4 listopada 2020, 19:23:26 - gabrielba
Arka utrzymała się na powierzchni

W środowym meczu 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski Arka Gdynia wygrała u siebie 2-0 (1-0) z Koroną Kielce. Awans do kolejnej rundy gospodarzom zapewnili Marcus Vinícius uderzeniem z rzutu karnego i Maciej Jankowski. "Arkowcy" grali w osłabieniu od 65. minuty, kiedy to za drugą żółtą kartkę boisko opuścił Bartosz Kwiecień.

4 listopada 2020, 17:30 - Gdynia (Stadion Miejski)
Arka Gdynia 2-0 Korona Kielce
Marcus Vinícius 18 (k), Maciej Jankowski 76

Arka: 30. Kacper Krzepisz - 15. Arkadiusz Kasperkiewicz, 29. Michał Marcjanik, 26. Adam Danch, 17. Adam Marciniak - 77. Mateusz Żebrowski (90, 46. Jakub Wawszczyk), 99. Bartosz Kwiecień, 25. Szymon Drewniak, 20. Mateusz Młyński (89, 37. Bartosz Boniecki), 8. Marcus Vinícius (59, 10. Juliusz Letniowski) - 7. Maciej Jankowski (79, 23. Rafał Wolsztyński).

Korona: 97. Jakub Osobiński - 6. Jacek Podgórski (87, 16. Wiktor Długosz), 4. Themistoklís Tzimópoulos, 71. Remigiusz Szywacz, 23. Kornel Kordas - 8. Zvonimir Petrović (71, 25. Grzegorz Szymusik), 37. Iwo Kaczmarski, 55. Marcel Gąsior (87, 33. Piotr Basiuk), 19. Paweł Łysiak (87, 29. Dawid Lisowski), 11. Émile Thiakane - 9. Maciej Firlej (79, 10. Jacek Kiełb).

żółte kartki: Marciniak, Kwiecień, Młyński, Drewniak - Petrović, Gąsior, Kiełb.
czerwona kartka: Bartosz Kwiecień (65. minuta, Arka, za drugą żółtą).

sędziował: Wojciech Myć (Lublin).

Mecz bez udziału publiczności.

Fortuna Puchar Polski 2020/2021

Domingos - 4 listopada 2020, 19:24:06 - *.30.48.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Panie Bartoszek to byla pilka nozna?

Mim - 4 listopada 2020, 19:24:43 - *.play-internet.pl
Brawo Arka.pozdro z Koblenz!!!

Jan - 4 listopada 2020, 19:33:33 - *.147.103.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobra jest. Arka grała lepiej w dziesiątkę niż w pełnym składzie i wtedy nie dała gościom żadnych szans.
Teraz trudniejszy mecz w lidze.

Jędrzejów - 4 listopada 2020, 19:38:43 - *.dynamic.chello.pl
Panie Bartoszek, nie za wcześnie te zmiany w 87 minucie?

Dancer - 4 listopada 2020, 19:39:48 - *.play-internet.pl
Trudno było nie wygrać z rywalem, który do niedawna siedział 10 dni na kwarantannie a ponadto nie zależy mu na PP...!

Zajmon Leg - 4 listopada 2020, 19:41:11 - *.204.19.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dopoki w Koronie nie będzie inwestora to ta druzyna będzie sobie grala w środku tabeli albo będzie jeszcze gorzej.

MZKS - 4 listopada 2020, 19:43:17 - *.dynamic.chello.pl
Słabo gramy w środku boiska, Jankowski mógł wcześniej wyjaśnić mecz ale jest awans i to najważniejsze.

Kayzer - 4 listopada 2020, 19:54:00 - *.dynamic.chello.pl
Koronie nie zależy na PP. Jestem przekonany, że w sobotę w meczu ligowym w Sosnowcu na pewno nie przegrają a sądzę, że wygrają, taka to drużyna.

Figo - 4 listopada 2020, 20:00:17 - *.30.56.141.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W następnej rundzie Arka za burtę !

ZnaFca - 4 listopada 2020, 20:03:17 - *.play-internet.pl
Teraz przed Koroną 4 mecze w przeciągu kilku dni, zobaczymy co to będzie... Do boju!

Cynways - 4 listopada 2020, 20:08:31 - *.dynamic.chello.pl
No, PP Korona tak jak chciała ma za sobą, niepotrzebnie tylko tak daleki wyjazd był. Teraz czas na ligę gdzie trzeba zasuwać i coś pokazać.

Piciu - 4 listopada 2020, 20:32:22 - *.163.181.181.ipv4.supernova.orange.pl
Hej Arka Gol !!!

Crakoviacz - 4 listopada 2020, 20:47:51 - *.gigainternet.pl
Kibice Cracovii gratuluję awansu drużynie z Gdyni do 1/8 finału.

MZKS - 4 listopada 2020, 21:44:16 - *.dynamic.chello.pl
Mam nadzieję , że w finale zagramy z Pasami.

juras - 4 listopada 2020, 21:53:14 - *.dynamic.chello.pl
Kiedy w końcu sędziowie przestaną nabierać się na symulanta Marcusa.Mieli 2 tygodnie wolnego to pewnie ćwiczyli symulowanie jeszcze rywal jest dwa metry od Marcusa a ten juz się kładzie na murawie.

helo - 4 listopada 2020, 23:55:51 - *.dynamic.mm.pl
do juras: a u ciebie w domu wszyscy zdrowi?

helo - 4 listopada 2020, 23:58:26 - *.dynamic.mm.pl
do figo: ty od dawna jestes za burta swojego zycia

Mzks - 5 listopada 2020, 5:35:48 - *.centertel.pl
Brawo Arusia...czas na Nowy Sacz^^ Sandecja zawsze w naszym zasiegu.Ave

Gugu - 5 listopada 2020, 6:31:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gdzie jest fansport ????? Aaaa zapomnialem on tylko komentuje z zalem kolejne trafienia lewego i zal mu sciska :-)

or - 5 listopada 2020, 6:48:45 - *.dynamic.chello.pl
Arka z meczu na mecz gra coraz gorzej a w Koronie grała prawie połowa młodzieżowców i Arka miała trudności.No cóż z tym trenerem Arce grozi ciągłe obniżanie poziomu gry, ciekawe czym się zakończy???.

abercombie - 5 listopada 2020, 8:35:28 - *.233.246.29
Korona po miesiącu bez meczu i we wciąż nie pełnym składzie nie wyglądała tak źle...

Gdyk - 5 listopada 2020, 8:52:59 - *.dynamic.chello.pl
Za miesiąc w lidze Arka będzie miała z pewnością cięższą przeprawę z Koroną.

ZnaFca - 5 listopada 2020, 9:25:46 - *.play-internet.pl
4 zawodników z rocznika 2000 i jeden 16latek,więcej pograją to będzie pociecha z nich

Waldi - 5 listopada 2020, 11:35:56 - *.146.235.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nijaki B. Wenta niszczy miasto i Koronę dobrze nie będzie

Rafel - 5 listopada 2020, 11:55:55 - *.218.96.44
A teraz ściana w postaci twierdzy Nowy Sącz

MKS KORONA - 5 listopada 2020, 14:21:40 - *.play-internet.pl
@MZKS
nie zagramy, bo Korona odpadła z pucharów, najwyżej że uznają walkower dla Korony

TomiL79 - 5 listopada 2020, 16:58:58 - *.plastcom.pl
Mam nadzieję ,że pan piłkarz Kwiecień za ten sabotaż szybko nie pojawi się w składzie....

zdziwiony - 7 listopada 2020, 10:31:56 - *.elblag.vectranet.pl
Ile razy można tłumaczyć normalnie ręce opadają znawcy się znaleźli. Może tym razem dotrze do was Karny jest wtedy jak sędzia gwizdnie i wskaże 11 metr, a nie po faulu czy ręce.