9 lutego 2021, 20:30 - Łódź (Stadion Miejski)
Jan Sobociński 42, Piotr Janczukowicz 56 - Bartosz Slisz 14, Luquinhas 49, Tomáš Pekhart 82

ŁKS: 1. Arkadiusz Malarz - 6. Maciej Wolski, 5. Maciej Dąbrowski, 2. Jan Sobociński, 88. Adam Marciniak - 20. Pirulo, 10. Antonio Domínguez, 24. Jakub Tosik, 7. Mikkel Rygaard, 19. Michał Trąbka (85, 22. Łukasz Sekulski) - 37. Piotr Janczukowicz.

Legia: 35. Cezary Miszta - 55. Artur Jędrzejczyk, 4. Mateusz Wieteska, 3. Mateusz Hołownia - 2. Josip Juranović, 99. Bartosz Slisz, 67. Bartosz Kapustka, 17. Mateusz Cholewiak (60, 9. Tomáš Pekhart), 71. Kacper Skibicki (46, 82. Luquinhas), 25. Filip Mladenović - 21. Rafael Lopes.

żółte kartki: Dąbrowski, Pirulo - Rafael Lopes.
czerwone kartki: Pirulo (89. minuta, ŁKS, za brutalny faul) - Tomáš Pekhart (84. minuta, Legia, za kopnięcie przeciwnika).

sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec).

Mecz bez udziału publiczności.

Fortuna Puchar Polski 2020/2021

kj - 9 lutego 2021, 22:24:29 - *.dynamic.chello.pl
Dużo kopaniny, dużo chamstwa, dużo kartek. Szkoda, że nie obustronny walkower.

Kol - 9 lutego 2021, 22:24:31 - *.dynamic.chello.pl
legia trochę zachowawczo ale w końcu szykują się jak co sezon na podbój europy

Patricio - 9 lutego 2021, 22:24:33 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Można za ten mecz podziękować Wolskiemu, Malarzowi i Dąbrowskiemu. Doczekamy się w końcu wzmocnień?

Frankfurt - 9 lutego 2021, 22:25:03 - *.toya.net.pl
Mało zabrakło zadecydowały błędy indywidualne...

Pablo - 9 lutego 2021, 22:25:23 - *.centertel.pl
No i fajnie

W(L)KP - 9 lutego 2021, 22:26:12 - *.centertel.pl
Powinno być z 2:5. Sami sobie bramki strzelilimsy ale byliśmy 2 klasy lepsi. Ważne że bez kontuzji i bez dogrywki.

Hihihi - 9 lutego 2021, 22:26:15 - *.dynamic.mm.pl
Legia znowu smarowana
Bez sędziego by przegrała

Greg - 9 lutego 2021, 22:26:16 - *.24.137.21.ipv4.supernova.orange.pl
Wojtek Stawowy Najlepszy trener ligowy....

Abc - 9 lutego 2021, 22:26:44 - *.know.cable.virginm.net
Wedlug mnie karny, a tu var nawet nie zawołał sedziego
Kabaret
Dwie czerwone kartki, Pekhart bandyta, Pirulo też

Chopin - 9 lutego 2021, 22:26:55 - *.20-3.cable.virginm.net
Ale Ta Legia jest słaba z takimi ogórkami sie męczyć Legia jak wpadnie na Piasta albo Pogoń to od razu odpadną..

Kaziu - 9 lutego 2021, 22:27:02 - *.icpnet.pl
Sędziowanie na poziomie ligi w której ten pan sędziuje.Wieteska i Jędza bez kartek.To skandal.

Frankfurt - 9 lutego 2021, 22:27:05 - *.toya.net.pl
Na duzy plus nowy zawodnik Rygaard

Murphy - 9 lutego 2021, 22:27:30 - *.dynamic.chello.pl
Fajny meczyk. Zaleta grania w mrozie że trzeba biegać.
ŁKS kryminalny w obronie. Zachowanie Pirulo po tym jak zespół zaczął grać w przewadze, bezdennie głupie.

hehe - 9 lutego 2021, 22:27:34 - *.toya.net.pl
Specjalnie wrócili wcześniej ze zgrupowania w Turcji, żeby odpaść w pucharze i teraz czekać 2 tygodnie na ligę w Polsce w czasie zimy dekady. Wspaniały plan, a Widzewek w ciepłej Turcji.

ŁKS_FcŁask - 9 lutego 2021, 22:27:36 - *.centertel.pl
...bo murawa była zbyt zmrożona i sędzia gwizdał pod Legię

HISZPAN - 9 lutego 2021, 22:27:39 - *.51.80.19
Jezeli ŁKS nie zmieni natychmiast Malarza to moze nawet nie awansowac - jest to bardzo slaby bramkarz

Toto - 9 lutego 2021, 22:27:42 - *.centertel.pl
Czy ktoś powie Tosikowi że w krótkim rozegraniu nie chodzi o to żeby podać do najbliższego przeciwnika?? Ile razy można?

ivo - 9 lutego 2021, 22:28:15 - *.dynamic-4-waw-k-3-2-0.vectranet.pl
miszta , holownia wieteska,Skibicki czy Cholewiak wystarczyli na palnięcie LKSu. Więc Czesio nie płacz że nie masz ludzi.Gratulacje dla Lecgii,

pep - 9 lutego 2021, 22:28:29 - *.centertel.pl
Dwie bramki na konto Wolskiego...szczególnie pierwsza. On nie umie bronić w ogóle i sie już nie nauczy. Niech gra na skrzydle a nie na boku obrony. Poza tym fajne przetarcie przed ligą, a że odpadliśmy to akurat dobrze. Potrzebny nam ten puchar jak rybie ręcznik.

Tynkarz - 9 lutego 2021, 22:29:54 - *.centertel.pl
...ale ten Malarz to drewno...

Matt - 9 lutego 2021, 22:30:13 - *.96.131.171.ipv4.supernova.orange.pl
@Patricio, jakich wzmocnień? Przecież kibice ŁKS po ostatnich transferach tak piali z zachwytu i chcieli niemal kanonizować Salskiegi za takie super zarządzanie i prowadzenie klubu

HISZPAN - 9 lutego 2021, 22:30:17 - *.51.80.19
Wolski slaby na obronie, tak samo jak Dabrowski
ŁKS potrzebuje wzmocnien w obronie

Challenger - 9 lutego 2021, 22:30:32 - *.dab.02.net (*.148.212.2)
4 minuty doliczone tylko?! Chyba z samej gry tyle by było, ale legia prowadziła to było ok. Tak samo niesprawdzony var. Malarz wciąż przyspawany do linii bramkowej.szkoda.

Widzew10 - 9 lutego 2021, 22:30:33 - *.toya.net.pl
identyczny wynik jak na Widzewie z Legia hahahahaha

Fcb - 9 lutego 2021, 22:30:38 - *.toya.net.pl
Brawo ŁKS za walkę. Zachowanie Pirulo i Peckharta bez komentarza. Poprawić obronę i walka o awans. Duńczyk bardzo obiecująco.

pep - 9 lutego 2021, 22:30:45 - *.centertel.pl
@hehe-cięzko nawet cokolwiek ci odpisać. Takich kocopołów dawno już nie czytałem...

Frankfurt - 9 lutego 2021, 22:30:56 - *.toya.net.pl
ŁKS. GRAL jak równy z równym boisko i temperatura w Łodzi -10, nie pozwoliła grać piłkę techniczną, ale 5 minut dla ŁKS-u czapki z głów. Gra w obronie na skrzydłach daje dużo do życzenia

HISZPAN - 9 lutego 2021, 22:31:57 - *.51.80.19
Tynkarz 100% racji
ŁKS juz dawno niemial tak slabego bramkarza

1234aro - 9 lutego 2021, 22:33:39 - *.43.164.126.ipv4.supernova.orange.pl
ŁKS mógł się naprawde podobać, gdyby nie bardzo proste błędy w obronie, mała dygresja do sędziów, wszystkich ogolnie z EX, panowie bez waru nie istniejecie, dobrze ze nie sedziujecie A klasy, okregówki, bo byk pagania byka, dzisiejszy przykład w czerwonymi kartkami, slusznymi, ale bez pomocy kolegów z wozu nie umiecie podejmować słusznych decyzji , wstyd! Jak wy chcecie być pozniej obserwatorami i oceniać kolegów zaczynając od niższych klas, będziecie szukać waru na wiosce??

xxx - 9 lutego 2021, 22:34:00 - *.152.51.60
powinno być z 6:1 dla Legii, Miszta przy 2 bramce straszny babol - trzeba pamiętać, ze na śliskim boisku trzeba być skoncentrowany podwójnie przy łapaniu piłki, niepotrzebne nerwy, mecz mogli zakończyć w 1 połowie, kopnięcie Pekharta wyglądało na przypadkowe (wracał z nogami po faulu na nim i przypadkowo zahaczył Dąbrowskiego) - może być cofnięta po odwołaniu, Kapustka się rozkręca, Wieteska jak to on, bez babola meczu nie zakończy

de Luxee - 9 lutego 2021, 22:35:04 - *.31.172.192.ipv4.supernova.orange.pl
Już kiedyś chyba ŁKS przegonił Legie w biały pelerynach

aqq - 9 lutego 2021, 22:35:44 - *.dynamic.mm.pl
prócz bramki luqi same swojaki w tym meczu..

(L) - 9 lutego 2021, 22:35:52 - *.108.94.20
Legia zlekceważyli judejczyków. Nie przystoi dać sobie strzelić 2 bramki ze strony ciarachów.
Podwójna korona dla Legii.

Frankfurt - 9 lutego 2021, 22:36:23 - *.toya.net.pl
Dzisiaj Adam Marciniak nic nie zagrał ofensywniej, Woslki do zmiany po przerwie zabrakło Klimczaka. W Legi Luquinhas robi im robotę niski zawodnik szybki techniczny robi różnicę... gość myśli na boisku za innych.

alibaba da - 9 lutego 2021, 22:37:26 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
O porażce Ełksy zadecydowały błędy konkretnych piłkarzy, uwaga: Wolski, Wolski, Sobociński, Tosik, Ełksa piłkarsko dużo gorsza. Liquinas, Mladenovic, Ślisz, Kapustka, Juranovic to są jednak dobrzy zawodnicy jak na naszą ligę...

1908 - 9 lutego 2021, 22:37:52 - *.pl.177.41.31.in-addr.arpa
Brawo Łodzianie za walkę. Dunczyk będzie robił różnice w 1 lidze.

Bombardo - 9 lutego 2021, 22:38:19 - *.hosted-by-worldstream.net
Dobrze, że Legia w bramce ŁKSu miała Malarza.

obserwator - 9 lutego 2021, 22:38:38 - *.centertel.pl
Rycerze wiosny znowu w plecy

Zygi - 9 lutego 2021, 22:40:09 - *.adsl.inetia.pl
@obserwator a to już wiosną przyszła?

Snofru - 9 lutego 2021, 22:41:02 - *.gdansk.vectranet.pl
Jeden 1ligowiec odpadł szkoda Legia słaba ale w finale zagra bo doczłapie się a zagranicą najgorzej wypada ŁKS słaby że wzrostem szkoda gadać Polska liga słaba rządzą się @8 zespołów tylko po co 1ligowcy słabi koszmar że słabizny wyjścx

ŁKS Wawa - 9 lutego 2021, 22:41:04 - *.zbau.f3netze.de
Nie sądziłem, że jako łodzianin i ŁKSiak dożyję czasów, że moi bracia po szalu będą się ciszyć z porażki, bo przy okazji przegranej nie było blamażu. Wstyd! Legia grała na pół gwizdka. Przyśpieszała jedynie wtedy gdy traciła bramkę. Gra w obronie ŁKSu; jeden wielki chaos. Zachciewa się Barcelony, zachciewa się rozgrywania od tyłu, mając do dyspozycji drewników kopiących się po czołach. Jeśli tego nie zmienią, a nie potrafią zmienić od półtora roku, to nie ma szans na bezpośredni awans. Co najwyżej baraże.

kibic - 9 lutego 2021, 22:42:15 - *.toya.net.pl
Brawo Krzysio pysio,brak typowego prawego obrońcy załatwił mecz,3 bramka ewidentny błąd Wolskiego.Pozbycie się przed sezonem dwóch klasycznych prawych obrońców ,odbija się czkawką

Timy - 9 lutego 2021, 22:46:10 - *.toya.net.pl
Wolski nie ogarnia zupełnie. Wiecznie spóźniony lub nieobecny.

Zajmon Leg - 9 lutego 2021, 22:48:47 - *.146.67.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sedzia Wajda dziś nie panował na boisku, za dużo kopania i złośliwości nie karanej. Frankowski na Varze gmeral z karnym dla Łks ale nie dał rady. :-)

TylkoŁKS - 9 lutego 2021, 22:49:55 - *.4-4.cable.virginm.net
@Widzew10 Przypominam ci że te dwie bramki dla Widzewa to były po samobóju i karnym. Ale o tym zapewne nie wspomnisz, bo megalomania ci na to nie pozwala?!

Ole - 9 lutego 2021, 22:51:03 - *.toya.net.pl
Legia, Mistrz Polski, klub z budżetem 160 mln zł drży o wynik z 1 ligowcem.
Szkoda ŁKS, będzie dobrze w lidze!

Frankfurt - 9 lutego 2021, 22:51:14 - *.toya.net.pl
Na pewno fajnie sie dzisiaj oglądało przez pryzmat bramek.
ŁKS-u największy problem jest gra w obronie, skrzydła nie dopisują. O dzisiejszym wyniku zadecydowała ławka rezerwowych, Legia grała drugim garniturem w 1 połowie. ŁKS pierwsza i ostatnia zmiana w 85minucie finalnie nie miał kto odmienić losów spotkania. Różnica w budżecie klubu widać gołym okiem.... dzisiaj ŁKS postraszył legie ... nie był to spacerek

TylkoŁKS - 9 lutego 2021, 22:54:53 - *.4-4.cable.virginm.net
Jest niedosyt! Fajnie że ŁKS postawił się mocniejszemu rywalowi, ale obrona to istne dno. Dąbrowski, Wolski i Malarz out!

Frankfurt - 9 lutego 2021, 22:57:19 - *.toya.net.pl
Brak Jana Grzesika na prawej stronie obrony jest bardzo widoczny najgorszy błąd dyreltora sportowego K.Przytuly

ŁKS Wawa - 9 lutego 2021, 22:57:42 - *.tor-exit.calyxinstitute.org
I jeszcze jedno. Przestańcie męczyć Sobocińskiego byciem obrońcą! To nie jest zły piłkarz; potrafi prostopadłym podaniem otworzyć drogę do bramki i dobrze uderzyć głową, ale przy jego żółwiej zwrotności, popełnia błąd za błędem jako obrońca. Powinien być ustawiany jako defensywny pomocnik.

Timy - 9 lutego 2021, 23:07:25 - *.toya.net.pl
Frankfurt zamilcz skoro nie znasz sie na pilce.

Pep - 9 lutego 2021, 23:35:15 - *.centertel.pl
@ŁKS - co nas interesuje że widzew na jakimś kartoflisku przegrał z dołem II ligii rosyjskiej

W & L - 9 lutego 2021, 23:35:19 - *.174.63.81
Wigry 3:2 GKS Jastrzębie jest coś w Tym, jest podobieństwo, jest zwycięstwo, jest (L)

Alik K. - 9 lutego 2021, 23:43:28 - *.dynamic-2-waw-k-4-2-0.vectranet.pl
Dąbrowski bez czerwonej kartki - skandal !!!

druhBoruch - 9 lutego 2021, 23:53:03 - *.teoc.pl
Mecz interesujący, w miarę wyrównany. Rywal prawie w najmocniejszym składzie. Fajne wzmocnienia ŁKS-u Rygaard, Marciniak, Janczukowicz /młody pewnie z ławki co najwyżej/ w pierwszej lidze powinni robić różnicę na plus. Ciekawe jak się wkomponuje Ricardinho. Dla mnie powinien być pierwszym wyborem jako napastnik. Tradycyjnie tragedia w defensywie. Trójca : Dąbrowski, Wolski, Tosik wyglądała jak trzech obsranych przedszkolaków. Za Tosika powinien wrócić Rozwandowicz, Gracia za Dąbrowskiego. Nie bardzo wiem co z Wolskim ? Niby potrafi pociągnąć z piłką, ale ostatnie podanie to masakra, zero dokładności, robi dużo wiatru z boku ale mało pożytku. Jesienią coś tam grał w defensywie, ale teraz błąd za błędem. Może w 1 lidze jakoś da radę, ale na ekstraklasę za cienki na dziś. Ogólnie to nie wiem po co nam szrot z Lubina, Prytuła ma jakiś układ z Lubinem, bierze to czego tam już nie chcą?

Widz - 9 lutego 2021, 23:58:55 - *.204.22.92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Arkadiusz Malarz płakał ze wzruszenia przed meczem, w trakcie meczu, po meczu i pod prysznicem.

SAM - 10 lutego 2021, 0:35:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
BayernReal Warszawa,znów pokazał miażdżącą moc
Kapustka powinien się zastanowić nad zmianą dyscypliny,bo piłkarza już z niego nie będzie

Z1946 - 10 lutego 2021, 0:54:23 - *.dynamic.chello.pl
poZdro ŁKS!

Hehe - 10 lutego 2021, 1:10:37 - *.toya.net.pl
@pep nie odpisuj bo i po co. Taki wasz fart. Życzę przyjemych przygotowań w parku na Zdrowiu.

Hehe - 10 lutego 2021, 1:15:49 - *.toya.net.pl
@pep ale zawsze to jakis postęp po zebraniu 6:0 od marynarzy z Kalingradu na kartoflisku.

Matt - 10 lutego 2021, 6:22:27 - *.96.142.178.ipv4.supernova.orange.pl
@Tylko ŁKS te wasze wieczne gimnazjalne rozkminki.Jakie ma znaczenie, jak padła bramka? Czy za bramkę z karnego, albo po samobóju przyznaje się mniej punktów? Żeby był karny, czy rywal strzelił samobója też trzeba mocno popracować w ofensywie. No tak, ale co tu tłumaczyć kibicom, którzy zawsze znajdują głupie teorie. Swego czasu uważali, że ŁKS prawie wygrał LM, bo Niznik omal nie strzelił bramki Manchesterowi i że przez to byli bliżej zdobycia pucharu, niż taki Widzew w 1983, który odpadł w 1/2

heh - 10 lutego 2021, 7:29:26 - *.centertel.pl
A co napisze najlepszy ekspert 90 minut fa......? Czekamy na opinie

Wrocław - 10 lutego 2021, 7:31:18 - *.204.53.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pierwszy mecz Łks , dobrze się ten mecz oglądało, gdyby nie błędy w obronie to kto wie ? Rykard może być dużym wzmocnieniem.

pep - 10 lutego 2021, 7:58:05 - *.centertel.pl
@Hehe - widzisz nawet jak ŁKS przegrywa 5-0 (nie 6..) rezerwami, to jest to dla ciebie bardziej interesujące niż wasze mecze. I wcale mnie to nie dziwi, serio .

pep - 10 lutego 2021, 7:59:26 - *.centertel.pl
@Hehe - acha, co do wpisu o powrocie do PL, to, no cóż, za inteligentny to ty nie jesteś (tez nie dziwi), skoro uważasz, że to kluby decydują kiedy mają grać w PP

Jovi - 10 lutego 2021, 8:18:26 - *.204.52.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ten Pekhart to totalny brutal i wulgaryzm kaleczony polszczyzna

Frankfurt - 10 lutego 2021, 8:30:44 - *.toya.net.pl
Timy * człowieku chyba mecz przez różowe okulary oglądałeś.
Gra w obronie skrzydłowych zawodników ŁKS -u jest kryminał.
Legia robi dwie zmiany w 2 połowie wchodzi Luquinhas i Tomáš Pekhart i robią wynik dla Legi.
W ŁKS jedna zmiana na boisku w 85 minucie. Z Wolskiego na siłę robią obrońcę z konieczności , w Lechia i na początku gry w ŁKS grał środek pola prawa pomoc.

Timy - 10 lutego 2021, 8:55:46 - *.centertel.pl
Frankfurt: jesli ktos teskni za Grzesikiem to o kwestiach pilkarskich nie ma pojecia.

baraniuk - 10 lutego 2021, 9:42:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pan piłkarz Maciej Dąbrowski ... aktor jeszcze słabszy ... nie powiem - Pekard wywinął głupotę ale co on przyaktorzył ... masakra

zsz - 10 lutego 2021, 9:47:37 - *.122.232.40
Rygaard i Pirulo zmieściliby się w większości klubów Ekstraklasy bez problemu. Taka Stal Mielec, Podbeskidzie, Warta nie ma ani jednego piłkarza tej klasy co ci dwaj z ŁKS-u.

Kibic - 10 lutego 2021, 10:41:34 - *.dynamic.chello.pl
Maciuś Wolski i wszystko jasne, kalectwo w sam raz do czwartoligowych rezerw. Drugi Maciuś wcale nie lepszy do tego Malarz, który wpuszcza wszystko co leci w światło bramki. W przodzie widać duży potencjał ale pół obrony to dramat.

abc - 10 lutego 2021, 10:41:55 - *.7.106.67 (unknown)
Legia lepsza, ŁKS słaby w pierwszej połowie. Niektórzy zawodnicy (Dominguez) grali, jakby byli na urlopie. Druga połowa już lepsza.

hehehe - 10 lutego 2021, 15:15:51 - *.dynamic.chello.pl
Malario w formie Lksiakiem sie jest a nie bywa heheeh wpuscil ile potrzeba bylo ;)

Waza - 10 lutego 2021, 22:38:02 - *.43.173.47.ipv4.supernova.orange.pl
Czy Perkhart będzie pauzował teraz w lidze?

olaf - 11 lutego 2021, 0:24:04 - *.play-internet.pl
W takich warunkach atmosferycznych nie liczy się styl, liczy się tylko wynik. Brawo Legia!