1 grudnia 2020, 20:06:50 - gabrielba
Dwa karne na marne

W zaległym meczu 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało po dogrywce 2-4 (0-0, 1-1, 2-2) z Zagłębiem Lubin. Gole dla gospodarzy zdobył strzałami z rzutów karnych Serhij Miakuszko, a bramki dla gości strzelili Lorenco Šimić, Samuel Mráz i dwukrotnie uderzeniami z jedenastu metrów Dejan Dražić.

1 grudnia 2020, 17:40 - Bielsko-Biała (Stadion Miejski)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-4 pd. Zagłębie Lubin
Serhij Miakuszko 63 (k), 102 (k) - Dejan Dražić 78 (k), 112 (k), Lorenco Šimić 94, Samuel Mráz 106

Podbeskidzie: 40. Michal Peškovič - 77. Konrad Gutowski, 3. Aleksander Komor, 20. Dmytro Baszłaj, 4. Milan Rundić - 32. Serhij Miakuszko (112, 11. Łukasz Sierpina), 21. Gergő Kocsis, 15. Jakub Bieroński (66, 50. Maksymilian Sitek), 10. Desley Ubbink (74, 6. Tomasz Nowak), 17. Mateusz Marzec (66, 19. Michał Rzuchowski) - 95. Marko Roginić (112, 99. Iván Martín).

Zagłębie: 12. Konrad Forenc - 26. Kacper Chodyna (89, 21. Jakub Bednarczyk), 5. Lorenco Šimić, 33. Ľubomír Guldan, 3. Saša Balić - 17. Patryk Szysz, 4. Jewgienij Baszkirow, 14. Jakub Żubrowski, 8. Łukasz Poręba, 95. Dejan Dražić - 9. Rok Sirk (64, 11. Samuel Mráz).

żółte kartki: Kocsis, Baszłaj, Rundić - Dražić, Guldan, Balić, Żubrowski.

sędziował: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).

Mecz bez udziału publiczności.

Fortuna Puchar Polski 2020/2021

ZeteL - 1 grudnia 2020, 20:10:21 - *.ssp.dialog.net.pl
Konkurs rzutów karnych rozpoczęty w ... 63 minucie.

mulele - 1 grudnia 2020, 20:10:56 - *.play-internet.pl
wejscie rzuchowskiego i nowaka pokazalo, dlaczego przegrywamy z nimi w skladzie mecze ligowe szczegolnie nowak ktora to juz jego strata na srodku boiska i utracona bramka w sezonie gosc jest maly nie walczy truchta nic nie wnosi do gry i my zamiast miec roslego srodkowego pompujemy na sile tego karakana ktory nawet nie skacze do glowek i zamiast nic nie robic to perfidnie fauluje skaczacych do glowki najlepsi wedlug mnie miakushko i marzec gutowski nie nadaje sie na bok obrony na skrzydlo moze sie nada ale na obrone za mikry roginic tez sie chyba konczy a zapowiadal sie na gwiazde i to nie tylko ekstraklasy :

Lolek - 1 grudnia 2020, 20:13:40 - *.96.251.108.ipv4.supernova.orange.pl
Bardzo słaby sędzia

kaszub1991 - 1 grudnia 2020, 20:16:19 - *.dynamic.mm.pl
Wszystkie karne słusznie podyktowane powinien być jeszcze podyktowany 5 karny w tym meczu sędzia się zawahał. Był na tym meczu Var

kupa - 1 grudnia 2020, 20:19:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciężko obecnie o mecz w którym nie ma karnego. VAR popsuł piłkę.

Kibic - 1 grudnia 2020, 20:23:29 - *.static.ip.netia.com.pl
Miakushko,Marzec i dla mojego zaskoczenia Kocsis widać było że chcieli coś grać momentami Ubbink też coś szarpał...Zagłębie nie pokazało jakiejś specjalnej piłki mimo tego że gospodarze wyszli w dość mocno zmienionym składem w porównaniu do meczu ligowego

do kupa - 1 grudnia 2020, 20:42:58 - *.43.227.118.ipv4.supernova.orange.pl
wcale nie ciężko o taki mecz. Bardzo łatwo. Pod jednym warunkioem: ręką zagra we własnym polu karnym zawodnik Legii Warszawa. Ostatnio Pekhart.
wtedy karnego nie ma.

seRdelek - 1 grudnia 2020, 20:58:46 - *.centertel.pl
Wyłączyłem transmisję tego meczu w 60 minucie...
Wzięło mnie na spanie po pracy.Teraz wiem ,że lepiej spać na początku meczu ,a po godzince drzemki można coś tam zobaczyć.Sędzia to chyba jakiś kumpel Św. Mikołaja musiał być.Tyle karnych wyciągnoł z czapki...

arni73 - 1 grudnia 2020, 21:26:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tak z ciekawości. Kto puszcza ten doping z głośników? Cały czas jeden wielki gwizd. Rozumiem że poziom nie był za wysoki, ale komu by się chciało biegać w takich warunkach.

Zajmon Leg - 1 grudnia 2020, 21:43:36 - *.146.97.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Kaszub 1991
Byl Var i zgadzam sie z Toba że karny mógł byc odgwizdany jeszcze jeden.
Mecz; wesoła kopanina ze słabą faulujaca obrona przy tym ciekawszy , im dłuższy tym więcej. Miedziowi konkretniejsi.

mietek - 1 grudnia 2020, 21:55:11 - *.internetia.net.pl
@mulele: A najbardziej porażające jest to, że Nowak zaliczył 3 występy w reprezentacji Polski. I oni potem w PZPN zaskoczeni, że przychodzi mecz o stawkę z poważnym rywalem, a nasi jak zawsze mokre portki i nogi z waty.

aper - 1 grudnia 2020, 22:15:32 - *.dynamic.chello.pl
2-4 (0-0, 1-1, 2-2) że jak?

Kajor - 1 grudnia 2020, 22:18:48 - *.222.27.209
Tu jest kolejny błąd wynikowy z dogrywką, powinno być następująco: 2-4 pd. (0-0, 1-1, 1-3) - zauważyłem że niemal wszyscy na tej redakcji popełniają taki błąd :P

Lechia - 1 grudnia 2020, 22:22:20 - *.241.183.25
Zaorać ten klubik bez kibiców.

1910 TSK - 1 grudnia 2020, 22:31:56 - *.centertel.pl
Nosz kur2 ty Lechia mówisz o kibicach hahaha. ILE luda chodzi na ten bolek arena 4-5tysi litości.Amen.

Lolek - 1 grudnia 2020, 22:34:31 - *.play-internet.pl
godzine przed meczem chłopcy przyszli z plecaczkami do klubu i puszczali próbnie idzie, idzie Podbeskidzie😂

Tsfun - 1 grudnia 2020, 22:43:46 - *.static.speed-net.com.pl
No cóż... Podbeskidzie wydawało się być lepszą drużyną... ale do czasu...Gratuluje trenerowi Brede wpuszczenie Nowaka, który sportowo odstaje od drużyny...I którego strata piłki pogrążyła zespół i spowodowała, że zamiast tarczy... mamy złość... Brakowało kreatywnego pomocnika, ale Nowak to niestety nie nasza bajka... Z całym szacunkiem do Tego Pana... Szkoda

Witkowski - 2 grudnia 2020, 0:25:16 - *.dynamic.chello.pl
@aper, Kajor
Panowie, Wy tak na poważnie? ;)
Dobrze jest. W nawiasie są wyniki po obu połowach i pierwszej połowie dogrywki, zawsze i wszędzie tak się pisze. Po 45 minutach było 0:0, po 90 minutach było 1:1, po 105 minutach było 2:2. Przecież trzecią bramkę Zagłębie strzeliło na początku II połowy dogrywki, a nie w pierwszej.

dobrytowar - 2 grudnia 2020, 0:33:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Marne to jest Podbeskidzie, które moim zdaniem spadnie jak nic. Jeszcze całkiem nie dawno typowałem Stal Mielec. Ale tam sięgnęli po trenera, który zna swój fach. I powoli wychodzą z marazmu.

VAR - 2 grudnia 2020, 5:48:50 - *.master.pl
Sędzia,sędzia ręką w polu karnam raz ok raz nie itp Roginić ,Nowak nic nie wnoszą do tej drużyny na plus młodzi z PKB.

języczek - 2 grudnia 2020, 8:48:10 - *.master.pl
Miny Forenca, co miały znaczyć ??

Lolek - 2 grudnia 2020, 11:21:10 - *.96.251.108.ipv4.supernova.orange.pl
Bramkarze robią takie rzeczy aby zdeprymować wykonawcę rzutu karnego.

Kajor - 2 grudnia 2020, 11:24:22 - *.222.27.209
@Witkowski
Czyli myśl piłkarska mówi, że jednak ten trzeci nawias dotyczy tylko wyniku pierwszej części dodatkowego czasu, a nie "całej" dogrywki... Czyli na portalu jest inaczej.. Bo pozostałe dwa ślicznie rozumiem

Gin - 2 grudnia 2020, 11:54:02 - *.centertel.pl
Brawo ZL...już tydzień temu pasterze podgorscy byli słabsi...tylko ręcznik Zagłębia podarował im punkty...

Witkowski - 2 grudnia 2020, 12:26:03 - *.centertel.pl
@Kajor
Nie wiem, o jakim portalu mówisz. ;)
W skrócie – w nawiasie są wyniki do przerwy, tu akurat były aż trzy przerwy. Do trzeciej przerwy było 2:2. Gdyby doszło do karnych, też uwzględniano by trzy przerwy, bo karne nie są już częścią regulaminowego czasu gry.

Kajor - 2 grudnia 2020, 14:23:23 - *.222.27.209
@Witkowski
Już, już, bo pewnie pan nie rozumie o co tutaj chodzi.
Wytłumaczę.
Mam na myśli oczywiście ze portal 90minut, a tak naprawdę to miałem w sensie wynik tylko tej trzeciej przerwy (uwzględniony tutaj jako 2:2 temu że taki wynik był rzeczywiście podczas tej trzeciej przerwy), a sądziłem że ta trzecia przerwa dotyczyła wyniku całej dogrywki (która wynosiła 1-3 dla gości)... I faktycznie, zaskakuje mnie mocno ten fakt.
A rzeczywiście, w trakcie tych 105 minut było jednak 2-2. Pozostałe dwie zresztą pierwsze przerwy (odpowiednio pierwsza połowa, koniec drugiej) dla mnie są opanowane.
Tylko ta trzecia przerwa była dla mnie istotna (gdzie tutaj były karne, bowiem po dogrywce ten mecz się zakończył) - ja nic nie mówiłem o karnych.
Mam nadzieję że Pan dogłębnie zrozumiał o co tutaj chodzi, serdecznie pozdrawiam!

JołkiPołki - 2 grudnia 2020, 14:44:17 - *.centertel.pl
@dobrytowar
Mielec wychodzi z marazmu? Ha, ha, 15 miejsce i minimalnie lepszy stosunek bramek.Ojrzynski super star, ha, ha. Co bierzesz?

dobrytowar - 2 grudnia 2020, 15:03:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A co, może nie wychodzi? Ojrzyński na 2 mecze 4 punkty zdobył. To mało? Zobaczymy, co będzie dalej, ale póki co typie odrzuć sam to, co bierzesz.

Witkowski - 2 grudnia 2020, 16:15:50 - *.dynamic.chello.pl
@Kajor
Tak, tak, już się rozumiemy całkiem.
O karnych pisałem na marginesie, bo przypomniało mi się, że widziałem już tu czy tam pytających, dlaczego w nawiasie nie ma też wyniku przed karnymi po 120 minutach (byłoby to dość absurdalne).