17 marca 2021, 22:50:58 - euzi
LM: Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu w wygranym u siebie 2-1 (1-0) rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów przeciwko Lazio. Dla 32-letniego napastnika był to piąty gol w obecnej edycji rozgrywek. W pierwszym meczu Bayern wygrał 4-1 i awansował do ćwierćfinału.

17 marca 2021, 21:00 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 2-1 SS Lazio
Robert Lewandowski 33 (k), Maxim Choupo-Moting 73 - Marco Parolo 82

żółte kartki: Leon Goretzka - Ștefan Radu, Francesco Acerbi, Sergej Milinković-Savić, Joaquín Correa.

sędziował: István Kovács (Rumunia).

Mecz bez udziału publiczności.

Lewandowskiego w 71. minucie zmienił Maxim Choupo-Moting, a Szymon Czyż znalazł się poza kadrą Lazio. Losowanie ćwierćfinałów zaplanowano na 19 marca.

Liga Mistrzów 2020/2021

BI - 17 marca 2021, 22:52:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie oglądałem. Czy karny strzelony uczciwie czy jak zwykle na dwa tempa?

x - 17 marca 2021, 22:53:03 - *.internetia.net.pl
chelsea atletico lepiej sie zapowiadalo, tutaj wszystko rozstrzygniete bylo, typowe tvpis

Zenek - 17 marca 2021, 22:53:31 - *.30.49.151.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Niezmiennie:
"LM: Gol Roberta Lewandowskiego"
:-) :-) :-)

Mariusz - 17 marca 2021, 22:56:28 - *.play-internet.pl
„W pierwszym meczu Bayern wygrał 4-1 i awansował do ćwierćfinału”. Czyli, że oni już w pierwszym meczu awansowali? Jakieś nowe zasady?
Robert! Królu złoty leć po kolejne zwycięstwo

Polak - 17 marca 2021, 23:00:02 - *.30.146.10
brexit jednak się opłacał. Anglia ma 3 ekipy w LM, 3 ekipy w LE i wyszła na 1 miejsce rankingu uefa po 10 latach!

abc - 18 marca 2021, 0:10:47 - *.dynamic.mm.pl
Lewusik to już stary dziadek tylko z karnych strzela albo obija słupki. Ten co go zmienił po dwóch minutach już miał gola i to normalnego, nie do pustaka i nie z karnego.

fansport - 18 marca 2021, 0:40:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Głowa mnie boli.

Byczyna - 18 marca 2021, 5:41:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z 3 metrów na pustą , czy z karnego ??

l_escalier - 18 marca 2021, 7:03:39 - *.177.247.86
@lasu i @Mariusz
Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Brawo Wy.

fajasport - 18 marca 2021, 7:28:18 - *.247.38.17 (*.16.117.158)
Znowu z karnego, mogę w końcu się pośmiać z Lewego, ja to jestem królem życia a Lewy to nieudacznik

K - 18 marca 2021, 7:38:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
x,
Kurski by był chory jakby nie pokazał Bayernu bo Lewy, nawet jakby było 10-0 w pierwszym meczu.
Dobrze że mam Polsaty Premium to sobie chociaż ciekawy mecz Chelsea z Atletico obejrzałem, zamiast tego sparingu z Monachium.

rafalski - 18 marca 2021, 8:26:10 - *.centertel.pl
no i co z tego siedział na trybunie jak go zmienili i wode pił W takie zimno no dziwne coś ciepłego

@BI - 18 marca 2021, 9:23:33 - *.visual-comp.pl
co jest złego w strzałach na dwa tempa? xD

Bolo - 18 marca 2021, 10:48:47 - *.play-internet.pl
Lepszy Bayern w tvpis niż brak sportu za tvpo

sml - 18 marca 2021, 13:15:30 - *.dynamic.chello.pl
Radovic strzelał na dwa tempa dostał czerwo, Lewy strzela na dwa tempa zawsze jest OK.
Jest zakaz zatrzymywania się przed strzałem w tym karnym ewidentnie zatrzymał się podczas nzabiegu.
Tylko czekać aż znajdzie się sędzia z jajami i ida mu czerwo może się nauczy że to oszustwo.

Fair play - 20 marca 2021, 2:50:20 - *.30.20.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mam pytanie do kibiców,dlaczego w ćwierćfinale Ligi Mistrzów grają dwa zespoły niemieckie i dwa angielskie czy oni wspólnie zdobyli mistrzostwo swojego kraju? Liga skorumpowanych bardziej by pasowała taka nazwa tego tworu.A reszta musi się upodlać w eliminacjach i to po kilka rund,że też prezesi klubów które zostają mistrzami swoich krajów się na to godzą. Gdzie tutaj zasada FAIR PLAY