12 lutego 2021, 22:22:53 - dagazka
Remis na śniegu

W pierwszym spotkaniu 17. kolejki PKO Ekstraklasy Śląsk Wrocław zremisował u siebie 1-1 (1-1) z Wisłą Kraków. Bramkę dla gospodarzy zdobył w 23. minucie Mathieu Scalet, a kilka chwil później wyrównał Yaw Yeboah. Od 64. minuty wrocławianie grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Marcela Zylli.

12 lutego 2021, 20:30 - Wrocław (Stadion Miejski)
Śląsk Wrocław 1-1 Wisła Kraków
Mathieu Scalet 23 - Yaw Yeboah 30

Śląsk: 1. Matúš Putnocký - 2. Guillermo Cotugno, 5. Israel Puerto, 17. Mariusz Pawelec, 4. Dino Štiglec - 10. Bartłomiej Pawłowski (67, 18. Lubambo Musonda), 8. Mateusz Praszelik, 37. Mathieu Scalet, 7. Róbert Pich (87, 19. Patryk Janasik), 25. Marcel Zylla - 9. Erik Expósito (73, 11. Fabian Piasecki).

Wisła: 1. Mateusz Lis - 8. Łukasz Burliga, 25. Michal Frydrych, 3. Adi Mehremić, 4. Maciej Sadlok - 40. Yaw Yeboah, 80. Patryk Plewka, 10. Gieorgij Żukow, 77. Stefan Savić (86, 54. Piotr Starzyński), 15. Jean Carlos Silva (73, 55. Žan Medved) - 99. Felicio Brown Forbes.

żółte kartki: Zylla, Štiglec - Frydrych, Żukow.
czerwona kartka: Marcel Zylla (64. minuta, Śląsk, za drugą żółtą).

sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).

Mecz bez udziału publiczności.

W 57. minucie Felicio Brown Forbes (Wisła) nie wykorzystał rzutu karnego (Matúš Putnocký obronił).

kuba - 12 lutego 2021, 22:24:09 - *.dynamic.chello.pl
Jaja w końcówce, 4 minuty doliczone, sędzia gwiżdże koniec w 93', po chwili pokazuje, że jednak gramy i kończy w 96 mimo braku przerw WTF>

rympał - 12 lutego 2021, 22:25:00 - *.adsl.inetia.pl
Ten Forbes to jest największa oferma w lidze. To nie przypadek że został pogoniony z Rakowa

ciekawski - 12 lutego 2021, 22:26:22 - *.96.177.139.ipv4.supernova.orange.pl
Faul na Stiglecu w 71 min ewidentny (najpierw jedną nogę mu wiślak zahaczył, potem drugą).. Nie było kontaktu wiślaka z piłką.
Ale po nielegalnym (acz nieukaranym) wtargnięciu Biletera do szatni sędziów - nie znajdzie się teraz odważny, aby podyktować nawet najbardziej ewidentny karny przeciwko Wiśle.
Dla Wisły - jak najbardziuej, nawet naciągany.

snl - 12 lutego 2021, 22:27:20 - *.dynamic.chello.pl
I tak sprawiedliwiej niz w skorumpowanej Portugalii tam co kilka miesiecy mecze trwają po 100-105 minut, a głównym celem takiego działania jest gol i uwalenie kuponów milionom ludzi, przeciez sędzia celowo ciągnął by Braga strzeliła gola.

Wislak - 12 lutego 2021, 22:27:23 - *.dynamic.chello.pl
Forbes tragedia nie dziwię się że Raków się go pozbył. Gość max na 60 minut i mega słaba skuteczność. Po 65 minucie Wisła bez pomysłu i zbyt chaotycznie.

ccc - 12 lutego 2021, 22:27:58 - *.syrion.pl
Hahaha sędzia pomaga Wiśle - cisza, a i tak nie potrafią wygrać... ale potem fajnie jest zwalić na Piasta, na Świerczoka, na sędziego, na pana Boga, na wszystko, że nie wygrywają. Śmiech na sali po prostu.

M. - 12 lutego 2021, 22:28:55 - *.dynamic.chello.pl
@Kuba: rzadki przypadek, ale pomylił się i skończył za wcześnie. A potem grali trochę dłużej, bo doliczył to, ile czasu minęło na to zamieszanie z przedwczesnym zakończeniem. Wszystko w porządku, bez kontrowersji.

Marcusss - 12 lutego 2021, 22:29:51 - *.dynamic.chello.pl
Sędzia to dno. Reka z czapy i kartka Marcela dyskusyjna mocno.

fansport - 12 lutego 2021, 22:29:54 - *.dynamic.chello.pl
znany z nazwiska piłkarz dla wisły strzelił.

@fansport - 12 lutego 2021, 22:33:45 - *.96.177.139.ipv4.supernova.orange.pl
nieprawda.
Bramka na 1:1 była samobójcza. Yeboah strzelił z dystansu, Putnocki szedł dobrze d piłki, ale boCHater dzisiejszego meczu (Marcus Z) tyłkiem skierował piłkę w drugą stronę. Na śliskiej murawie Putnocky nie miał szans zareagować

Waski - 12 lutego 2021, 22:36:01 - *.dynamic.chello.pl
Karny z du...y.
Mariusz Pawelec to jest wymiatacz jakich w Ekstraklasie mało, Scarlet troszkę masy mięśniowej i na pozycji 6-8 będzie OK , 1,86 wzrostu się przyda.

... - 12 lutego 2021, 22:43:15 - *.30.23.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Fajne te zimowe mecze...

Obserwator - 12 lutego 2021, 22:46:40 - *.30.18.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale murawa .Wstyd co wy robicie stadion gdzie gra reprezentacja .Śląsk uczyć się od Zagłębia wasi sąsiedzi wczoraj na puchar murawę mieli jak dla Realu a Wy dzisiaj słabo dziadostwo po prostu wstyd dla dolnego Śląska

SAM - 12 lutego 2021, 22:47:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co z tego że pod nowym trenerem Wisła gra ofensywnie,agresywnie,presingiem-tak cywilizowanie,tak jak się dzisiaj gra w normalnych ligach.Jeszcze 2-3 mecze bez zwycięstwa i trener dostanie rozkaz grania PolskiejMyśliTrenerskiej-chodzonego topora z lat 60

Wielek - 12 lutego 2021, 23:05:04 - *.43.3.62.ipv4.supernova.orange.pl
Nie wiem jak Pawelec to robi, że potrafi nagle wejść do składu po dłuższej przerwie i zagrać jak prawdziwy profesor, ale jest to naprawdę godne podziwu, zawsze miło się patrzy na Mister Wślizga w formie. Scalet to jedyny z młodzieżowców z rezerw, który sobie radzi i da się patrzeć na jego grę, mam nadzieję, że dostanie więcej szans, bo Pałaszewskiego to się zdecydowanie nie da oglądać. Co do decyzji sędziowskich, karny dla Wisły słuszny chociaż nikt takich karnych nie lubi (analogiczna sytuacja do karnego z meczu Śląsk-Cracovia, który co ciekawe także został obroniony przez Putnockiego), druga żółta jak najbardziej słuszna, o potencjalnym karnym na Stiglecu trudno coś jednoznacznie stwierdzić, kontakt był, ale Stiglec dużo dodał od siebie

Baron - 12 lutego 2021, 23:06:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Panie Kasperczyk jutro możemy mieć tyle samo punktów co Wisła i 2 więcej niż zagramaniczna Cracovia. Janickiemu napewno nie zabraknie ambicji, aby być wyżej niż paczka Królewskiego. My wierzymy. Ave Bielsko! Model prowadź do zwycięstwa.

lol - 12 lutego 2021, 23:24:18 - *.90.160.142
Dobry ten Yeboah. Oby tylko nie poszedł do Legii bo go zmarnują

BIDA - 13 lutego 2021, 0:09:46 - *.44.230.83.multiplay.pl
Sobota znowu chory, czy nie łapie się do składu?

Obiektywny - 13 lutego 2021, 0:35:42 - *.play-internet.pl
Wiślacka maszyna sie rozpędza, żeby tylko wystarczyło im siły na drugą runde z takim presingiem. Odbili sie od dna, jako bankrut wychodzą z długów pomału. Szacunek. Sztuką jest siegnąc dna i wygrzebać sie z tego. Powodzenia

Nie wiem - 13 lutego 2021, 1:45:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Były wzajemne bluzgi na trybunach?

Varadi - 13 lutego 2021, 1:55:31 - *.play-internet.pl
Tylko 3 Polaków w wyjściowym składzie Śląska. Co za czasy ?

Widzew - 13 lutego 2021, 2:13:45 - *.204.16.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Śląsk przekręcony, niestety wizyta biletera w szatni sędziów i długie rozmowy poskutkowały...

BadGoy - 13 lutego 2021, 4:39:39 - *.play-internet.pl
Siła, Duma, Unia, My!

Kasparov - 13 lutego 2021, 5:46:00 - *.play-internet.pl
Mecz przyjaźni to i wynik musiał być remisowy.

żal - 13 lutego 2021, 6:19:53 - *.dynamic.mm.pl
W Mielcu by odwołali

Baca - 13 lutego 2021, 7:09:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cotugno że Śląska i Yeboah z Wisły grali razem w Realu Oviedo w sezonie 2017/18.
Ot taka ciekawostka🙂

Fin - 13 lutego 2021, 7:43:13 - *.centertel.pl
Kiepscy cisną na puchary...fajnie ferdki przygotowaliscie boisko..😉

bielskiTS - 13 lutego 2021, 8:24:58 - *.bielskobiala.vectranet.pl
do poziomu naszych prawie piłkarzy doszły jeszcze katastrofalne i niebezpieczne generujące możliwość kalectwa i renty warunki atmosferyczne ... po co grać takie mecze ??????????????????? głupota i patologia

Luke#77 - 13 lutego 2021, 8:39:45 - *.adsl.inetia.pl
Miasto Wrocław, stadion gdzie swoje mecze rozgrywa od czasu do czasu reprezentacja Polski a oni oszczędzają na podgrzewaniu murawy, wstyd dla władzy Wrocławia i wstyd dla delegata PZPN, który zgodził się na rozegranie tego spotkania. Powinien być walkower dla Wisły skoro nie potrafią dobrze przygotować stan murawy. Jakoś w Niemczech nie ma z tym problemu. Gdyby nie fatalne warunki boiska, to Wisła ich by rozjechała jak Walec. Bardzo dobra robota trenera Wisły i widac efekty pracy trenera Hyballi, który ma swóją wizję gry i ładnie to się ogląda. Szkoda remisu dla Wisły bo powinno być zwycięstwo dla Krakowian.

zsz - 13 lutego 2021, 13:01:50 - *.122.232.40
Screeny z tego meczu pokazywane są w mediach na całym świecie i to nie tylko w programach humorystycznych a dziennikarze publikując je zadają pytanie "wskaż ilu zawodników znajduje się na obrazku" lub "wskaż z kim grają piłkarze w zielonych koszulkach" Urządzane są konkursy w zgadywanie ilu piłkarzy Wisły znajduje się na danym obrazku. Dopuszczono do zrobienia pośmiewiska z Ekstraklasy.

Znawca WKS - 13 lutego 2021, 17:46:19 - *.adsl.inetia.pl
No niestety, Śląsk z Bayernu zamiast Zylli powinien wziąć kilku murzynków, to by biegali i by było mistrzostwo, a tym się nie chce.

Bo - 13 lutego 2021, 19:39:01 - *.30.20.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
3 królów WKS Gts Bks wielka zgoda aż do końca świata.Tak warczeli tak ryczeli hipokryci.

Klakson - 16 lutego 2021, 8:58:20 - *.master.pl
Emeryci Śląska pakują walizy i przeprowadzają się do pierwszej ligi. Śląsk to najstarsza ekipa w ekstraklapie. Młodzi, zdolni opuszczają łajbę Lavicki.