25 listopada 2020, 22:53:47 - euzi
LM: Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu w wygranym 3-1 (1-0) domowym meczu 4. kolejki grupy A Ligi Mistrzów z Salzburgiem. Było to trzecie trafienie reprezentanta Polski w tej edycji rozgrywek.

25 listopada 2020, 21:00 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 3-1 FC Salzburg
Robert Lewandowski 42, Kingsley Coman 52, Leroy Sané 68 - Mërgim Berisha 73

żółte kartki: Manuel Neuer, Marc Roca - Sékou Koïta, Mohamed Camara.
czerwona kartka: Marc Roca (66. minuta, Bayern, za drugą żółtą).

sędziował: Orel Grinfeeld (Izrael).

Mecz bez udziału publiczności.

Lewandowski rozegrał całe spotkanie. Klub Polaka zapewnił sobie pierwsze miejsce w grupie i awans do 1/8 finału.

aquarius - 25 listopada 2020, 23:09:03 - *.play-internet.pl
Fansport...tyle tylko zobaczyłeś? A piętka do Mullera, dobity jego strzał, ale z kozłem nad bramkarzem bo już frunął z obroną. Idź pograj w palanta.

Kickero - 25 listopada 2020, 23:11:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Lewy

Wra - 25 listopada 2020, 23:15:19 - *.play-internet.pl
Gol golem ale jak się będzie słuchał tego szwaba klozeta to na dobre mu nie wyjdzie bo go wyhamuje żeby przypadkiem nie pobił rekordu dziadka

cool - 25 listopada 2020, 23:37:41 - *.adsl.inetia.pl
Tąbramką udowodnił że jest najlepszym piłkarzem świata.

stara baba - 26 listopada 2020, 0:05:11 - *.dynamic.chello.pl
Dobra to ja pisze maila a jutro Bayern mi przesyła moje 300zł, za tego frajerskiego gola Salzburga, przeciez widac że to specjalnie i to zawsze wtedy gdy ja cos stawiam to jest odwrotnie.
Pazdziernik byl tragiczny łącznie minus 6245zł

Pan Wiesio - 26 listopada 2020, 0:10:05 - *.76.54.231
A pisz se pan. Jak coś wskurasz to daj znać.

Krzyś - 26 listopada 2020, 0:11:06 - *.fixed.kpn.net
Nie ogląda się już Bayernu z taką przyjemnością jak wiosną, ale wciąż strzelają. Tyle tylko że też tracą sporo goli. Boateng odchodzi,to dobrze.Alaba zalicza straty,po których prawie tracą gole. W środku widać też brak Alcantary, przez co wiele akcji wraca do Neuera. Ogólnie Bayern bez polotu, ale 16ste zwycięstwo z rzędu w europejskich pucharach mają,tym samym wyrównując rekord Atletico. Brawo Lewy za akcję .

Lebiega - 26 listopada 2020, 0:59:27 - *.126.240.182
Jak można kibicować niemieckim drużynom?

Krzyś - 26 listopada 2020, 1:10:48 - *.fixed.kpn.net
Jeśli pijesz do mnie, to ja jestem kibicem piłki nożnej. Każdego dnia prawie oglądam jakiś mecz. Dziś wypadło na Bayern z powodu Lewego oczywiście.
R.I.P Diego.

Lebiega - 26 listopada 2020, 1:56:19 - *.dsl.bell.ca
Pisałem o kibicowaniu. Ogladanie to coś innego.

Adam81w - 26 listopada 2020, 2:44:00 - *.dynamic.chello.pl
71 gol w LM. Brawo!

Napoli - 26 listopada 2020, 6:07:55 - *.147.99.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Lebiega- a co w tym złego, zwłaszcza jeśli grają tam Polscy? II wojna światowa już dawno się skończyła, pora wyjść z lasu. Swoją drogą, dlaczego tak rzetelny portal jak 90minut.pl nie wspomniał o śmierci tak Wielkiego piłkarza jak Maradona? To był prawdziwy geniusz piłki nożnej .

K - 26 listopada 2020, 8:55:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Krzyś,
Prawda jest taka, że tak jak Bayern od maja do września to nie da się grać cały czas. Zawsze przyjdzie jakiś słabszy okres i gorsze mecze.

fansport - 26 listopada 2020, 9:53:53 - *.dynamic.chello.pl
kiepsko, san marino strzelił dwa gole. a ciekawe ile by strzelił papuasom, lub hindusom, bo chińczykom to raczej nie dałby rady, skoro z japończykami i z senegalczykami sobie nie poradził.

rand - 26 listopada 2020, 11:02:17 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
fansport się skończył.

dino(L) - 26 listopada 2020, 11:38:24 - *.vtelecom.pl
Lewandowski strzelił 71. gola w Lidze Mistrzów, zrównał się Z Raulem, przed nim tylko Messi i Ronaldo. 10 lat temu o takim polskim piłkarzu mogłem tylko pomarzyć. Wcześniej jarałem się golami Niedzielana w Eredivisie czy Jelenia w Ligue1. Jeszcze raz dziękuję Panie Robercie.

fansport - 26 listopada 2020, 11:51:34 - *.dynamic.chello.pl
a na euro 2, na mundialu żadnego, więc nawet z błaszczykowskim na euro i z krychowiakiem na mundialu się nie zrównał. wcześniej jarałem się golami żurawskiego, frankowskiego, smolarka, którzy również potrafili wygrywać eliminacje, a na mundialu albo nie grali, albo nie wychodzili z grupy. każdy ma to co lubi i mu pasuje, mnie interesuje reprezentacja polski na wielkich turniejach.

Lebiega - 26 listopada 2020, 17:22:24 - *.dsl.bell.ca
@Napoli. Historia? Zasady? Zgadzam się że Diego Maradona powinien być tutaj wspomniany.

Ja - 26 listopada 2020, 18:49:03 - *.adsl.inetia.pl