8 grudnia 2020, 20:45:47 - dagazka
LM: Gol Łukasza Piszczka

Łukasz Piszczek strzelił gola dla Borussii Dortmund w wygranym 2-1 (0-1) wyjazdowym meczu 6. kolejki grupy F Ligi Mistrzów ze Zienitem. Była to pierwsza bramka 35-letniego obrońcy w historii jego występów w Lidze Mistrzów.

8 grudnia 2020, 18:55 - Sankt Petersburg (Gazprom Ariena)
Zienit Sankt Petersburg 1-2 BV Borussia 1909 (Dortmund)
Sebastián Driussi 16 - Łukasz Piszczek 68, Axel Witsel 78

żółta kartka: Sardar Azmoun (Zienit).

sędziował: István Kovács (Rumunia).
widzów: 10 860.

Piszczek grał do 72. minuty, kiedy zmienił go Dan-Axel Zagadou. Klub Polaka już wcześniej zapewnił sobie awans do 1/8 finału.

olo ty się - 8 grudnia 2020, 20:57:25 - *.centertel.pl
Łuuukaaszsz Piiiszszczek - tymczasem Słoweńcy....

Chemik - 8 grudnia 2020, 21:02:52 - *.30.23.135.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A mnie tvp rozwaliło. Nie pokażą jutro meczu Bayernu (jeszcze wczoraj zapowiadali transmisję) bo Lewy nie zagra. To po co pokazują mecze innych klubów skoro Lewy w nich nie gra? Oby mecz Realu z Borussią okazał się słaby a Krycha z Rybusem dali show przeciwko Bayernowi.

Rudy103 - 8 grudnia 2020, 21:12:31 - *.play-internet.pl
Uroki tvp

P. - 8 grudnia 2020, 21:38:26 - *.play-internet.pl
Ooo... boiskowy bandyta walnął bramę byłemu klubowi.

fansport - 8 grudnia 2020, 21:48:24 - *.dynamic.chello.pl
wstydź się lewandowski, że nie strzelasz, tylko inni, nawet obrońcy strzelają.

K - 8 grudnia 2020, 21:50:47 - *.centertel.pl
Sprawa jest prosta, Kurski i reszta napalili się że Lewy zagra i sobie nastrzela a tu jednak nie, więc zmieniają.
Śmiesznie i mało profesjonalnie to wygląda z ich strony, ale już przywykłem i się zupełnie nie zdziwiłem:p

fansport - 8 grudnia 2020, 21:58:16 - *.dynamic.chello.pl
i bardzo słusznie, każdy wiedział, że ten najgorszy mecz tylko ze względu na lewandowskiego chcieli pokazać, ciekawe co zrobią, kiedy lewandowski skończy karierę, przecież żyć bez niego nie mogą, ale będzie zgryzota i płacz.

cool - 8 grudnia 2020, 22:00:18 - *.adsl.inetia.pl
Na ostatnim transmitowanym meczy Bayernu z Atletico Szpakowski w ciągu 90 minut wymienił nazwisko Roberta Lewandowskiego 81 razy

zsz - 8 grudnia 2020, 22:03:21 - *.122.232.6
Piszczek tych Bereszyńskich, Gumnych, Puchaczy, Kędziorów, Rybusów, Reców to czapką nakrywa nawet mając 36 lat

... - 8 grudnia 2020, 22:16:43 - *.204.48.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ciekawe co ty będziesz bez niego robił, pisi klau-nie, to dopiero będzie rozpacz - bo kandydata na następcę nie widać.

BBczdz - 8 grudnia 2020, 22:27:10 - *.adsl.inetia.pl
Ten człowiek to jest legenda. Oby kiedyś został trenerem reprezentacji

Smuda - 8 grudnia 2020, 22:49:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piękne zwieńczenie kariery, gol w LM Brawo Piszczu

Krzyś - 8 grudnia 2020, 23:01:32 - *.fixed.kpn.net
Piszczu Miszczu. Brawo Łukasz, żywa legenda BVB.

paniRenia - 9 grudnia 2020, 2:02:12 - *.40.194.147.threembb.co.uk
Łukasz dawaj do Wiernej do Sławka Peszki
Kraków czeka na LM

farsport - 9 grudnia 2020, 2:56:58 - *.sta.tvknaszapraca.pl
W Rakowie to normalne, że strzelają obrońcy (Petrasek) - tzw. futbol totalny w drużynie Mistrza 2020/2021 Powrót na lidera po wygranym meczu z Jagą i tak już zostanie bo (L) tradycyjne wplerzy w Krakowie z MO

... - 9 grudnia 2020, 5:43:13 - *.centertel.pl
Bezdomny mistrz?...to by była dopiero beka...I gdzie byście grali (miśiowie) te mecze tym razem...bo Bełchatów to z tym orlikiem was nie poratuje

Ciekawy - 9 grudnia 2020, 5:44:49 - *.centertel.pl
Kto wybiera te mecze na tvp ? Pokazuja Bayern z Łokomotivem który walczy tylko o LE. Bo będą grali Polacy? Chyba sie powinno pokazywać ciekawe mecze a moim zdaniem jest ich kilka niż ten Robercika i Grzesia 😉

Sierpuc - 9 grudnia 2020, 6:25:04 - *.centertel.pl
Wolałabym zobaczyć Raków w lidze mistrzów bo oni by zostawili serce na boisku a nie co roczne porażki Legii jak nie z Omonią w LM to w LE na chodzonego bez walki z Qarabachem

Sierpuc - 9 grudnia 2020, 6:35:25 - *.centertel.pl
I bardzo dobrze ze zmienili na mecz Realu. Ale widać jak wszystko kręci się wokół Lewandowskiego okazało się że nie zagra od razu zmiana. Jak już wyżej napisane brak profesjonalizmu. Ale w Łokomotivie gra jeszcze Rybus i Krychowiak to co oni są gorsi od niego ? Jestem pewny ze jakby jeden albo drugi nie zagral a gral by Lewandowski to zmiany by nie bylo. Żenada panie Kurski

abu - 9 grudnia 2020, 7:27:56 - *.centertel.pl
Co do TVPis to osobiście się cieszę że pokażą Real niż jakiś Bayern który pewnie zagra drugim albo trzecim garniturem

Kamil - 9 grudnia 2020, 7:30:29 - *.146.37.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czyli jednym słowem Piszczek podpadł u Władimira Putina

jaskier - 9 grudnia 2020, 9:18:48 - *.158.248.5 (2001:0DB8:1c7f:297e:0583:a54c:5096:555e)
Piękna kariera. Nałożył czapą dobrych występów korupcyjny incydent, z którego chyba nie mógł się wywinąć. Karę odbył, został legendą.

polo - 9 grudnia 2020, 22:45:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piszczek w reprezentacji bez żadnych dokonań. Ot był i go nie ma. Zresztą jak całe jemu podobne pokolenie z Lewandowskim na czele. Do tego jeszcze sam zrezygnował z gry w reprezentacji. Jakby był nie wiadomo jakim piłkarzem. Tak to mogliby postąpić Deyna , Lubański, lato czy jeszcze wielu innych, którzy byki chlubą polskiej piłki i ją swoimi sukcesami rozsławiali. po prostu zawodnik bez charakteru. Szymanowski na prawej obronie był dużo lepszy.