11 listopada 2020, 17:00 - Łęczna (stadion Górnika)
Górnik Łęczna 2-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Górnik: 33. Maciej Gostomski - 6. Paweł Sasin, 25. Paweł Baranowski, 2. Tomasz Midzierski, 3. Leândro - 17. Karol Struski, 7. Tomasz Tymosiak, 8. Marcin Stromecki (71, 24. Michał Goliński), 9. Aron Stasiak (67, 22. Serhij Krykun) - 19. Przemysław Banaszak (67, 28. Paweł Wojciechowski), 23. Bartłomiej Kalinkowski (76, 26. Adrian Cierpka).

GKS 1962: 81. Mariusz Pawełek - 4. Szymon Zalewski, 2. Mateusz Bondarenko, 29. Michał Rutkowski, 17. Dawid Witkowski - 10. Farid Ali (90, 7. Patryk Skórecki), 6. Lukáš Bielák, 20. Daniel Feruga (62, 30. Łukasz Zejdler), 21. Marek Mróz, 8. Kamil Jadach (66, 28. Jakub Apolinarski) - 99. Daniel Rumin.

żółte kartki: Banaszak - Ali, Rutkowski.

sędziował: Grzegorz Kawałko (Białystok).

Mecz bez udziału publiczności.

W 90. minucie Paweł Wojciechowski (Górnik) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

RZ - 11 listopada 2020, 18:52:56 - *.dynamic.chello.pl
Górnik Łęczna- prawdopodobnie najbardziej farciarski klub na świecie.

juvi - 11 listopada 2020, 18:53:21 - *.cgn.dynamic.surfer.at
sakramencko

🍫 - 11 listopada 2020, 18:53:33 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
bukmachera żądzi piłka 🟤 ale frajerem to też trzeba być 🟢

Polk - 11 listopada 2020, 18:54:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gra Górnika tototalna padaka. Wojciechowski cień piłkarza. Kupię szczęścia pan ma panie Kieres? Stale fragmenty gry kompletnie zero zagrożenia, oddanie piłki.

Daro - 11 listopada 2020, 18:54:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nieprawda. Pierwsze miejsce w farcie ma Legia, ale tylko w Polsce

Betony - 11 listopada 2020, 18:55:15 - *.191.35.107.ipv4.supernova.orange.pl
Poprawmy trochę statystyki: karnego nie strzelono w 90. minucie, natomiast gol padł w 90+4.

GPS - 11 listopada 2020, 18:56:23 - *.dynamic.chello.pl
Bogatemu to i byk się ocieli

Realia - 11 listopada 2020, 18:57:56 - *.dab.02.net (*.65.225.159)
Mecz nudny. Karny tak jak jego wykonanie tj. na wyrost... Szacunek dla Łęcznej i chyba chłopaka od podawania piłek🤭za ostatnią akcję meczu... 20 sekund do końca doliczonych 4 minut a moja GieKSa za je bała... koncentrację. Powiem tak z ŁKSem wreszcie u siebie wracamy do Jastrzębia.

Daro - 11 listopada 2020, 18:58:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Marny mecz, ale trzeba wygrywać nawet jak mało co wychodzi.

stary - 11 listopada 2020, 19:01:27 - *.dynamic.chello.pl
szkoda tego remisu ..

Error404PL - 11 listopada 2020, 19:02:33 - *.dynamic.chello.pl
Oby te szm@ty z Jastrzębia spadły do 2 ligi.

@GPS - 11 listopada 2020, 19:02:43 - *.dab.02.net (*.65.225.159)
Byk ocielił się w Łęcznej w 93m40s... a z Siedlcami dziady przegrały mi Mega kupon w doliczonym czasie, i tak awansowały, byki w Łęcznej jak widać cielą się na potęgę 😜🤣🥳. Pozatym Plus za murawy, Opole ucz cie sie

rob - 11 listopada 2020, 19:03:57 - *.dynamic.chello.pl
Sciebura daj sobie chlopie spokój z trenowaniem na 1 ligowym poziomie niemasz pojecia jak ustawic chlopaków grasz na remis WYPAD Z JASTRZEBIEA miej honor

Error404PL - 11 listopada 2020, 19:05:29 - *.dab.02.net (*.65.225.159)
Dajesz dane i choć na solo, a od naszej GKS od pier do l się.
Ciężko będzie z ŁKS ale wierzę, że po powrocie na własny stadion punkt wyszarpiemy, będzie 0-0

Dunlopp - 11 listopada 2020, 19:06:37 - *.dynamic.chello.pl
Panowie ile jeszcze można... Wojciechowski ewidentnie specjalnie tego karnego nie strzelił... Albo dostał albo ma focha jakiegoś On nic nie gra już od jakiegoś czasu. Jak zwykle dobry mecz Gostomskiegi brawo dla Sasina i Leandro. Karol za bramkę 👏 Adrian też. Było widać brak Śpiączki. ❗❗❗

Kibic - 11 listopada 2020, 19:06:46 - *.30.48.205.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gra Górnika straszna. Jak banda paralitykow. Potykają się o własne nogi. Wykonwca karnego chciał chyba rozwalic ścianę za bramką. Ale kupa szczęścia jak zwykle w końcówce. I dlatego komentarz z mojej strony łagodny. Ale tak naprawdę ciężko się to ogląda mimo sympatii do Górnika. Oni dostają wypłaty za taką grę? Jedynie obrońcy a szczególnie boczni ok. Widać ogranie w ekstraklasie.

polgks - 11 listopada 2020, 19:07:20 - *.play-internet.pl
Kur.... Tylko 2-1 to najmniejszy wymiar kary!!! Dziś totalnie bez gry!!! Jedyny zawodnik to Ali, reszta bez komentarza!!! Wpuszczenie Skóreckiego to jakiś sabotaż!!!! Do boju GKS!!!

2020 - 11 listopada 2020, 19:07:50 - *.centertel.pl
Wojciechowski do rezerw to już nie chodzi o karnego ale ten zawodnik spaceruje po boisku obserwuję to już kilka meczy. Niech wspiera rezerwy

Error404PL - 11 listopada 2020, 19:10:55 - *.dynamic.chello.pl
Hahaha my kibice Odry Opole już wyjaśniliśmy was w 30sek przy ostatnim spotkaniu. NARA leszcze..

Hhhh@wp.pl - 11 listopada 2020, 19:12:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wojciechowski gdzie ta forma? Jeszcze niedawno kluczowy zawodnik a teraz aż żal patrzeć...

Bambi - 11 listopada 2020, 19:16:03 - *.146.231.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szczęśliwe zwycięstwo Górnika

polgks - 11 listopada 2020, 19:19:57 - *.play-internet.pl
Z niecierpliwością czekam na dymisję 🇯🇲🇯🇲🇯
474;

widz - 11 listopada 2020, 19:23:45 - *.alarmadi.pl
Szkoda bo zdrowia chłopaki zostawili sporo.
O ile pomoc jako tako trzymała to w ryzach to obrona robi szkolne błędy. Ataku nie mamy więc nie ma co komentować.Ali bardzo dobry ale sam nie wygra meczu.

ktos - 11 listopada 2020, 19:24:57 - *.dynamic.chello.pl
mie płacz jastrzebski ....bo w 2 lidze nie jest zle a coraz blizej celu

@Error404P - 11 listopada 2020, 19:36:41 - *.internetia.net.pl
zamierzasz sie tak napinac ? ,przypomnij sobie jak dostaliscie od śląska wrocław ,a mieliscie do nas na mecz jechac ;) i bylo was okrągłe 0 bez pozdrowien

1G9K6S2 - 11 listopada 2020, 20:17:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dziejszy mecz chyba już wszystkim niedowiarkom wyjaśnił . Nasza Gieksa może się utrzymać TYLKO I WYŁĄCZNIE dzięki:
A) modlitwie
B) szczęściu .
Liczenie na to, że umiejętności , charakter , czy kunszt trenerski coś wykreują dzisiaj raz na zawsze zostało solone . Chodzony autobus w drugiej połowie pokazał
Nasze umiejętności i ambicje .
Chyba trzeba nowa drużynę z mostiru uformować z Pawełkiem na bramce - spokojnie na 2
Ligę starczy , a i pozytywne emocje będą - a nie zawał serca.

Ryszard - 11 listopada 2020, 21:12:12 - *.147.39.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zarząd Stanaszka do dymisji, tylko długi pokryć proszę.

Zet - 11 listopada 2020, 23:23:09 - *.31.140.163.rybnet.pl
To jest cd dramatu! Jedna niespodziankę zrobil Sciebura w poprzedniej kolejce. Reszta to dramat!!! Zmiana trenera!!! Tak co z ŁKS będzie nowy trener. JUż Łukasik lepszy! Chociaż zdecydowanie lepszy byłby Furlepa!

Obserwator - 11 listopada 2020, 23:29:58 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
Górnik łęczyński nie słusznie zdegradowany z extraklasy 2 krotnie raz nawet o 2 klasy rozgrywkowe więc szczęście tak jak w życiu musi się rownac zero więc teraz pseudo działacze PZPN-u za swe czyny poniosą konsekwencje i wprowadza klub tam gdzie jego miejsce wtedy było i się częściowo zrehabilitują a przy okazji przed reszta spoleczenstwa oczyszcza.

dobrytowar - 12 listopada 2020, 0:20:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@daro: z Ciebie to dopiero 7 nieszczęść. Strasznie ta Legia musi Cię w dupsku uwierać. W sumie po ostatnim meczu to się nie dziwię hehe. Maści pewnie nie zażyłeś, skoro w artykule o Górniku Łęczna i Gks-ie z Jastrzębia o Legii piszesz. W aptekach zabrakło? Może przez neta zamów.

rycho - 12 listopada 2020, 8:52:53 - *.77.76.99
W ostatnich meczach rundy jesiennej Jastrzębie gra jeszcze 6 meczów - (d) ŁKS, (w) Stomil, (d) Zagłębie, (w) Sandecja, (d) Bełchatów i (w) Resovia. Na wiosnę 11 meczów u siebie i 6 na wyjeździe. Jestem pewny że spokojnie uzbieramy tyle punktów że taki stwór jak ktos narobi w spodnie ze złości :D

@rycho - 12 listopada 2020, 9:58:39 - *.174.55.162
Rycho - obawiam się, że mecz z Sandecją będzie ostatnim trenera Ściebury... Liczyłem, że stworzy drużynę - wczoraj to były kołki

rycho - 12 listopada 2020, 10:16:48 - *.77.76.99
Ja nie spodziewam się wielkich fajerwerków w tej rundzie. Przy jednej spadającej drużynie wystarczy dobra runda wiosenna aby wszystko przygotować na następny sezon. Zespół potrzebuje czasu na zgranie i myślę że Ściebura to dobrze wykona. Po prostu trzeba trochę cierpliwości.

@rycho - 12 listopada 2020, 10:30:21 - *.174.55.162
Ja wczoraj porzuciłem nadzieję. Tutaj nawet nie chodzi o niego - drużyna nie ma woli walki i ciągu na bramkę sam Ali nie wystarczy. Grają jak ze związanymi nogami albo jajkami - jak za Skrobacza - byle do 90 minuty, wczoraj się prawie udało - ale w 94 nam pykneli... Mentalnie są słabi - tutaj cos nie gra - jedynie Ali Pawełek coś walczą , Rumin ma średnią 50% w przyjęciu tyłem do bramki piłkę - to trochę mało aby poprowadzić atak
@90 minut - według protokołu meczowego kto inny strzelił brakmę dla GieKaeSu Jastrzębie

rycho - 12 listopada 2020, 10:41:04 - *.77.76.99
Ktoś tu wcześniej się śmiał że uratuje nas albo szczęście albo modlitwa. Ja myślę że szczęście sprzyja tym którzy mają więcej wiary w siebie. Nasi piłkarze są pewnie zdołowani czarną serią bo szczerze mówiąc tych punktów moglibyśmy i powinniśmy mieć więcej. Jeśli kibice nie wierzą w piłkarzy to skąd piłkarze mają wierzyć w siebie?. Wracając do wyśmiewanej modlitwy. Uważam że to naprawdę pomaga. Radzę spróbować. Pozdrawiam wszystkich kibiców Jastrzębia.

@rycho - 12 listopada 2020, 10:53:02 - *.174.55.162
Co do jednego się nie zgodzę, skoro kibice nie wierzą to dlaczego oni mają w siebie wierzyć. To ja się pytam - to jak oni w siebie nie wierzą to jak kibice mają w nich wierzyć ?!

rycho - 12 listopada 2020, 11:05:45 - *.77.76.99
Ja jestem z moim klubem na dobre i na złe ale zawsze życzę mu jak najlepiej, nawet gdy piłkarzom nie idzie. Gdybyśmy spadli to i tak dalej będę kibicem. Ale ja wierzę że nasi piłkarze mają potencjał żeby w tych ostatnich 6 meczach rundy odnieść 3 zwycięstwa.

Barti1962 - 12 listopada 2020, 13:05:16 - *.leon.com.pl
Podzielam zdanie Pana rycho! Gieksa walcząca do konca! piłkarze się zgrywają, wiosna bedzie nasza!

@rycho - 12 listopada 2020, 13:47:21 - *.174.55.162
Rycho & Barti - ile według was trwa "zgrywanie się" ? Dla mnie 15 meczy to wystarczająca ilość - a już ponad tyle prowadzi nas trener Ściebura ... I ciągl nie umieją się zgrać -to ile trzeba 20 - 30 -40 ile meczy ? Szczerze !
Dla mnie problem jest mentalny - wydaje mi się , że im się nie chce grać.

Gks sharks - 12 listopada 2020, 15:53:32 - *.dynamic.chello.pl
Tylko trener,może w ten sposób przegrać.