. Nie wazne jak ale jestesmy w nastepnej rundzie. Pokonalismy Pogon i tyle w temacie. Brawo. Druzyna. Lecimy dalej. Radomiak Radom.

GrzechuSch - 31 października 2020, 19:36:28 - *.gemini.net.pl
@grzechu - może i rozniesie, lepiej odpaść po fajnym meczu z fajnie grającą drużyną niż po 0:1 z jakąś Stalą Mielec.
Pucharu i tak nie wygramy, więc chciałbym jakiś fajny meczyk zobaczyć w Radomiu.

Radom - 31 października 2020, 19:37:12 - *.146.96.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo zieloni. Czrkamy na Górnik Zabrze

#%# - 31 października 2020, 20:05:54 - *.play-internet.pl
Nie dla warchołów w ekstraklasie. Warta dopełniła latem dzieła dlatego teraz im kibicuje.

oldengate - 31 października 2020, 20:09:53 - *.neanet.pl
Radomiak multum sytuacji??? Jak nie stać kogoś na dobry transfer od dostawcy Internetu, to pewnie oglądał przycinającą się co chwila tę samą sytuację, bo Radomiak może miał 4-5 dogodnych sytuacji, ale takich DOGODNYCH, ale chyba kogoś poniosła fantazja, jeżeli do multum sytuacji zalicza przebicie się na połowę rywali ;-) Pogoń tez swoje miała.

kibic - 31 października 2020, 20:41:21 - *.dynamic-2-waw-k-4-1-0.vectranet.pl
Derby dwóch potencjalnych przyszłych stolic województwa mazowieckiego po szykowanym przez PiS podziale Mazowsza i wydzieleniu Warszawy. W Siedlcach ma być ponoć siedziba marszałka, w Radomiu wojewoda

do marco - 31 października 2020, 20:41:32 - *.dynamic.chello.pl
do marco koluniu to nie jest stadion broni tylko stadion miejski powinienes to wiedziec

Radom - 31 października 2020, 20:54:08 - *.play-internet.pl
Waldemarze, kucnij i zagraj na mojej fujarze.

Cjaj - 31 października 2020, 20:58:35 - *.opera-mini.net (*.0.83.253)
Wygrala druzyna lepsza i lepiej ułozona taktycznie. Majac duzo potecjal pilkarski. Druzyna Radomiaka wszystkie te cechy miala i wygrala. Powodzenia w dalszych. Rundach.

Jaro - 31 października 2020, 22:19:44 - *.146.97.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Najlepiej niech trafią na Wartę Poznań to będzie wiedziała co z rumunami zrobić

Roger - 31 października 2020, 23:04:12 - *.dynamic-2-waw-k-3-2-0.vectranet.pl
Może ktoś wie jaką kontuzję odniósł Angielski. W Pogoni w I połowie podobał mi się Wróblewski . Wygrał zespół lepszy . Obserwuję Radomiaka przez ipla i po raz pierwszy w tym sezonie widziałem obiektywne sędziowanie

Paolo KKS - 31 października 2020, 23:05:53 - *.centertel.pl
Rezerwy Legii ledwo ledwo.

Garbarnia - 31 października 2020, 23:06:59 - *.dynamic-4-waw-k-3-3-0.vectranet.pl
Damian Jakubik Damian Jakubik Damian Jakubik

RRR - 31 października 2020, 23:27:12 - *.mbb.telenor.dk
Var- ta to najlepszy druk na banknoty dla sędziów w mennicy Państwowej drukują same wysokie nominały. Każdy sędzia to powie, że Var-tę kochają sędziowie!

leon - 31 października 2020, 23:41:18 - *.231.21.37.koba.pl
A jak zachowywali się kibice obu ekip? Pozabierali sobie nawzajem legijne szaliki do spalenia? W sumie można było pozwolić sobie na wyjazd i zrobić jakąś ustawkę, niedaleko jest.

Ajsmen1910 - 31 października 2020, 23:51:24 - *.play-internet.pl
Leon ta pozabierali ale to kibicom lecha i wrzucili do morza...

Broniarz - 1 listopada 2020, 4:08:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale fart bezstadionowychw następnej rundzie zostaniecie sprowadzebi na ziemieNasza Broń pojechała z Huraganem MorągNas komplet na Narzucie4 tysDrugie tyle stało pod stadionemBo nie wszyscy się zmieścili

Broniarz - 1 listopada 2020, 6:59:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie moge się doczekaćKiedy nasza wielka Broń zagra przy oświetleniuprzy komplecie publicznościA was ilu będzie na mecze chodzić?Chociaż ze 100 będzie?

Broniarz - 1 listopada 2020, 7:02:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@RRR przyjedz kiedyś z tej DaniDo RadomiaZobaczysz jak bawią się na trybunach Chłopcy z placu BroniBo to my utrzymujemy przy życiu poziom kibicowski w RadomiuBo wy zabardzo się nie liczycie na mieście

ryba - 1 listopada 2020, 8:40:44 - *.dynamic-4-waw-k-1-1-0.vectranet.pl
broniarz garbarnia i inni boli was ten radomiak ma bolec bajkopisarze

fachura - 1 listopada 2020, 9:03:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co to za nazwa dla klubu ,,Broń,, równie dobrze mógłby się nazywać np.Hokus Pokus,,albo dajmy nato ,,Pancerfaust,,zmieńcie tę nazwę.

bax - 1 listopada 2020, 10:24:15 - *.181.233.2
Do kibic. Czy ja wiem, czy jest taka przepaść między I ligą a Ekstraklasą? Przykład Rakowa, który był w zeszłym sezonie jako beniaminek rewelacją rozgrywek, a w tym jest liderem rozgrywek, potwierdza, ze wielkiej różnicy nie ma.

kibic - 1 listopada 2020, 10:37:08 - *.centertel.pl
W poprzednim sezonie Raków zajął 10. miejsce. Przeskok z zaplecza do Ekstraklasy jeszcze był widoczny. Dopiero w tym sezonie, po zdobytym doświadczeniu idą jak burza.

TW Bolek - 1 listopada 2020, 12:10:39 - *.dynamic-4-waw-k-4-2-0.vectranet.pl
Broniarz jeszcze zapomniałeś dodać ,że było jeszcze w parku koło stadionu 10 byłych milicjantów- ojców założycieli Broni

Resoviak - 1 listopada 2020, 15:30:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie moge się doczekać meczu z radomiakiem.Bo będzie kogo wreszcie obić.

Rrr1910 - 1 listopada 2020, 16:06:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Resoviak ale mnie żeś rozbawił ! W ten smutny dzień ! Dziękuję

Dj Ambrozo - 1 listopada 2020, 16:50:44 - *.147.38.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Widzę wszyscy obijaja tego radomiaka

ruthger - 1 listopada 2020, 17:38:31 - *.146.96.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do Marco: Prześledź, Gościu, historię Stadionu i "niechcący" zauważ łaskawie, że Stadion im. Marszałka Piłsudskiego przy ul. Narutowicza w Radomiu nie jest ani Broni ani Radomiaka, bo jest własnością MOSiR, czyli Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji!!! A to, że krzesełka są broniarskich barwach o niczym nie świadczy. Czołem, Qrczę!!!

Marco: e jest ani Broni ani Radomiaka, bo jest własnością MOSiR, czyli Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji!!! A to, że krzesełka są w broniarskich barwach o niczym nie świadczy. Czołem, Qrczę!!!

y - 1 listopada 2020, 17:55:10 - *.146.229.142.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wszyscy milicjanci pilnują teraz kościołów i rodzinnego bunkra TW balbiny.