27 lutego 2021, 13:00 - Wronki (Stadion Leśny)
Siergiej Kriwiec 26 (k), Jakub Karbownik 42, 46, Filip Marchwiński 65, 67 - Adrian Laskowski 8 (s)

Lech II: 1. Krzysztof Bąkowski - 19. Filip Borowski, 5. Tomasz Dejewski, 3. Wojciech Onsorge, 6. Krystian Palacz - 22. Łukasz Szramowski (73, 9. Adrian Ratajczyk), 14. Antoni Kozubal, 20. Adrian Laskowski (79, 8. Jakub Białczyk), 18. Filip Marchwiński (79, 16. Igor Ławrynowicz), 11. Jakub Karbownik (73, 21. Karol Smajdor) - 15. Siergiej Kriwiec (69, 23. Ołeksandr Jacenko).

Stal: 39. Wiktor Kaczorowski - 5. Radosław Sylwestrzak (65, 6. Ramil Mustafajew), 2. Damian Kostkowski, 23. Jarosław Fojut (57, 26. Łukasz Góra), 37. Piotr Głowacki - 16. Błażej Szczepanek, 4. Wojciech Reiman, 69. Damian Michalik (39, 68. Bartosz Wolski) - 10. Krystian Pieczara (65, 7. Grzegorz Goncerz), 9. Rafał Maciejewski (65, 34. Dawid Olejarka), 3. Mariusz Sławek.

żółte kartki: Onsorge, Palacz - Kostkowski, Sylwestrzak, Maciejewski, Sławek, Goncerz.
czerwona kartka: Damian Kostkowski (25. minuta, Stal, za faul taktyczny).

sędziował: Marcin Kochanek (Opole).

Mecz bez udziału publiczności.

W 70. minucie Wojciech Reiman (Stal) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

. - 27 lutego 2021, 14:56:13 - *.icpnet.pl
Stal wstyd

H69 - 27 lutego 2021, 14:56:39 - *.master.pl
#MuremZaMysliwcem

M. - 27 lutego 2021, 14:59:01 - *.dynamic.chello.pl
A może niech Lech II zagra w Ekstraklasie?

1944 - 27 lutego 2021, 14:59:15 - *.centertel.pl
O tym też zróbcie jakiś klip. Fajna muza, slow-motion, trochę nowomowy o tym, że trzeba być full focused on goal.

Olo - 27 lutego 2021, 15:00:24 - *.150.165.238.skyware.pl
Tak hartuje się stal :D

Fks - 27 lutego 2021, 15:01:01 - *.228.140.159
Kostkowski tak sie cieszył z nowego kontraktu ze chyba popił za bardzo 😉

Serveta - 27 lutego 2021, 15:01:31 - *.dab.02.net (*.65.243.202)
@Olo - dobre

Rafal - 27 lutego 2021, 15:03:18 - *.ostnet.pl
Wstyd, gwiazdeczki pilki a nie piłkarze, obciac wypłatę ! Trenerze super taktyka, chchyba ze ktoś stawia na sts ze stal straci więcej niż 3 bramki.
Piłkarzom proponuje trening pilka ściana.

Rolo - 27 lutego 2021, 15:07:56 - *.hsd1.il.comcast.net
Wlazlik z analitykiem poukladal taktyke 🤣🤣

Zwyczajny - 27 lutego 2021, 15:09:31 - *.static.ip.netia.com.pl
Nawet ciężko jest coś napisać...masakra jakaś. Jakby całą przerwę przygotowali sie na ledwie pierwsze 20 min meczu. Środkowi obrońcy- jakaś żenada. Po co ustawienie z 2 napastnikami, jak tu nawet jakości brak u jednego. Bez dalszych komentarzy nie warto..

Pseudonim - 27 lutego 2021, 15:12:05 - *.next3.zicom.pl
:D

john787 - 27 lutego 2021, 15:12:23 - *.228.211.57
zadenz tych pilkarzy nie nadaje sie na pierwsza lige po co wchodzic jak dobrze placa w 2 lidze.przyklad kostkowskiego podpisal nowy kontrakt i czerwona kartka zenada

KSS - 27 lutego 2021, 15:13:09 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
I oni pouczają Resovię

RTS - 27 lutego 2021, 15:18:58 - *.204.49.251.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stal, co jest z wami, pobudka.

zz - 27 lutego 2021, 15:20:39 - *.static.enf.pl
W Stali wciąż za mało kasy i za krótkie kontrakty. Jak tak dalej pójdzie pierwszy to do upolowania Myśliwiec.

Jozek - 27 lutego 2021, 15:21:35 - *.146.224.24.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nic ,to norma.

Tomash - 27 lutego 2021, 15:24:40 - *.dynamic-3-poz-k-0-1-0.vectranet.pl
Kiedy Liga Mistrzów?? Jak to szło po tym zezonie zamieniami się z Resovią ligami ? hahaha jasne...

ŁKS - 27 lutego 2021, 15:33:42 - *.icpnet.pl
hehe Karbownik już wrucił z pdkulonym ogonem z tego całego Burnley. Biegać się paniczowi nie chciało, może Moder jakoś odpali chociasz

mundi - 27 lutego 2021, 15:36:02 - *.225.206.153 (*.240.139.5)

Bravo Stal!
Ale gdzie jest Bolo ze swoimi madrościami? Jak Resovia przegra to zawsze pisze a teraz nic? Chyba że w Łace net sołtys wyłaczył.

Bolec - 27 lutego 2021, 18:02:07 - *.play-internet.pl
Wpadka. Stal obecnie gra piłkę lokującą drużynę w 10 krajowej. Czasami nie idzie. Ale porównać ten zespół można do Rakowa, Lechii.

resoviak - 27 lutego 2021, 18:19:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzeszów, 27 luty 2021 rok - sobota
Co ja widzę Stal Rzeszów witamy na sezon 2021/2022 w III Lidze Grupa IV Lubelsko - Małopolska-Podkarpacka - Świętokrzyska to jest najprawdziwsza prawda w tryliardach%!!!!!!!!

ivo - 27 lutego 2021, 18:27:27 - *.dynamic-4-waw-k-3-2-0.vectranet.pl
nie uprawiałbym czarnowidztwa w przypadku Stali Rzeszów. Utrzymaja sie bez żadnych kłopotów ale niestety kilku zawodnikom trzeba wpisać w nawigacje adrrsy swoich domów rodzinnych i odesłać z rozwiązanym kontraktem

Stal - 27 lutego 2021, 19:10:21 - *.centertel.pl
my zamiast wziąśc trenera to mamy kolejnego mędrca bajeranta. Taki Stawski z biedną bytovia w tamtym sezonie 4 miejsce bez pieniedzy. Takiego trenera nam trzeba a nie faceta który 100 klubów zwiedził juz

Wit - 27 lutego 2021, 19:24:37 - *.dynamic.mm.pl
Co to było Stalo?! A ja się dałem nabrać, że walczymy o 1 ligę. Jeszcze kilka takich wpadek i będziemy walczyć, ale o utrzymanie. Masakra. Trzeba budować zespół na przyszły sezon, bo coś czuję, że z tego już nic nie będzie.

karamba - 27 lutego 2021, 19:37:29 - *.static.ip.netia.com.pl
Początek meczu należał do Stali. Po 20 minutach mogło byś spokojnie 0:3. Można tylko gdybać jakby wtedy potoczył się mecz. No ale, zamiast 3 goli był frajerski błąd Kostkowskiego, karny dla Lecha i czerwień dla obrońcy z Rzeszowa. Stal nadal atakowała, a gospodarze czekali na okazje i punktowali. Wszystkie gole padły po kontrach. Lech był technicznie lepszy, szybszy, agresywniejszy. Co chwile podwajał przyjezdnych i zasłużenie wygrał.

Girgis - 27 lutego 2021, 19:41:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda mi rednecków że Stali😂

Resoviak - 27 lutego 2021, 19:47:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bolec chyba do Lechii Sędziszów Małopolski... 😂 niedługo derby z Izolatorem Boguchwała 😂

śsk hh6I - 27 lutego 2021, 20:43:24 - *.191.89.111.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo rezerwy Lecha za zwycięstwo z przybłędami z Bliskiego Wschodu. Polacy znowu górą.

Obserwator - 27 lutego 2021, 20:50:22 - *.multinet24.pl
Chciałbym zwrócić uwagę,że Goncerz Grzesiu to boczny pomocnik pamiętam go jak chasał za młodu na boczku

szkoda - 28 lutego 2021, 11:02:59 - *.play-internet.pl
Co runda , co sezon pompowany balonik ,sprowadzani "jeszcze lepsi kopacze" a wyniki kiepskie. Jest super sponsor , piłkarzom niczego nie brakuje to o co tu chodzi .Bolec zejdź na ziemie ,bo swoimi wpisami nie pomagasz a tylko uaktywniasz hejterów.

Jaś - 28 lutego 2021, 11:33:39 - *.telgam.pl
Do czerwonej kartki i karnego Lech nie istniał, a pier..lenie ,że grali z młokosami to kłamstwo choćby przykład 35 letni Kriwec,przecież spiker mówił przed meczem, ze gra 7 zawodników Lecha z kadry z Ekstraklasy.

Bolec - 28 lutego 2021, 12:04:21 - *.play-internet.pl
Nawet ośmiu.

urukchaj - 28 lutego 2021, 16:39:49 - *.146.38.211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
12 na 16 piłkarzy Lecha czy tam Lecha II ma mniej niż 21 lat na dzień meczu ze Stalą. Ogromna część kadrowiczów pierwszego zespołu czeka na choćby minutę w Ekstraklasie.

bolec - 28 lutego 2021, 19:12:28 - *.191.89.111.ipv4.supernova.orange.pl
Byliśmy blisko. Gdyby nie to, ze takie stare chłopy w polskim klubie, grały. Gdyby nie sędzia, fdyby nie tyle kilometrów wyjazdu, gdyby nie Wronki, tylko Poznań, gdyby nasi przodkowie byli Polakami, może wygralibyśmy z rezerwami Lecha (Tfu! Taka polska nazwa...)

mundi - 28 lutego 2021, 19:50:27 - *.240.139.5