17 listopada 2020, 22:34:01 - dagazka
LN: Gol Vladislavsa Gutkovskisa w reprezentacji Łotwy

Vladislavs Gutkovskis z Rakowa Częstochowa zdobył gola z rzutu karnego dla reprezentacji Łotwy w wygranym 5-0 (1-0) meczu 6. kolejki grupy pierwszej dywizji D Ligi Narodów z Andorą. 25-letni napastnik w 75. minucie został zmieniony przez Raimondsa Krollisa.

17 listopada 2020, 20:45 - Andora (Estadi Nacional)
Andora 0-5 Łotwa
Antonijs Černomordijs 6, Jānis Ikaunieks 57, 60, Vladislavs Gutkovskis 70 (k), Raimonds Krollis 90 (k)

żółte kartki: Christian Garcia, Cucu, Márcio Vieira, Joan Cervós, Aaron Sánchez - Vladimirs Kamešs, Jānis Ikaunieks, Artūrs Zjuzins, Daniels Ontužāns.
czerwona kartka: Christian Garcia (90. minuta, Andora, za drugą żółtą).

sędziował: Dimitar Mečkarovski (Macedonia Północna).

Oprócz Gutkovskisa w kadrze Łotwy znaleźli się byli zawodnicy polskich klubów. Antonijs Černomordijs (Lech Poznań), Kaspars Dubra (Polonia Bytom) i Roberts Savaļnieks (Jagiellonia Białystok) rozegrali całe spotkanie, Vladimirs Kamešs (Pogoń Szczecin) grał do 74. minuty, kiedy zastąpił go Daniels Ontužāns, Mārcis Ošs (Górnik Zabrze) spędził spotkanie na ławce rezerwowych, a Vladislavs Fjodorovs (Lech II Poznań) i Igors Tarasovs (Jagiellonia Białystok i Śląsk Wrocław) pozostali poza kadrą na ten mecz.

Rolo - 17 listopada 2020, 22:59:00 - *.socal.res.rr.com
Dzięki temu zwycięstwu Łotwa nie spadła do dywizji E.

salseson - 17 listopada 2020, 23:13:09 - *.dip0.t-ipconnect.de
czemu nie ma slowa oniemcach?

haparoiden - 17 listopada 2020, 23:27:14 - *.dynamic.chello.pl
@salseson – a dlaczego miałoby być? Żaden piłkarz z Ekstraklasy nie gra w reprezentacji Niemiec ani Hiszpanii...

K - 17 listopada 2020, 23:46:38 - *.centertel.pl
Ale Hiszpania to nasz rywal na Euro.
Jak nasz klub gra z kimś w pucharach to są newsy jak ten rywal zagrał w lidze. Dziwi trochę tą niekonsekwencja w działaniu.

dobrytowar - 18 listopada 2020, 0:26:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@salseson, bo to polska strona.

haparoiden - 18 listopada 2020, 1:02:44 - *.dynamic.chello.pl
@K – ale Euro jest za rok. 90minut nie pisze o meczach rywali grupowych na Euro podczas innych turniejów.

K - 18 listopada 2020, 9:16:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No ale czym to się różni? Lubię ten portal, ale tej niekonsekwencji albo przesadnej upartości w niektórych kwestiach nie mogę zrozumieć.
Tak samo jak np. faktu że nie zająknięto się o śmierci wybitnego dziennikarza i statystyka Andrzeja Gowarzewskiego. Wiem, nie był zawodnikiem i nigdzie nie grał nawet w jakichś buraczankach, ale wypadałoby o tym wspomnieć (no chyba, że nieboszczyk niewygodny bo z Górnego Śląska i lubił wbijać szpileczkę stołecznym - dlatego się nie wspomina - to wtedy tym większy wstyd).

Pioter - 18 listopada 2020, 12:19:32 - *.30.2.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ten Vladislavs jest naprawde dobry , facet jeszcze niezle namiesza a naszej kopanej