14 listopada 2020, 19:48:57 - dagazka
LN: Vladislavs Gutkovskis zagrał w reprezentacji Łotwy

Vladislavs Gutkovskis z Rakowa Częstochowa zagrał w reprezentacji Łotwy w zremisowanym 1-1 (0-0) meczu 5. kolejki grupy pierwszej dywizji D Ligi Narodów z Wyspami Owczymi. 25-letni napastnik, który rozegrał całe spotkanie, zaliczył asystę przy bramce dla swojego zespołu.

14 listopada 2020, 18:00 - Ryga (Daugavas stadions)
Łotwa 1-1 Wyspy Owcze
Vladimirs Kamešs 59 - Gunnar Vatnhamar 60

żółte kartki: Mārtiņš Ķigurs, Daniels Ontužāns - Viljormur Davidsen.

sędziował: Nikola Dabanović (Czarnogóra).

Mecz bez udziału publiczności.

Oprócz Gutkovskisa w kadrze Łotwy znaleźli się byli zawodnicy polskich klubów. Antonijs Černomordijs (Lech Poznań), Kaspars Dubra (Polonia Bytom) i Roberts Savaļnieks (Jagiellonia Białystok) rozegrali całe spotkanie, Vladimirs Kamešs (Pogoń Szczecin) grał do 61. minuty, kiedy zmienił go Daniels Ontužāns, Mārcis Ošs (Górnik Zabrze) spędził spotkanie na ławce rezerwowych, a Vladislavs Fjodorovs (Lech II Poznań) i Igors Tarasovs (Jagiellonia Białystok i Śląsk Wrocław) pozostali poza kadrą na ten mecz.

leppard - 14 listopada 2020, 19:53:58 - *.master.pl
Wow remis z Wyspami Owczymi drużyny która na Euro 2004 powinna wygrać z Niemcami ale angielski sędzia nie chciał widzieć karnego na Verpakovskisie. Co za upadek,masakra.

janek - 14 listopada 2020, 20:01:04 - *.play-internet.pl
Ostatni mecz Malta - Wyspy Owcze i coś czuję, że wyspiarze z południa sensacyjnie awansują do dywizji C haha.

def - 14 listopada 2020, 20:01:15 - *.adsl.inetia.pl
@leppard Przecież Farerzy to liderzy grupy i jej faworyt!

^def - 14 listopada 2020, 20:30:50 - *.146.231.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co jeszcze bardziej podkreśla degrengoladę łotewskiego futbolu, skoro to Farerzy są faworytami grupy.

Giovanni - 14 listopada 2020, 20:52:21 - *.centertel.pl
Degrengolada jest i owszem ale za to jak Gutkovskis pięknie mówi po polsku.