15 listopada 2020, 19:52:45 - bartekwr9
LN: Markas Beneta zagrał w reprezentacji Litwy

Markas Beneta (Zagłębie Sosnowiec) wystąpił w reprezentacji Litwy w przegranym 0-2 (0-2) meczu 5. kolejki grupy 4 dywizji C Ligi Narodów z Białorusią. 27-letni obrońca zagrał cały mecz.

15 listopada 2020, 18:00 - Mińsk (Nacionalnyj Olimpijskij stadion Dinamo)
Białoruś 2-0 Litwa
Jewgienij Jabłonskij 5, Maks Ebong 20

żółte kartki: Roman Juziepczuk - Justas Lasickas, Edvinas Girdvainis.

sędziował: Christopher Kavanagh (Anglia).

W szerokiej kadrze Litwy był również Fedor Černych z Jagiellonii Białystok. W kadrach meczowych obu drużyn znaleźli się piłkarze występujący w przeszłości w polskich klubach. Cały mecz w reprezentacji Litwy zagrał Edvinas Girdvainis (Piast Gliwice). W przerwie Justasa Lasickasa (Jagiellonia Białystok) zmienił Karolis Laukžemis, w 56. minucie Donatasa Kazlauskasa (Lechia Gdańsk i Olimpia Grudziądz) zastąpił Ernestas Veliulis, a w 82. minucie Arvydasa Novikovasa (Jagiellonia Białystok i Legia Warszawa) zmienił Deimantas Petravičius (Zagłębie Lubin). W zespole gospodarzy Iwan Majewskij (Zawisza Bydgoszcz) wszedł na boisko w 57. minucie w miejsce Jurija Kiendysza.

S-EC - 15 listopada 2020, 21:43:48 - *.cable.smsnet.pl
A w Sosnowcu, albo grzeje ławę, albo gra w rezerwach. Chociaż patrząc na powyższy wynik to może i dobrze.

zag26 - 16 listopada 2020, 0:35:22 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@S-CE sugerujesz, że kadra Białorusi jest słabsza niz nasza 1 liga? Wg. mnie Beneta nie jest słabszy od Ryndaka, który jest prawym pomocnikiem z natury i robi błędy. Moskal powinien dać Litwina w którymś meczu do pierwszej jedenastki.